Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой беше? Да си признае веднага!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой беше? Да си признае веднага!

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    ... защото в колата може да има и объркал се човек или жена с дете...
    Точно една такава конфигурация от жена с дете щеше да ме вкара във филм със саморазправа, самоуправство и т.н. Каката беше влязла в насрещното, псуваше и клаксонираше неистово.

    Коментар


    • #17
      От: Кой беше? Да си признае веднага!

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Точно една такава конфигурация от жена с дете щеше да ме вкара във филм със саморазправа, самоуправство и т.н. Каката беше влязла в насрещното, псуваше и клаксонираше неистово.

      И ти видя ли я?Мен ми пада пердето и през него не се вижда нищо баси
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Кой беше? Да си признае веднага!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Освен това, самоуправството и хулиганството обективно са много по-сериозен проблем от дребното нарушение на ЗДвП.
        Точно това целят господа другарите управляващи, да си трайкаме, да си завъртаме главата на другата страна и да треперим. Подкрепям Бенцбоса този не е за глоба, а за публична похвала.
        Колкото до самоуправство и хулиганство те са на коренно различни рафтове, справка моята стрелба "на обществено място"
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #19
          От: Кой беше? Да си признае веднага!

          Да си каже кой е,аз пьрви ще му пратя някой лев да си покрие разходите по преместването на Шкодичката пьк ако не ме бият и тема у форума ще пусна за набавяне на средства за подпомагане на борбата с хулиганите на пьтя.

          Кой иска да излиза с фалца Ма то това е работа на полицията........да де ма кой колко пьти се е оказвал в такава ситуация и колко пьти виновника го е отнасял?Ми ако на тоя му е 15ти пьт за 3 дни,по 3 на ден не го смятай,и нищо и нищо и нищо и ФРААААС и е го нещото.Да изкривят 20 нарушителя днес,да им набие и КАТ глобата и да видим по 5 на ден ли ще са загубеняците в насрещното.

          Ма хулиган бил.......па по-добре от женски полов оргЪн да го псуват недоклатени нарушителки с Тико или там каквото си имат.Дете имала в колата........е па тя да го мисли,да не е мойто.


          Ако пречи го трий,да не сме в разрез с разреза
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Кой беше? Да си признае веднага!

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            то тоя с джипа нямаше да има кой да гази и бута .
            Много ли си сигурен в това? Тук в Българи хората ги удрят, бият определени индивиди без никакви последствия и то регулярно, а за 90% от случаите дори не научаваме. А, и за да изпреваря най вероятно предложението ти, тия хора нямат оръжие и по различни причини не могат да се защитят. Със сигурност, и ти не си застрахован да ти се случи такова нещо тук.

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Точно една такава конфигурация от жена с дете щеше да ме вкара във филм със саморазправа, самоуправство и т.н. Каката беше влязла в насрещното, псуваше и клаксонираше неистово.
            А защо не я избута да и дойде акъла в главата. В края на краищата, колко му е на една шкодичка да избуташ?
            Последно редактирано от disko04; 26-10-16, 09:07.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • #21
              От: Кой беше? Да си признае веднага!

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              Много ли си сигурен в това? Тук в Българи хората ги удрят, бият определени индивиди без никакви последствия и то регулярно, а за 90% от случаите дори не научаваме. А, и за да изпреваря най вероятно предложението ти, тия хора нямат оръжие и по различни причини не могат да се защитят. Със сигурност, и ти не си застрахован да ти се случи такова нещо тук.


              В нарушение или без защото в момента ми защитаваш нарушител който си е намерил майстора,а голяма част скачат на неправилния човек.
              Или щом е с джип и го е бутал то е виновен???Да ги бутат и бият АКО са виновни,като няма полиция то се минава на Ела ми цуни бронята.Хората не можели да се защитят......смени хората с НАРУШИТЕЛИТЕ или в тоя случай за това говорим,но ако дьржиш да си прав то дай адрес и като си идвам ще се отбия за малко,да видя колко нерви имаш,става ли?

              Ти кой или какво защитаваш в момента?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Кой беше? Да си признае веднага!

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                ,но ако дьржиш да си прав то дай адрес и като си идвам ще се отбия за малко,да видя колко нерви имаш,става ли?

                Ти кой или какво защитаваш в момента?
                Това като заплаха ли да го възприема, дали не си нашмъркал нещо? А може би си разбрал в моя пост заплаха към теб ли? Явно обаче нещо изобщо не си ме разбрал, нито кой защитавам, нито дали съм те заплашвал.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #23
                  От: Кой беше? Да си признае веднага!

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Това като заплаха ли да го възприема, дали не си нашмъркал нещо? А може би си разбрал в моя пост заплаха към теб ли? Явно обаче нещо изобщо не си ме разбрал, нито кой защитавам, нито дали съм те заплашвал.
                  Я па ти,аз по ракия викам да пием ти за заплахи говориш.Не,напротив - просто те дебна да трьгнеш на работа и забивам кола на която сьм прежалил предната броня преди да се кача в нея,после паля една и чакам да видя реакцията ти.Е няма да дойда с Шкодичка,че законите на физиката сьм ги играл и ги играя от кьм тежката страна.

                  Просто ми е интересно как друг като го задьнят и се оправи с нарушителя е виновен,а нас като ни задьнят все сме невинни и можем да тьрпим вечно.
                  Е аз не мога да тьрпя ма за експеримента е така сьс злоба мога да стоя до 11:15 пред гаража ти,за проба само.

                  И каква заплаха,ракията от мен ако ме познаеш.

                  Давай адреса
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кой беше? Да си признае веднага!

                    И да знаеш само - сега ако не го дадеш ммммм омекваш един вид,че в чужд задник и 100 такова са малко.

                    Дай да те задьня и да видим колко дьржиш с нервите.И да не си хулиган някакьв,искам да се дьржиш подобаващо и вьзпитано,а аз обещавам само да се хиля като попикан,няма и да те псувам даже.

                    сделка?

                    Другото не го мисли,колата ще я оставя на улицата ако се наложи,без книжка сьм та ако решиш да се обаждаш на полицията да не се чудиш защо и какво не вьрви.



                    Ти си,когато ти дойде музата аз сьм насреща,даже ще ти пиша кога сьм долу горе там да се приготвиш психически един вид.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кой беше? Да си признае веднага!

                      Този с джипа не е трябвало да си изпуска нервите, но такива като този с шкодата трябва да се пращат на проверовъчни изпити с солени глоби, ако все още има такова нещо.
                      Преди време имах случка с патрулна кола на милиционери от 01РПУ в квартала, които се движеха срещу знака и когато се оказа че няма от къде да минат, защото им "преча", започнаха да ръкомахат да се мръдна, ЕСТЕСТВЕНО не им направих място и се започна едно викане и псуване от тяхна страна...казаха че ще ми скъсат книжката даже. Докато в един момент се сетиха че имат лампички на тавана и ги включиха, съответно след като са в специален режим, направих място да мине родната милиция.
                      Идеше ми да ги пребия и да ги закача на билбордовете на близкия магазин за назидание, но явно не съм го направил.
                      Защо очаквате разни дребни тарикати да спазват знаци и закони, след като голяма част от същите тези са онези които трябва да дават пример на обществото.
                      Като стана, по горе въпрос, че обществото ни толерира нарушителите, според мен голямата част от нарушителите са милиционери или бивши такива, хора с връзки в милицията и един куп други притежаващи разни карти, връзки, протекции и т.н.

                      П.П. Родната милиция все още не е заслужила да се нарича Полиция, затова все още ги наричам милиционери.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кой беше? Да си признае веднага!

                        Добре, не съм те разбрал явно, извинявай. Идеята ми беше следната, понеже и двамата не сме запознати в подробности със случая, от това което знаем, в шкодата се предполага че има нормален човек, а в джипа "не нормален" (по моите разбирания като цяло) и по дифолт аз като живеещ в България заемам една предварителна позиция която може и да не е вярната но не мисля че и твоята е вярна по подразбиране, конкретно по този случай. И понеже самоуправството в Родината е използвано най-вече от споменатите мутри, аз на него гледам подозрително.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кой беше? Да си признае веднага!

                          Единия в насрещното,мръдни бе,няма пък....и го мьрдам аз.Това се знае по случая и за мен е достатъчно,изводи кой изрод не си вадя ми гледам кой има право и кой не.И като не спазва и го иска без правила и е на,'земи тая броня и учи физиката по намачкания начин.

                          Какво постигам????Ми един по-малко в насрещното и 20 очевидци с едно на ум.Челен удьр в еднопосочна улица и аз виновен,а нарушителя не......ще се съдим в нормална държава ако трябва,в Родината просто сменям броня и на ново.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кой беше? Да си признае веднага!

                            Добре, така да е. Само дано не се случват тия неща на близки хора, защото признавам си и аз съм влизал в насрещното, рядко но ми се е случвало и не съм се държал нагло разбира се.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кой беше? Да си признае веднага!

                              Всеки прави грешки ма като ми кажат Мръдни в насрещното си не викам Бе я си .....и това ако в и ще ми дойде на акьла да съм в насрещното.Не е като да не нарушавам,но гледам да не преча,а попреча ли знам,че съм виновен и не очаквам някой да ме пази,а какво остава да си натискам късмета срещу джипка.

                              Е случая горе с полицаите много ми хареса и точно така трябва да се реагира.А представи си го това без бурканЯ на таванЯ......е броня давам с все калниците и аз и се прибирам с такси ако така е писано и не върви после,а кой хулиган в чии очи ми е все тая.

                              Как казва бащата Тъпанарите няма да изчезнат ма поне тия около мен гледам да им намалям бройката.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кой беше? Да си признае веднага!

                                Знаех си че можем да сближим позициите си, живот и здраве ако съдбата е рекла може и на ракийка да поговорим. Живи и Здрави!!!

                                П.П.
                                И последно, за мен вдигната ръка за извинение е много важно нещо, правя го искрено когато съм грешил.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X