Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lada 4x4 Urban

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Lada 4x4 Urban

    Ako искаш да изучиш устройството на автомобила Нивата е незаменим помощник.
    Темата беше за Нива като обект на колекциониране.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: Lada 4x4 Urban

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Самите братушки са на мнение, че Рено-дъстър е за предпочитане...
      И не само! Особено като ме задмине някой Дъстер на магистралата. Прави го с лекота, а при мен е металика...от раздатка, скорости и т.н.
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • От: Lada 4x4 Urban

        Малкия Урбан няма климатик.Само 5-вратия го има с поръчка. Китайски комплект за афтърмаркет монтаж-менте не ментето с 4 киловата компресор - технология от зората на климатичната техника, оцеляла незнайно как до наши дни. Такива неща като понижени нива на шум въобще не ги коментираме...
        Дъстър е по-добре в абсолютно всяко отношение!
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Lada 4x4 Urban

          Защо споменавате Нива и магистрала в едно изречение?
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • От: Lada 4x4 Urban

            Определено гледам да избягвам магистралите, защото карането по тях е скука. Ако си и с Нива става още по-зле... Понякога обаче се налага…
            Only after the last tree has been cut down,
            Only after the last river has been poisoned,
            Only after the last fish has been caught,
            Only then will you find that money cannot be eaten.

            Коментар


            • От: Lada 4x4 Urban

              Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
              Защо споменавате Нива и магистрала в едно изречение?
              Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
              Определено гледам да избягвам магистралите, защото карането по тях е скука. Ако си и с Нива става още по-зле... Понякога обаче се налага…
              2006, 2007 год карах Дефендър , нов . На едно дълго право по Е 79 съм го набичил да видя колко дига ...сигурно карах със 140 ...и ме изпревари Нива ...нова беше . Мина ме като пътен знак .
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Lada 4x4 Urban

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                2006, 2007 год карах Дефендър , нов . На едно дълго право по Е 79 съм го набичил да видя колко дига ...сигурно карах със 140 ...и ме изпревари Нива ...нова беше . Мина ме като пътен знак .
                Да не си сънувал нещо,а!?
                Или не си доогледал,със сигурност или са я дърпали или бутали.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Lada 4x4 Urban

                  Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                  Да не си сънувал нещо,а!?
                  Или не си доогледал,със сигурност или са я дърпали или бутали.
                  Май се съмняваш в мен ...не е грешка .
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • От: Lada 4x4 Urban

                    Таа е била некоа догонялка с ванкел
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Lada 4x4 Urban

                      Вие като оная тема с тировете и 150
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Lada 4x4 Urban

                        Един приятел ми е разказвал при това няколко пъти, че се е возил в Нива със 160, като не съм сигурен къса или дълга. Казва, че това му е едно от най-екстремните преживявания в живота, набило се дълбоко в съзнанието му за цял живот.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Lada 4x4 Urban

                          Аз руска кола с верен километраж не съм виждал. Особено над 100 научната фантастика става пълна.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Lada 4x4 Urban

                            Значииии..няма угодия ,ей!Англичаните плюят Дифендъра ,трошлив..румънците за дачия не дават и да се говори ,ладата не става ....По принцип не съм редовен в този форум и влизам ,когато закупувам кола да сверя часовника.Предния път ме разубедихте за Нивата ,май и сега .Цената и ме блазнеше ,както и това ,че е бензин ,а и може би лек сантимент .Аман от тея дизели! Те и без тва искат да ги спират в световен мащаб.Ама егати разликата в цените на тая Нива от Русия и Бг.Аз като един емигрант съм изложен на мнения всякакви и така като гледам всичко се плюва..Къде му излиза края незнам ..Дифендъра и Нива на максимална скорост са сигурно близко ,ако не и в полза на нивата .Служебния дифендер го карахме 70 мили по магистралата но става некомфортно по- нагоре .122 коня е малко ,а и тежи.Не е по принцип за магистралата и той ,както и ладичката.На сервиз си ходеше доволно ,а се караше само по асфалт. В Нива Урбан се возих миналото и тва лято в бг ,пича я джиткаше 140 междуградско и не му дреме!На дядо нивата не можеше по магистрала да ги вдигне :-))))))Със сигурност при една цена с Дъстер изборът е ясен !По е кола реното...по джип кое е ,не съм сигурен .

                            Коментар


                            • От: Lada 4x4 Urban

                              Работата е там, че не са с на една цена с дъстера. Най-евтината 4х4 версия на дъстера е едни 10 хиляди лева по-скъпа от Нивата, които могат да паднат до 5-6 ако нацелиш някоя промоция за коли на склад.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Lada 4x4 Urban

                                Не знам, но нормалната скорости за Нивата са си 90-100, хайде 110 км/ч. Всичко над това си е излишно напиняне.
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X