Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте съвет за оръжие ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дайте съвет за оръжие ?

    Тук си говорим за защита от животинса напаст....
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • От: Дайте съвет за оръжие ?

      Аз пък не виждам причина да имаш оръжие щом няма да го ползваш. Праскови, сливи, има ли значение. Една щайга праскови за бедняка е като една пачка за богаташа. Или греша. ;-)

      P.S. Като не кълве няма лошо да се хапне малко диво месце. Аз лично като ходя за риба с преспиване винаги си нося флоберката.
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

      Коментар


      • От: Дайте съвет за оръжие ?

        Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
        Още не е. Ще стане, като приемат промените в ЗЛОД. Интересно обаче що ще разрешават лова с въздухарка и лък, а с арбалет- не?
        То така написано и лов с лък си майтап, защото извън селищата и децата с лъкове-играчки в ръцете са "бракониери" . Трябваше да има долна граница за опън поне 50 либри, но ... неподготвени хора. А за арбалетите си е чисто недомислие!
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • От: Дайте съвет за оръжие ?

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          И сойки. Огромни, охранени и по много. Опоскаха за две седмици целият регион.
          Сойките са ядливи. Една хубава/точна/ въздухарка и съчетаваш охраната с продоволствието
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Дайте съвет за оръжие ?

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Сойките са ядливи. Една хубава/точна/ въздухарка и съчетаваш охраната с продоволствието
            Знам. Ял съм и са добри ама нямаше кой да ги готви а и със съчмарката падат по много, особено като решат да атакуват групово лозето.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Дайте съвет за оръжие ?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Верно ли ще застреляте човек, дори тъмнозелен, за една щайга праскови?
              Както казах, тъмнозеленият видя пушката в анфас. Дали щях да го застрелям? Това че нося оръжие, в течение на годините мина през няколко метаморфози. Баси кефа, задължение, необходимост, товар. По подразбиране, носиш отговорност и в четирите фази, но я приемаш различно... трудно ми е да го обясня в няколко изречения. Конкретният брадвоносец ме хвана във фаза за която си мислех, че е "необходимост" и вероятно само бих му подпалил шушоните. Беше изключително съобразителен и отзова колегите си по впечатляващ начин и за доста дълго време. ИмА съобразителността да предупреди и потенциалните си колеги в махалата, та други набези в конкретната година, в конкретния масив- не бяха регистрирани. Тааааа, тоя индивид имА късмета, който немА един друг, който ми изскочи, когато бях във фазата "задължение".
              Не се гордея и с двата случая. Товарещи са и са показателни за разнасянето на оръжие, както и за желанието, правото и необходимостта да го придобиеш.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Дайте съвет за оръжие ?

                Само по темата.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: Дайте съвет за оръжие ?

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Както казах, тъмнозеленият видя пушката в анфас. Дали щях да го застрелям? Това че нося оръжие, в течение на годините мина през няколко метаморфози. Баси кефа, задължение, необходимост, товар. По подразбиране, носиш отговорност и в четирите фази, но я приемаш различно... трудно ми е да го обясня в няколко изречения. Конкретният брадвоносец ме хвана във фаза за която си мислех, че е "необходимост" и вероятно само бих му подпалил шушоните. Беше изключително съобразителен и отзова колегите си по впечатляващ начин и за доста дълго време. ИмА съобразителността да предупреди и потенциалните си колеги в махалата, та други набези в конкретната година, в конкретния масив- не бяха регистрирани. Тааааа, тоя индивид имА късмета, който немА един друг, който ми изскочи, когато бях във фазата "задължение".
                  Не се гордея и с двата случая. Товарещи са и са показателни за разнасянето на оръжие, както и за желанието, правото и необходимостта да го придобиеш.
                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Само по темата.
                  Само да уточня, че гореописаните случаи може би и евентуално са се случили на тукашния потребител- Тропчо. Човекът, който стои зад този ник няма нищо общо с тези щуротии.
                  П.П. ...и се надявам с това да затворим темата.
                  Последно редактирано от Тропчо; 19-10-16, 23:35. Причина: П.П.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X