Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте съвет за оръжие ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Дайте съвет за оръжие ?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    И аз не обичам друг да ми преценява риска ама ей на, трябва да карам с колан, да спазвам ограниченията на скороста щото някой е преценил че точно тук и точно тази е безопасна и т.н....


    А е баш ма не спрьт тия коли и да се метнем на по едно колело
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #77
      От: Дайте съвет за оръжие ?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


      А е баш ма не спрьт тия коли и да се метнем на по едно колело
      Цъ, искам хлърчилатор.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #78
        От: Дайте съвет за оръжие ?

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Цъ, искам хлърчилатор.

        Забранен е сигурно,все някой на 3 рИкии си е навехнал кьлката с подобно та на 99% е забранен,взема да се нараниш и ти пьк и няма нужда,шанса какьв е.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: Дайте съвет за оръжие ?

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Забранен е сигурно,все някой на 3 рИкии си е навехнал кьлката с подобно та на 99% е забранен,взема да се нараниш и ти пьк и няма нужда,шанса какьв е.
          Не са забранени, все още. Точно шанса искам да елиминирам. Хръц и от раз, няма това-онова, пък и се надявам аеро катаджията да му е трудно да ме спре горе и да пита "и ко праим сега"?
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #80
            От: Дайте съвет за оръжие ?

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Аз винаги сьм ОБОЖАВАЛ някой друг да ми смята риска и да ми диктува кое е ДОБРО ЗА МЕН.
            А-бе, гоуем индивидуалист го даваш и съвсем адекватно си си намерил мястото в Америка (САЩ), но в края на краищата, човекът е обществено животно и така, или иначе, винаги обществото е с приоритет над личността. И приоритетно (пред персоналните импулси) решава кое е добре и кое е зле - и за теб, и за мен, и за всички!
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #81
              От: Дайте съвет за оръжие ?

              Съгласен,но има и НО както винаги.

              При глоба за застрелян от 500 лева да чакам старшинката да каже Не може,Не става,не е законно..........ма да не хваща темата за глупави закони и наказанието им,мене си пък съвсем няма смисъл да обсъждам,нищо си ми няма.
              Последно редактирано от BENZBOSS; 18-10-16, 00:17.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #82
                От: Дайте съвет за оръжие ?

                Бракониерство е ако те хванат с животното, месото и/или оръжието. Или някой те натопи, но пак трябва да има едно от предните. Ако застреляш гад/куче в пущинака, балистична експертиза ли ще правят ако намерят куршум в останките /ако има кой да се занимава/. Надявам се, че няма да стреляте кучета в парка пред очите на млади майки .
                Да не правим от мухата слон.
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • #83
                  От: Дайте съвет за оръжие ?

                  Офффф, тя отиде у ряката, ми... я да питам.
                  Аз отивам на лозето си и пуфкам врабци, косове, лалугери и прочее животинки. С все по- малък успех, щото май дори и тия диванета се понаучиха да заобикалят моите няколко декара. Тааааа, тва лов ли е и трябва ли да имам бележка от преЦедателя на дружинката? Има ли значение, дали ги дебна с въздухарката или с успоредката (лозето е достатъчно извън селото)?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Дайте съвет за оръжие ?

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Офффф, тя отиде у ряката, ми... я да питам.
                    Аз отивам на лозето си и пуфкам врабци, косове, лалугери и прочее животинки. С все по- малък успех, щото май дори и тия диванета се понаучиха да заобикалят моите няколко декара. Тааааа, тва лов ли е и трябва ли да имам бележка от преЦедателя на дружинката? Има ли значение, дали ги дебна с въздухарката или с успоредката (лозето е достатъчно извън селото)?
                    Забрави да споменеш има ли наличие на добронамерени свидетели?
                    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Дайте съвет за оръжие ?

                      Тъпото е, че май хайванчетата изчезват, а не заобикалят. Дали е от оръжие не знам. По- голямо и шумно трябва да е, иначе лък.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #86
                        От: Дайте съвет за оръжие ?

                        Въздушна пушка с дулна енергия над 24 джаула е "ловно оръжие"; врабците, лалугерите и "прочее животинки" са защитени видове; да - това е лов и можеш да ловуваш само съгласно ЗЛОД и ППЗЛОД.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #87
                          От: Дайте съвет за оръжие ?

                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Офффф, тя отиде у ряката, ми... я да питам.
                          Аз отивам на лозето си и пуфкам врабци, косове, лалугери и прочее животинки. С все по- малък успех, щото май дори и тия диванета се понаучиха да заобикалят моите няколко декара. Тааааа, тва лов ли е и трябва ли да имам бележка от преЦедателя на дружинката? Има ли значение, дали ги дебна с въздухарката или с успоредката (лозето е достатъчно извън селото)?
                          Ако после ще ги ядеш е лов , ако не .....

                          Коментар


                          • #88
                            От: Дайте съвет за оръжие ?

                            Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                            Забрави да споменеш има ли наличие на добронамерени свидетели?
                            Добронамерените свидетели се ограничават до комшията по лозе, на когото 30 пъти съм казал да си връзва мулето, а той упорито отказва и го пуска да ми пасе памида и мискета. Въпрос на време е и то да отнесе някой пъдпъдъчи сноп по задника, въпреки че не е виновно животното.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Дайте съвет за оръжие ?

                              Магаре се яде.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #90
                                От: Дайте съвет за оръжие ?

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Магаре се яде.
                                Ама аз не смятам да го убивам, еле па, да го ям. Искам само да спре да ми яде гроздето.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X