Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

    И двата.

    Русия има вековна традиция да изтърбушва Европа с пари и организация от САЩ.

    Сега сме се закрепили да сме съюзници със САЩ ама не се знае то.

    Коментар


    • #92
      От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Очевидно не с такава цел се въвежда обучението.
      Но мисля, че времената на славния ВД отдавна са отминали и руски ще трябва само на ординарците.
      Но ако наивно очакват да ползват светлия пример на генерал Скобелев (загаТка, баТка), не получится.
      Цигански и турски ще се учи тук, българския ще е по желание!!!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #93
        От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

        Сега сме се закрепили да сме съюзници със САЩ ама не се знае то.
        Спокойно това е до скоро време Знаеш кой се е закачил съюзник за нас не е прокопсал Германците на два пъти ; руснаците и те си минаха по реда сега и на щатите ще им се разгони фамилията
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #94
          От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

          Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
          Ми да.Според същия този и правилното писане също е отживелица,и лошо!

          Ама защо се връзваш на човек дето едното нещо му е мнооого малко!
          Не че нещо, ама "същия този" може да пише и правилно. Ако рече. Сигурен съм.
          А ти защо не пишеш правилно ? Нарочно ли ? Гледам, че и в двете ти изречения (изключвам "Ми да") има правописни грешки.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #95
            От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

            Скоро четох някъде, че в световен мащаб, рязко се е увеличило търсенето на знаещи руски и китайски език...

            П.П. Лично на мен, ползването на първия ми е помагало в доста моменти (не само на морския бряг).
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #96
              От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

              Ай ся, всички знаем стария виц за оптимистите, песимистите и реалистите.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #97
                От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Не че нещо, ама "същия този" може да пише и правилно. Ако рече. Сигурен съм.
                А ти защо не пишеш правилно ? Нарочно ли ? Гледам, че и в двете ти изречения (изключвам "Ми да") има правописни грешки.
                Ми да,кой съм аз че да заставам на пътя на любовта!!!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #98
                  От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

                  Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                  Ми да,кой съм аз че да заставам на пътя на любовта!!!
                  Приятелю, не се прави, че минаваш по терлици. Ти пишеш както можеш, а той - съзнателно - като теб. Пародия му се казва на това.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Носталгия по 1981г и светлите ликове на Политбюро на балкона на Мавзолея

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    ... Пародия му се казва на това....
                    Всъщност става въпрос за чист сарказъм , но нека да не спорим , че дилемата би вкарала изтънчения размисъл по проблема на "сузуки отбора" в излишни терзания .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X