Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как стигнахте до джипката ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как стигнахте до джипката ??

    Мен пък жената ме нави!!!И са май вече никой няма да ме отвие!!Не мисля че ще се върна отново на лек автомобил.Последната ни дивотия на нас с жената е че все повече заглеждаме кадилак ескалейд!.............А иначе другата ми голяма мечта дето по всяка вероятност няма да се осъществи е NISSAN GT-R!!!!!!!!!
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • От: Как стигнахте до джипката ??

      Аз пък от малък си обичам големите машини!После се запалих по риболова и реших че по-добре да взема джип и да не си троша колицата по язовирите.Сега колата все по често си стои в гаража.

      Коментар


      • От: Как стигнахте до джипката ??

        При мен си беше необходимост - къща в Стара планина придружено от язовири за по седмица и повече . После излизане с момчетата от офроуд клуба на уж лека разходка и стана една .... Първо бяха гумите , после окачване ...............

        Коментар


        • От: Как стигнахте до джипката ??

          Хмм... Въпроса е сложен, ноо...
          Любовта към риболова, горските хижи, покупката на фургон дълбоко в гората за лична употреба и разтуха по нашенски... Паркирането на местата пред блока в изровената поляна дето никой друг не смее да влезне... 7-те места, лекотата дето си дърпам ремарке с тухли към планувания навес в гората... Погледа "от високо" на пътя и комфорта от това, спокойствието и стабилността на по-ниските скорости... Камел-трофи... Та след 14 автомобила - Витара -> Диско 200тди -> 300тди /диско/.
          И любовта към свободата в измерението и да стигнеш там, до където искаш, а не докъдето свършва "хубавия" път.

          Коментар


          • От: Как стигнахте до джипката ??

            Как стигнахте до Джипката?
            Абе още пътуваме и не сме стигнали, ама се вижда на хоризонта
            Иначе еволюцията сигурно е като на повечето тук - сменени много леки коли...
            Докато един ден попадна изгодно практически нов Кашкай 4х4 (на под 20х.км) от проверен източник (колегата ми). Та оборудвах жена ми с него...
            И така две години постепенно се 'присламчвах' към него...
            Зимата с просвета си от 20см и 4х4 бе значително по-удобен от Маздичката (Мазда 6, въпреки, че тя пък бе по-комфортна и стабилна).
            Лятото честите разходки по планините - също Кашкая бе по-сигурния автомобил за баирите.
            Така маздичката започна да се позастоява на паркинга пред вкъщи.
            Преди два месеца се разделих с Маздичката (с голямо съжаление - много здрав и безпроблемен автомобил)...
            Лошите пътища добавиха в мелницата за нещо с по-енергоемко окачване.
            И така на хоризонта вече започна се оформи 'правилния' автомобил
            Живот и здраве - март месец ще сме се метнали на него
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Как стигнахте до джипката ??

              Първоначално публикуван от razkazwacha Преглед на мнение
              Първо беше един форд сиера, който дълго време се справяше много добре...докато не смених работата и се наложи да изляза "извън пътя". Една джипка, втора...никога не съм си и помислял че ще стана фен на Дайхацу, но животът е пълен с изненади.
              Е и аз на Сузуки, но вече карам втори такъв :-). Първият го купихме като започнаехме строежа на къщата, а после на съпругата и хареса да се вози отгоре и не искае да кара лек автомобил и така. Втората я взехме за сина, но и аз я карам от време на време.
              AUDI Q5, 2TDI

              Коментар


              • От: Как стигнахте до джипката ??

                За жената - искаше нещо тежко, голямо дето да мине през всичко с гуми поне 285.....

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X