Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на Алберт!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да помогнем на Алберт!!!

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    т.е. да се кача и да видя.

    Картофи не знам ама ако му сложим един истински панел ще му опростим живота.
    Да ще е по-добре да видиш. Ти си в час с тази част за разлика от мен. Панели за моите цели бях намерил на Илиенци. Не лоши и с добри контролери. Накъде сметката за 3 панела и контролер излизаше към 5 000 лева. Това без кабели направа на стойки и т.н. Ако ще правим някаква организация в тази посока ще участвам и с пари колкото мога и с труд.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #17
      От: Да помогнем на Алберт!!!

      Здравейте,радвам се че се отзовахте на зов за помощ.Сега по темата,Алберт изрично каза че само това му е необходимо:100 кила картофи,тоалетна хартия (имало я само в Бухово,марката е Сиси),катинар от най обикновените и някакъв сок от Била,който така и не разбрах как се казва.Съжелявам че ви занимавам с битовите му проблеми,но за съжаления такава е реалноста в момента.
      п.п Телефона на Алберт е 0889 397 350,можете да му звъните по всяко време да го питате от какво има нужда,но вечер е най свободен и е за предпочитане.Още веднъж Благодаря,че се включихте в тази благородна кауза!

      Коментар


      • #18
        От: Да помогнем на Алберт!!!

        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
        Неглижирането на всички високопланински станции напоследък като че ли е свързано и с личен бизнес интерес на директора на НИМХ - позивът е да преминем изцяло на автоматизирани станции, които се внасят и инсталират от негова фирма. Онлайн информация по казуса има много, стига да потърси човек.

        Не е ясно кой и как ще оправя автоматизираните станции след по-сериозна зимна буря. Хора навити да работят по върховете има доста, но иска инвестиция на време и усилия да бъдат обучавани - било в метео-, било в планинската част. Станцията на Мусала има и доста сериозна животоспасяваща функция за туриста, който се окаже в кофти време на върха - а там туристопотокът е голям целогодишно.

        Да видим с какво може за пореден път да поемем част от функциите на държавата за момента. Въпросът за метео-станциите е генерален и иска по-сериозен натиск от всички страни. Може би е за отделна тема.
        Да,това за отделната тема ,а и всичко останало го подкрепя м с две ръце.
        Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
        Краси
        "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

        Коментар


        • #19
          От: Да помогнем на Алберт!!!

          Последно,за всички които искат да се разходят.Сборният пункт е в 9,30 (събота) на площада в Бухово(точно преди пистата)като се съберем ще отидем до магазина да купим каквото ни е заръчал Алберт.
          п.п Алберт предложи да слезне пеша да ни посрешне,а на горе ще го качим при някой с който ще направят GPS пътека до върха!

          Коментар


          • #20
            От: Да помогнем на Алберт!!!

            Последно за утре има ли нужда от жипки и ако да каква е организацията?

            Коментар


            • #21
              От: Да помогнем на Алберт!!!

              чети по-горе, сега го одобрих

              Коментар


              • #22
                От: Да помогнем на Алберт!!!

                Впрочем ще се опитам и аз да дойда - ама не мога да се класирам за 9:30 посмъртно.

                Коментар


                • #23
                  От: Да помогнем на Алберт!!!

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Впрочем ще се опитам и аз да дойда - ама не мога да се класирам за 9:30 посмъртно.
                  И аз имам желание, но за да тръгна преди 12:00 ше трябва да е с насилие.

                  Ако имаш желание за след това, можем да тръгнем заедно нагоре, а и с още някой неранобуден ?
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Да помогнем на Алберт!!!

                    Ами заповядайте,ние ще сме горе,все пак ще му помогнем и с пренясяне на дърва за зимата,а и като се замисля докато се организираме и напазаруваме някой неща,току виж сте дошли....
                    п.п Ще се радвам да се видим,нали знаете какво е казал мечо Пух...Колкото повече толкова повече....Тел.за връзка с мен 0886 321 002

                    Коментар


                    • #25
                      От: Да помогнем на Алберт!!!

                      Сега ставам, но виждам, че никой късноможещ не е писал.
                      Ако си намеря компания, може да се кача и сам, но ще е ясно поне след час.
                      За сега ще следя темата.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Да помогнем на Алберт!!!

                        Аз не можех днес.Имах желание...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #27
                          От: Да помогнем на Алберт!!!

                          https://youtu.be/ncATpfnrHs8 Ето кратко клипче от днес....Алберт беше меко казано щаслив!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Да помогнем на Алберт!!!

                            Сам ли ходи ? Браво !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Да помогнем на Алберт!!!

                              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                              Сам ли ходи ? Браво !
                              Не с приятели бях и най важното е,че целата е изпълнена!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Да помогнем на Алберт!!!

                                Евала

                                Кита държи ли още
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X