Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Печка на отработено масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Печка на отработено масло

    Някой има ли чертежи с размери на работеща печка на отработени масла?
    Нагледал съм се на какви ли не, но искам да съм сигурен, че ще работи и няма да се взривя
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

  • #2
    От: Печка на отработено масло

    Мой познат си беше направил в сервиза , но след време я изхвърли ...много пуши и комшийте се разсмърдяха. А , представлява едно кюмбе с резервоарче отгоре и кранче за регулиране на потока...по скоро на капка .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: Печка на отработено масло

      Виждал съм такава, която топли много, а не пуши изобщо. Вкарва се допълнително въздух в горивната камера.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #4
        От: Печка на отработено масло

        Да питам мойте хора ако я пазят и няма да я ползват да ти я пратя ...па ти ще си я модернизираш .
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Печка на отработено масло

          Скоро един приятел щеше да си запали сервиза с една такава печка!
          Поне 10 години се топли с такава,ама сега тия синтетични масла не горят ами нещо се топят и гърмят.
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Печка на отработено масло

            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            Някой има ли чертежи с размери на работеща печка на отработени масла?
            Нагледал съм се на какви ли не, но искам да съм сигурен, че ще работи и няма да се взривя
            Звънни утре след 11/00ч.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              От: Печка на отработено масло

              https://www.youtube.com/watch?v=2UCU_g4M7GU
              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

              Коментар


              • #8
                От: Печка на отработено масло

                Напиши в Гугъл "печка на отработке " и действай има и чертежи и размери и клипове.

                Направена подходящо нито пуши, нито гърми , нито има нужда от ел. захранване.

                Ето тук след 9,20 минута има демонстрация за това за което ти говоря :https://www.youtube.com/watch?v=o49k5iaOn7w
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #9
                  От: Печка на отработено масло

                  Това не е ли просто стара нафтова печка?
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Печка на отработено масло

                    Това не ти требе!С такава се греехме в сервиза,представлява неконтролируем ракетен двигател с изгоряло масло,резервоара е отдолу ,изпълнява се от дебела ламарина с формата на издължено буре със симетрични отвори около 2 см. в долният край,контрола на горенето се осъществява от капачета в горната страна на резервоара,ако въобще се подава на контрол.Види ли малко вода в маслото бегай далече,единствено признавам ,че грее зверски с шума на малък рулиращ реактивен самальот!Приключение ,поне с тоя модел с който съм имал честа да манипулирам!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Печка на отработено масло

                      Иииии не ли противозаконно ....от екологично гледна точка...
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Печка на отработено масло

                        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                        Иииии не ли противозаконно ....от екологично гледна точка...
                        Чак пък противозаконно едва ли . В най лошия случай е някакво административно нарушение .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Печка на отработено масло

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Чак пък противозаконно едва ли . В най лошия случай е някакво административно нарушение .
                          Я , дообясни моля.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Печка на отработено масло

                            Пак го вкарахте Борко във филми!! Сега ще го погнат еколозите! Човека пита за РАБОТЕЩА схема на такава печка! С нета и той ще се справи(предполагам)! Предлагам да пишат хора,които са ползвали,не са се запалили,и все още ползват такива печки! Всичко друго е плява! И аз ползвах в сервиза,докато не се хванах за пожарогасителя,чакайки да се стопят кюнците! Имам схема на такава печка,ама защо да го лъжа че работи безпроблемно!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Печка на отработено масло

                              Вдигнаха скандал за милиарди покрай Дизелгейт, заради леко завишени емисии.
                              Ние тука горим нещо, дето нито е тествано колко е вредно, нито е мислено да се гори. Тия масла се водят канцерогенни дори при докосване, пише ми го на упътването на колата. Искат двутактовите да забраняват - ние тука си правим реактивни сопла от горено масло!
                              Комшиите дали ще са ОК с тази печка наблизо?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X