Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Донгъл - цена?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Донгъл - цена?

    Здравейте, бих искал да си купя USB донгъл с който да мога да слушам. Бихте ли ме ориентирали за някакъв евтин модел и софтуер който би ми свършил работа?

  • #2
    От: Донгъл - цена?

    Има ли такова?

    Коментар


    • #3
      От: Донгъл - цена?

      Ако си лицензиран радиолюбител, и имаш инициал, ти трябва само компютър или смартфон, и Ехолинк, инсталиран на тях.
      Можеш и да слушаш, и да говориш.

      А тоя донгъл е интересно нещо, дай някакъв пример, моля.

      Коментар


      • #4
        От: Донгъл - цена?

        Първоначално публикуван от Kill-op Преглед на мнение
        Здравейте, бих искал да си купя USB донгъл с който да мога да слушам. Бихте ли ме ориентирали за някакъв евтин модел и софтуер който би ми свършил работа?
        https://www.amazon.com/NooElec-RTL-S.../dp/B008S7AVTC
        http://www.rtl-sdr.com/
        и не само. И тук има няколко теми.
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • #5
          От: Донгъл - цена?

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Ако си лицензиран радиолюбител, и имаш инициал, ти трябва само компютър или смартфон, и Ехолинк, инсталиран на тях.
          Можеш и да слушаш, и да говориш.

          А тоя донгъл е интересно нещо, дай някакъв пример, моля.
          Бате, а какво се случва, когато не си знаеш паролата за Ехолинка и смениш телефона?
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Донгъл - цена?

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Бате, а какво се случва, когато не си знаеш паролата за Ехолинка и смениш телефона?
            Братче, не знам - аз съм много консервативно настроен към телефоните си - в момента ползвам третия си апарат, от както ползвам GSM услуги.

            Ама тук пише някакви заклинания, де да знам дали бачкат - то с проба става, вероятно.

            Callsign-а ти го знам, ако искаш да ти го кажа?

            Коментар


            • #7
              От: Донгъл - цена?

              Друго си е да имаш по-голям брат- близнак! Вече съм на линия. Благодаря, Бате!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: Донгъл - цена?

                Обичам си го аз братчето - близнак.
                Наздраве, брат ми!

                Коментар


                • #9
                  От: Донгъл - цена?

                  Един ТВ тунер с антена дали би свършил същата работа?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Донгъл - цена?

                    Да започнем от това какво искаш да слушаш

                    Коментар


                    • #11
                      От: Донгъл - цена?

                      ами от тираджиите до градския транспорт и таксиджиите, просто ми е интересно да слушам комуникацията им.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Донгъл - цена?

                        Ето това ми подари жена ми за рожденият ми ден. Цената е 80лв. Работи безпроблемно. ползвам го за УКВ с антена Х-200,а за КВ обхватите със слопер мое производство!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161011_122309.jpg
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5730881
                        LZ3YG

                        Коментар


                        • #13
                          От: Донгъл - цена?

                          Да поизтупам малко темата.


                          Решил съм да си направя подарък:
                          Airspy R2 http://airspy.com/airspy-r2/ и искам да го вържа за D130 Super Discone Antenna http://www.diamondantenna.net/d130j.html


                          Въпросът ми е някой знае ли дали двете неща се предлагат в България или да си ги поръчам от http://wimo.de


                          Видях на сайта на интегра, че имат дискон-а, пуснах им запитване за airspy но реших да питам и тук.
                          Благодаря!
                          EnduroX Alba-Damascena 2019

                          Коментар


                          • #14
                            От: Донгъл - цена?

                            Заедно с LZ2VVG и LZ2MVM, миналата година поръчахме от вимо.де, антени, като поръчахме Д-130 на Даймънд на Васил, а аз Х-510, всъщност тогава поръчахме общо пет антени. Дойдоха за около седмица. В предвид поръчаното количество, шипинга ни излезе почти безплатно. Доставката беше на адрес. Никакви забележки по отношение на доставката. Та....ако не си намериш в България, спокойно можеш да поръчаш от там. Още повече като разгледаш по подробно сайта като цяло има едно нещо, което много ми харесва, а именно, че правят съпоставка между оригиналните модели на антените и имитациите, като посочват разликите. Спокойно можеш да си направиш подаръка, който си решил.Няма да сбъркаш. LZ2VVG е много доволен от Д-130.
                            LZ3YG

                            Коментар


                            • #15
                              От: Донгъл - цена?

                              Благодаря ти за отговора! Сега пуснах запитване към Инмак за такъв дискон (трябва да се поддържаме все пак, а и приятел изрази безрезервна подкрепа за тях) и в понеделник заръчвам SDR-a.
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X