Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cold Steel Master Hunter , или....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Cold Steel Master Hunter , или....

    Помага когато е по-голям и е много удобен.Тук е малко маркетингов ефект.

    Коментар


    • #17
      От: Cold Steel Master Hunter , или....

      Аз съм си мислил, че това се прави, за да се избегне концентрация на напрежение. Сгъваемите май не се предполага и без това да понасят чак такова натоварване. Ама може и да се втелявам малко

      Коментар


      • #18
        От: Cold Steel Master Hunter , или....

        По ножарските форуми, както предположихте и тук, везните клонят към по-лесното заточване, но за мен си остава недостатък при ползването. Това с концентрацията на напрежението не мисля че е...

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Помага когато е по-голям и е много удобен.Тук е малко маркетингов ефект.
        Интересно какво маркетингово може да има тук?!?
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #19
          От: Cold Steel Master Hunter , или....

          Много пари за един нож ,който е нищо особено като нож.Но мерак се гаси с пари.Същото като когато си купувах на Глок,много суперлативи и накрая най-не функционалния нож който имам.(За нищо практично не става).

          Коментар


          • #20
            От: Cold Steel Master Hunter , или....

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Много пари за един нож ,който е нищо особено като нож.Но мерак се гаси с пари.Същото като когато си купувах на Глок,много суперлативи и накрая най-не функционалния нож който имам.(За нищо практично не става).
            Ножа на Глок си е по скоро..инструмент Той си е боен нож с опция да го използваж за всичко друго / в по голямата степен "не и за рязане"/ Аз даже с моя съм копал дупки
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #21
              От: Cold Steel Master Hunter , или....

              Аа - за цените може и мен ме прерязва нещо през сърцето когато ги давам... въпреки, че конкретно този нож става Аз мислех, че с маркетингов трик визираш повдигнатият от мен въпрос, та затова се позачудих...
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: Cold Steel Master Hunter , или....

                Чойла в този си вариант помага при заточването, камъка хубаво да легне до края на острието.

                Коментар


                • #23
                  От: Cold Steel Master Hunter , или....

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Аз мислех, че с маркетингов трик визираш повдигнатият от мен въпрос, та затова се позачудих...
                  К'о та гърми чойла? Ножа кефи ли те - кефи те, очевидно Ми радвай му се, и не ги мисли чойлове-мойлове
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X