Обява

Свий
Няма добавени обяви.

фронтера 2.5тдс гасне в движение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

    Да така я купих.Но поне не гаснеше.

    Коментар


    • #17
      От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

      Какво по точно прави?

      Коментар


      • #18
        От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

        Колега колата не пропушва. Чел бях някъде че този тип двигатели са доста пушливи.Моя така и не го виждам да пропушва.Или грешно е зацепена помпата а може би и е самата помпа.защото като я карам и само леко натискам педала на газта колата си набира бавно до 120 км.Сега проучвам къде Русе да ми видят помпата.

        Коментар


        • #19
          От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

          Най лесния ремонт на тази помпа е със механична от Вояджър.
          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

          Коментар


          • #20
            От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

            Трябва диагностика влезнала е в авариен режим за това не може да вдигне повече от 2200 оборота не е от филтри
            Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

            Коментар


            • #21
              От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

              Здравей колега.Може ли да ми дадеш някакво инфо за този датчик.А също и къде точно се намира.Може ли да не работи от механична повреда или е зацапан.Благодаря предварително!!!

              Коментар


              • #22
                От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

                Имах подобен проблем с Вектра 2.0 дизел. При каране на дълъг път, след 3000 об./мин. влизаше в авариен режим и забиваше муцуната. Какви ли не мисли ми минаха през главата. Мислих си, че след време ще се оправи, но уви. Едно изпреварване не мога да направя на спокойствие. В крайна сметка отворих двигателя и видях едно горивно маркуче, което се беше прегънало доста и не достигаше нужното количество нафта до помпата. Отстраних това маркуче, за да я няма тази гънка и да не спира притока на нафта и от тогава нямам ядове. Това маркуче винаги си е било там и как в определен момент реши, че трябва да намали притока на нафта и колата да влезе в авариен режим, така и не разбрах. Та моят съвет е да си прегледаш маркуча, който ти влиза в ГНП-то. Да не би някъде да е огънат и да няма приток на нафта. Поздрави!

                Коментар


                • #23
                  От: фронтера 2.5тдс гасне в движение

                  Първоначално публикуван от bojo26 Преглед на мнение
                  Здравей колега.Може ли да ми дадеш някакво инфо за този датчик.А също и къде точно се намира.Може ли да не работи от механична повреда или е зацапан.Благодаря предварително!!!
                  Датчика се намира на цилиндровата глава към 4-ти цилиндър-ако не си го сменял пробваи защото от него също може да прави така-аз така и не намерих качествен такъв

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X