Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор за гуми 12В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Компресор за гуми 12В

    Оня ден наличния ми компресор сдаде багажа - влизала е вода, корозия, счупен магнит (ако на някой му се занимава да го възстанови мога да дам всичките части за едно две ретрота.

    Това как да е де - избил си е парите. Но се чудя какъв да взема. Големия дебит е задължителен, но пък не ми се дават пари (да, знам)

    tuningstore.bg/product/10042/kompresor-za-gumi-s-dva-tsilindara-i-manometar.html

    или

    tuningstore.bg/product/8660/kompresor-za-gumi-4x4-12-volt.html

    Тия са примерни, но общо взето това се предлага на пазара. За скъпия съм сигурен, че ако не са развалили качеството ще върши чудесна работа. Само не знам дали е 2.5 пъти по-добър от другия. И на двата кабелите са афиф и греят - това се вижда дори с просто око, но и се лекува лесно.

    Компресорите за въздушно окачване са алтернативен вариант, но чувам че нямат достатъчен дебит

    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Компресор за гуми 12В

    Хм, имаше доста добра тема за компресорите и тия двата бяха обсъдени там. Ама нещо не я намирам. Имал съм като тоя по-евтиният. Сдаде багаж на 2-3 помпания. Една зима в голям студ бях спускал гумите за да мога да стигна до една хижа. На сутринта реших да напомпам гумите и компресора се потроши (биела май) на първата гума. Явно студа ми беше драмата тогав, щото беше седял цяла нощ в колата на под нулата (може би към -10 градуса).

    После си купих един уж по-марков, с един цилиндър, с по-малък дебит и с по-солидни кабели. Т'ва нещо работеше по-бързо от двуцилндровият. Още си го ползвам и не имал драми.

    Коментар


    • #3
      От: Компресор за гуми 12В

      Имам от по-евтиния и помпа гумите на уазката прилично.

      Коментар


      • #4
        От: Компресор за гуми 12В

        Ей я темата: цък

        Това лидълското и аз си взех и дига гумите на джипката доста бързо, че издишат гадовете и ми тежи волана после.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #5
          От: Компресор за гуми 12В

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          .... Това как да е де - избил си е парите. Но се чудя какъв да взема. Големия дебит е задължителен, но пък не ми се дават пари (да, знам)

          tuningstore.bg/product/10042/kompresor-za-gumi-s-dva-tsilindara-i-manometar.html

          или

          tuningstore.bg/product/8660/kompresor-za-gumi-4x4-12-volt.html ....
          Аз имам от по-евтиния вариант. Рядко го ползвам, но върши работа.

          Коментар


          • #6
            От: Компресор за гуми 12В

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            ...Но се чудя какъв да взема. Големия дебит е задължителен, но пък не ми се дават пари (да, знам)

            tuningstore.bg/product/10042/kompresor-za-gumi-s-dva-tsilindara-i-manometar.html

            или

            tuningstore.bg/product/8660/kompresor-za-gumi-4x4-12-volt.html

            Тия са примерни, но общо взето това се предлага на пазара.

            Виж този. Според мен е много добър.

            Коментар


            • #7
              От: Компресор за гуми 12В

              Първоначално публикуван от kitov Преглед на мнение
              Виж този. Според мен е много добър.
              Това някакъв майтап ли е?

              Коментар


              • #8
                От: Компресор за гуми 12В

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Това някакъв майтап ли е?
                При тая цена, да, за такива като Търтея и мен.

                Не знам кой ше даде такива пари за 12В компресор, освен ако сега не каца на земята, не познава парите, а и тоя извънземен дизайн да му фане окото !

                А баш по темата, ще звънна на приятел, дето слага възглавници на бусове и кемпери, и ще кажа какво ползва той, щото всичко на пазара му мина през ръцете и знае кое работи.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Компресор за гуми 12В

                  Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
                  После си купих един уж по-марков, с един цилиндър, с по-малък дебит и с по-солидни кабели. Т'ва нещо работеше по-бързо от двуцилндровият. Още си го ползвам и не имал драми.
                  Дай да го видим де
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Компресор за гуми 12В

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Това някакъв майтап ли е?
                    "Black & Decker" някогиж беха много велика фирма за бормашини и др. подобни устройства. Боя се, че е останала само марката, както се случи с повечето такива.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Компресор за гуми 12В

                      Заеби фирмата.
                      13 л/мин могат да си го ползват сами
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Компресор за гуми 12В

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Заеби фирмата.
                        Първоначално публикуван от кака уЙки
                        Black & Decker (the corporation) is distinct from the "Black & Decker" brand; more than one corporation uses the brand...sold to Chang Type Industrial
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Компресор за гуми 12В

                          Ползвах като този по-евтиния от първия линк. Помпеше 255/65/16 за 4 мин. като беше нов. Разнасях го навсякъде, вършеше работа безпроблемно, и сега работи още, но дебита му е намалял. Сега ползвам едноцилиндров от линка на Ронин. Многократно съм помпил гуми на АТВ, мотоциклети и джипа. За 35 лв. е добър избор.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Компресор за гуми 12В

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Сега ползвам едноцилиндров от линка на Ронин.
                            Това руския пазар ли?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Компресор за гуми 12В

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Това някакъв майтап ли е?
                              Компресорът е истински и работи добре, а дали е майтап, зависи от това кой как ще прецени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X