Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор за гуми 12В

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Компресор за гуми 12В

    Сравнявал ли си го с други компресори за същите пари ?
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • #17
      От: Компресор за гуми 12В

      Преди 2 месеца си взех компресор от ваген или шкода-залагат ги в оригиналното оборудване на автомобила като нов.С чантичка е,вътре има освен компресора,резервни иглички,една тубичка с течност за спукани гуми.70 лева от местния гумаджия,който като ходи по немско ги взима от някакви джамбази.Имаше 5-6 бройки още,ако някой иска мога да проверя.
      Yamaha Yz450F
      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
      Всичко с ''рошави''гуми!

      Коментар


      • #18
        От: Компресор за гуми 12В

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Това руския пазар ли?
        Не, тогава ги предлагаше Явор Вромос, аз случайно по Коледа се мотках в Илиенци и докато чаках жената и бабата влезнах в магазин за авто тунинг боклуци. Видях този компресор и от цена 140 лв ми го свалиха на 130 лв, защото бил последния и торбата /чантичката/ му беше малко мръсна.
        Дръжката му се откачи, облъскан е по ръбовете отчупени са парчета от радиаторите, накъсани са кабелите, но още работи.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: Компресор за гуми 12В

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Не, тогава ги предлагаше Явор Вромос, аз случайно по Коледа се мотках в Илиенци и докато чаках жената и бабата влезнах в магазин за авто тунинг боклуци. Видях този компресор и от цена 140 лв ми го свалиха на 130 лв, защото бил последния и торбата /чантичката/ му беше малко мръсна.
          Дръжката му се откачи, облъскан е по ръбовете отчупени са парчета от радиаторите, накъсани са кабелите, но още работи.
          Ако говорим за този:
          http://www.vromos.com/shop/4x4-akses...omos-72%d0%bb/

          е ясно, такъв точно ми изгоря
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Компресор за гуми 12В

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            При тая цена, да, за такива като Търтея и мен.

            Не знам кой ше даде такива пари за 12В компресор, освен ако сега не каца на земята, не познава парите, а и тоя извънземен дизайн да му фане окото !

            А баш по темата, ще звънна на приятел, дето слага възглавници на бусове и кемпери, и ще кажа какво ползва той, щото всичко на пазара му мина през ръцете и знае кое работи.
            Грешка.....
            Това не е отговора.
            Въпросният компресор не е на 12 Волта, по точно е но:

            Захранване 12V. Максимално налягане 11.0 bar. Дигитална настройка на налягането. Функция за автоматично изключване предпазва напомпваните детайли от повреда. Вградена акумулаторна батерия даваща възможност да се използва уреда навсякъде и по всяко време.

            Последното изречение обяснява цената......
            Това не пречи обаче за мен да е нефункционален...... и неразумно скъп.
            За кво ми е батерия, като колата е до мен.....
            Моето мнение е че за нашите нужди задължително е в багажника не да има компресор а бутилка, заредена на около 8-10 атмосфери...
            Поздрави!
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #21
              От: Компресор за гуми 12В

              Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
              Моето мнение е че за нашите нужди задължително е в багажника не да има компресор а бутилка, заредена на около 8-10 атмосфери...
              Поздрави!
              То това хубаво, ама къде я зареждаш тая бутилка
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                От: Компресор за гуми 12В

                А каква бутилка от какво?
                Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                Коментар


                • #23
                  От: Компресор за гуми 12В

                  Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                  Моето мнение е че за нашите нужди задължително е в багажника не да има компресор а бутилка, заредена на около 8-10 атмосфери...
                  Поздрави!
                  Полезно нещо,само дето моята е на 200 атм.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Компресор за гуми 12В

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Ако говорим за този:
                    http://www.vromos.com/shop/4x4-akses...omos-72%d0%bb/

                    е ясно, такъв точно ми изгоря
                    И моя е такъв, но с по-различна дръжка. Не е мръднал за сега. Като изключим че малко му минах отгоре с колата в гаража. Дръжката се смачка, но компресора ме спря и се усетих, че има нещо отзад. Е, нямаше драма - още работи .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Компресор за гуми 12В

                      Тези от линковете на търтей на външен вид (изработка, ток, кабел, ключ) мязат на доста по- добри от други китайчета.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #26
                        От: Компресор за гуми 12В

                        Бутилката ако е 8-10 атмосфери трябва да е с обема на колелата за да върши някаква работа. Освен ако не е само ресивер който се надува в движение.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Компресор за гуми 12В

                          Така като гледам колко сме желаещите мисля е време да се мисли за родно производство.
                          А колегата дето е купил оригинален от ВАГ да сложи някоя снимка ако може.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Компресор за гуми 12В

                            Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                            ...... и неразумно скъп.
                            ...
                            Точно това имах предвид под

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            ...
                            Не знам кой ше даде такива пари за 12В компресор, освен ако сега не каца на земята, не познава парите, а и тоя извънземен дизайн да му фане окото !
                            ...
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #29
                              От: Компресор за гуми 12В

                              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                              Така като гледам колко сме желаещите мисля е време да се мисли за родно производство.
                              ...
                              Е, колко да сме ?!

                              За 50-100бр. няма смисъл, а и дори за 1000 не може да пребориш китайците като цена.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #30
                                От: Компресор за гуми 12В

                                Казах, че е скъп заради батерията, ма нейсе....
                                Бутилка, ми ква - всякаква камионска, газова, пожарогасител ....
                                Въпросът е да е готова за помощ по всяко време.
                                Как се помпа - ми варианти да искаш.
                                1. Компресор
                                2. Всяка гумаджийница/бензиностанция/ камионска върши работа....
                                И това за обема не е вярно.......
                                Голямото налягане е нужно само да забортира гумата, след туй може и бавничко да се донапомпа.....
                                Поздрави!
                                VITARA, SAMURAI
                                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                                RENAULT ESPACE QUADRA
                                ...и едно сивикче за града...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X