Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плика синдром , плика в коляното

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плика синдром , плика в коляното

    Здравейте,
    Моят проблем накратко е следният , след 7 различни доктори и нищо конкретно защо ме болят коленете си направих ЯМР на ляво коляно и се оказа следното , което е по притеснително.
    След ЯМР ми установиха плика в коляното ,
    която може и да е двустранна , понеже и дясното ме наболява но по рядко.

    Сега набирам информация относно този проблем , как да се лекува .Хубенов ми предлага инжекций с кръвна плазма/ растежни фактори/ АСР , ако имате инфо относно това лечение споделете .
    Доктора ми каза че се лекувало по този начин , рядко оперативно.Въпросът ми е тази плика ще се повлияе ли от тази кръвна плазам / 5 инжекций / или трябва по друг начин да се лекува .

  • #2
    От: Плика синдром , плика в коляното

    Аз бих ти препоръчал да намериш поне още някой доктор.

    Силно препоръчвам д-р Чанко Чанков. Мисля, че все още работи във Вита.

    Коментар


    • #3
      От: Плика синдром , плика в коляното

      Лечението е с артроскопия!

      Коментар


      • #4
        От: Плика синдром , плика в коляното

        Да , но защо артроскопия сега .
        болките се проявяват при определени движения
        не е ли рано за такава намеса , при условие че всичко друго от резонанса е с нормално изображение .

        Коментар


        • #5
          От: Плика синдром , плика в коляното

          Нараняването от плика на хрущяла може да се стабилизира с инджекциЙ само докато има хрущял. Точния начин е да се отстрани пликата и да се възстанови хрущала. Става ендоскопски е един месец куцане.
          На български има двойно и, няма и с й накрая. Дет'се вика излагаций е брат на инжекций . Това приятелски го казвам без заяждане.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            От: Плика синдром , плика в коляното

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Нараняването от плика на хрущяла може да се стабилизира с инджекциЙ само докато има хрущял. Точния начин е да се отстрани пликата и да се възстанови хрущала. Става ендоскопски е един месец куцане.
            На български има двойно и, няма и с й накрая. Дет'се вика излагаций е брат на инжекций . Това приятелски го казвам без заяждане.
            Добре брат , вече ще правя разлика между" И " и "Й", като благодаря за мнението И препоръката.

            Коментар


            • #7
              От: Плика синдром , плика в коляното

              Първоначално публикуван от ronaldo_2016 Преглед на мнение
              Здравейте,
              Моят проблем накратко е следният , след 7 различни доктори и нищо конкретно защо ме болят коленете си направих ЯМР на ляво коляно и се оказа следното , което е по притеснително.
              След ЯМР ми установиха плика в коляното ,
              която може и да е двустранна , понеже и дясното ме наболява но по рядко.

              Сега набирам информация относно този проблем , как да се лекува .Хубенов ми предлага инжекций с кръвна плазма/ растежни фактори/ АСР , ако имате инфо относно това лечение споделете .
              Доктора ми каза че се лекувало по този начин , рядко оперативно.Въпросът ми е тази плика ще се повлияе ли от тази кръвна плазам / 5 инжекций / или трябва по друг начин да се лекува .
              Имам същия проблем и на двете колена. Някой да сподели как се е справил с него?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X