Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

    Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
    Чудесно! После да не забравиш да се оплачеш!
    Що, джипа изглежда добре ?!
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

      Първоначално публикуван от tih_sto Преглед на мнение
      Решено е вече = Субаро Трибека B9.
      Сядате на пирон и таралеж едновременно... Рядък модел или гъзария се търси - но практичност (и в този случай) няма...
      Напомня ми за една CX-7 бензинова на Мазда, 270 коня, юса изпълнение... много вървеше е, и...

      Коментар


      • #33
        От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
        Сядате на пирон и таралеж едновременно... Рядък модел или гъзария се търси - но практичност (и в този случай) няма...
        Напомня ми за една CX-7 бензинова на Мазда, 270 коня, юса изпълнение... много вървеше е, и...
        Въпреки ругателствените настроения по адрес на този автомобил във форумЪт, познавам няколко собственика на "Трибека" от по-новата, (без В9 в името) които са си много доволни от тях. А има и такива отзиви:
        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
        Ъ-хъ,редовно. Истинска случка: Миналата зима,на непочистен път с пресен 20-см.сняг подстъпите към Осогово бяха блокирани от ентусиасти,които боксуваха безпомощно и се лашкаха от единия банкет до другия. След 10 мин. висене оставиха място за минаване,едно ново Субару Трибека боботна и отпра нагоре. Аз се лепнах за него и пристигнахме при хотела горе с малка разлика. През цялото време шофера на субито трескаво гледаше в огледалото,сигурно подозираше,че докато сме чакали съм се вързал за задната му броня...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #34
          От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

          Що, ако имаш лични впечатления от притежаването на Трибека-ще съм ти благодарен да ги споделиш тук!Но ако само си чувал или предполагаш....

          Коментар


          • #35
            От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

            Супер!Не че е показателно за всичко, но си е добра новина

            Коментар


            • #36
              От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

              Какво имаш пред вид -моля обясни, кое според теб не е добре в този джип?Чуплив ли е?Много гориво яде ли?Грозен визуално ли е?Или е скъп за поддържка щото са му прекалено скъпи частите?Или просто не е собено популярен?

              Коментар


              • #37
                От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

                2. 7 - първо и второ поколение Сатна Фе (т.е. SM i CM) - F4A51, на второ поколение обаче само на дизел е F5A51. Безпроблемни автоматици, въпреки, че и моя се счупи. Ремонт на F4A51 - около 2000 лева, с труд за монтаж, демонтаж, рециклиран хидротрансформатор, нови пакети на съединителите, нови гарнитури, нов филтър и за капак нова маслена помпа от Хюндай. В тези 2000 лева влиза смяната на маслото след първите 500 км, докато се понапаснат дисковете. Кутията е самообучаваща се, поне така усещам аз - като карам пенсионерски - смена предавка на ниски обороти и км/ч, като почнеш да гониш, преминава в друг режим и задържа оборотите доста по-високо, съответно и превключва на по-високи обороти.

                Коментар


                • #38
                  От: Кой джип да изчзбера - Ww Туарег,БМВ Х3-Х5 или Хюндай Санта Фе,всички на газ/ бен

                  Първоначално публикуван от ehgypo Преглед на мнение
                  Безпроблемни автоматици, въпреки, че и моя се счупи. Ремонт на F4A51 - около 2000 лева...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X