Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

    Сменях пуловете и аз точно за това се съмнявам да сам разместил белезите ,а знаете ли къде е белега който трябва да съвпадне с този на зъбното колело. Моля да ми кажете. Защото аз този на зъбното колело го знам, но не мога да видя другия, за да мога да го центровам един с/у друг.

    Коментар


    • #32
      От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО



      Коментар


      • #33
        От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

        Само че това е 450 ,а мойто е 250 и има голяма разлика.Ако имаш на 250 добре.

        Коментар


        • #34
          От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

          На моето зъбно колело няма болтове и затова питам как се сваля!
          Последно редактирано от viki terzieva; 08-12-10, 14:12.

          Коментар


          • #35
            От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

            От лявата страна на капака ,близко до лоста на спирачката имаш една голяма тапа която се развива.Там е белега на коляновия вал.Като го поставиш на този белег виж дали буталото е в ГМТ.,ако не е можеби трябв да завъртиш на 180 градуса двигателя зада дойде в ГМТ.Когато буталото е в ГМТ и белега долу на коляновия вал е съвпаднал си Ок.Преди да свалиш разпределителния вал го bележи ,не с молив а с едно малко центърче.Ориентир да ти са клапаните всичките трябв да са свободни,кой по малко кой повече.От там на татък мериш пуловете разликата между старите и новите и прибавяш разликата за луфта.Имаш мисля около 0.3 стотони допустими стойности.0,28 изпускателни и 0,12 всмукателни.Допускаш около 0,3 стотни дмек 0,28,31 за ауспуха и 0,15 за всмукателните.После мотираш разпределителния вал и преди да запалиш двигатела завърти с манивелата няколко пъти зада си сигурен че правилно си зацепил двата вала.Горе долу е това Успех.
            Последно редактирано от pepimotos; 08-12-10, 19:30.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #36
              От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

              Първоначално публикуван от Mitko-CRF Преглед на мнение
              На моето зъбно колело няма болтове и затова питам как се сваля!
              Сваля се целия вал
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • #37
                От: До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                Колеги колко пари са клапаните комплект?

                Коментар


                • #38
                  От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                  Още нещо за реглаж на клапани на CRF 450 .http://www.youtube.com/watch?feature...&v=bfdvmEpP5gA http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OEFglt0KLUQ Това последното е наи- подробно за 250cc http://www.youtube.com/watch?feature...&v=PM0PqXZFecY
                  Последно редактирано от Иво Томов; 05-06-13, 11:59.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • #39
                    От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                    Колеги, някой от вас знае ли пуловете за Yamaha YZF 450 и Honda CRF 450 еднакви ли са (може ли да се ползват от единия мотор за другия) ?

                    Коментар


                    • #40
                      От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                      Здравейте колеги,

                      от тая есен минах на CRF 450 (2008g.) Mного километри му навъртях на бързо, много съм доволен, взех го в прилично състояние, палеше от 1-2 ритвания, като беше по-топличко от раз дето се казва. Не го бях изкарвал близо месец и днес рекох да направя някое и друго кръгче и.... ритам ли ритам, но мотора не ще да запали. С колата ме теглиха, припали на 2-3 пъти, но за малко, личи че работи насила и щом пусна газта и веднага умира и сега се шашкам и се чудя какво може да му е станало?? Понеже е доста голяма влагата там където го държа и се чудя от това да не е станало нещо ?? моля давайте съвети и напътствия от къде да започна ?
                      Не е важно колко години си живял, важно е колко живот си имал през годините !!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                        Първоначално публикуван от lordcho Преглед на мнение
                        Колеги, някой от вас знае ли пуловете за Yamaha YZF 450 и Honda CRF 450 еднакви ли са (може ли да се ползват от единия мотор за другия) ?
                        Стават колега еднакви са.
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • #42
                          От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                          Според мен проблема е престоя и студеното време, възможно е карбуратора да е залепнал или запушен, аз също се сблъсках с този проблем тази година с моя мотор, той също е кросов 450-ка, и също като при теб в топлото време палеше с 1-2 ритания но като го вкарах в гаража за месец и половина след това от много ритане даже и признак да запали не даваше, и начина по които го запалих беше като го "почерпих" с бензин откъм въздушния филтър и запали веднага с едно ритане, пробвай този начин и почуквай карбуратора за да заработи както трябва.

                          Коментар


                          • #43
                            От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                            Свалях свеща и я гледах- два си ток не беше от там проблема, след това го ''почерпих'' само че сипах малко бензин от към свеща, затворих и мотора припали докато изгори това което е вътре, явно от карбуратора не идва бензин, но не знам къде и какво да гледам/пипам Няма ли някой който е имал подобен проблем, толкова ЦРФ-аджии тук ?

                            п.п. Весело изкарване на новогодишната нощ мотористиииии
                            Не е важно колко години си живял, важно е колко живот си имал през годините !!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                              Oправих го момчета, след почистване на карбуратора ( часта в която лежи поплавъка, имаше налепи) мотора отново пали от раз Изпразвайте редовно картерчето на карбуратора, за да излезнат всички гадории, които се утаяват там
                              Не е важно колко години си живял, важно е колко живот си имал през годините !!!

                              Коментар


                              • #45
                                От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                                Как стоят нещата с подмяната на титаниевите клапани с стоманени на 450Р,какво се сменя освен клапан? Ако съм разбрал правилно титаниеви са всмукателните,тоест само те се подменят със стоманени.
                                LIVE TO RIDE/RIDE TO LIVE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X