Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

    в хонда имат каталожни номера за всички размери пулове и се продават и по отделно но цената е висока около 12 лв. за брой за модела 450х и при полужение че първо триабва да ги свалиш да ги мериш и да ги поръчваш и да не си караш мотора 10 дни малко сложно става кутийката съдържа всички пулове от 1.20мм до 3.50мм по 4 броя през 0.05мм и в БГ би струвала около 150 лв така че аз бих си я взел да си я имам тъй като щом имам такъв мотор то и кутийка е ясно че ще ми потрябва
    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

    Sofrace Offroad Team

    Коментар


    • #17
      До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

      Този проблем с клапаните само при 450 модела ли го има или и при 250 модела?

      Коментар


      • #18
        До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

        http://www.hotcamsinc.com/index.cfm?...&productid=509

        Тия си ги поръчах от щатите, дойдоха ми с мито и ала-бала към 180лв. 160 пула са по 3 от всеки. размера им е през 0.05мм
        Оригиналните на Хонда май са през 0.03мм

        Много нерви ми спестиха, а и на доста хора услужих.

        Коментар


        • #19
          До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

          Много благодаря Chinela , доста ми помогна с тези 2 клипчета, дори по натам ще опитам сам да си ги регулирам.

          Коментар


          • #20
            До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

            Здравейте колеги,имам проблем с Хонда Црф 450 Х 2002.Моторът работеше добре, но от няколко дни дава един проблем - Сутрин мотора пали от 2-ро ритане, но карам около 10- 15 минути и гася. След 10 минути моторът не иска да запали нито на манивела, нито на бутане и така докато не изстине.

            Коментар


            • #21
              До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

              Колеги кажете на 450 r колко трябва да бъде луфта на клапаните, аз ги оставих последно 0,20мм(4те) леко чукат, но поне съм сигурен че не са стегнати, добре ли е?
              [SIZE=4]HONDA CRF 450 R 2005[/SIZE]

              Коментар


              • #22
                До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                В пост номер 5 има отговор на въпроса ти.

                Коментар


                • #23
                  До: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                  Sikkens трябва сериозно да се отнесеш към твоят мотор и по точно самото запалване.Обърни внимание на бобината която подава тока за искрата.Виж дали се нагрява.

                  Коментар


                  • #24
                    От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                    Здравейте. Искам да ви питам от какво може да не пали црф-а ми. След като му регулирах клапаните не ще да пали, само гърми, от какво е това. Дали е от центровка
                    и ако е от нея, как се прави тя !
                    Последно редактирано от viki terzieva; 08-12-10, 14:13. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не пали"

                    Коментар


                    • #25
                      От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                      Първоначално публикуван от Mitko-CRF Преглед на мнение
                      Здравейте . Искам да ви питам от какво може да непали црф-а ми.След като му регулирах клапаните неще да пали само гърми, от какво е това.Дали е от центровка
                      и ако е от ней как се прави тя !
                      Колега, колкото повече информация напишете толкова по-голям е шансът да ви се помогне.
                      Значи моторът преди реглажа на клапаните палеше ли или не, какво друго му е пипано и от кой.
                      Всичко е важно, почва се от свещта, после клапани, ангренажната верига, вала, електрониката, магнета за запалване и куп други.

                      И най-вече това не е работа за направи си сам, МАЙСТОР трябва и то добър.

                      Коментар


                      • #26
                        От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                        Преди мотора си палеше от 3-4ти път. И го спрях да му сменЯ маслото и филтрите, и му регулирах и клапаните. И сега не ще да запали. Като ритам 7-8 пъти и сваля свещТа е мокра, нагрявам я с огън и пак я слагам, ритам пак няколко пъти, свалям я и пак е мокра, гледах я - дава си ток иначе. Бензинът в карбУратора го източвах и пак не ще. От какво може да е ?
                        Последно редактирано от viki terzieva; 08-12-10, 14:15. Причина: карбУратор

                        Коментар


                        • #27
                          От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                          А сигурен ли си вместо да си ги регулирал,да си се престарал,и да е останал някой клапан отворен тоест да не може да се затвори,тогава няма никакъв шанс да запали.Но първо пробвай с друга свещт.

                          Коментар


                          • #28
                            От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                            Незна ще видя, а някой знае ли как се сваля ангренажната верига на црф250 ако знае ,моля да пи6е ако може снимки.

                            Коментар


                            • #29
                              От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                              Я кажи как точно си регулирал клапаните?Защото според мен за да се регулират,трябва да се подменят пуловете за да се достигне нужната хлабавина.А това става като се отстранят РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНИТЕ валове ,а това значи че не си върнал белезите обратно на мястото им.

                              Коментар


                              • #30
                                От: РЕГЛАЖ НА КЛАПАНИ НА CRF450 - ВИДЕО

                                Има много исписано за тези неща бате,ама с четене само няма да стане.То и кучето гледало бая ама не станало касапин!!!
                                Търси майстор,ама Майстор!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X