Обява

Свий
Няма добавени обяви.

по мощен двигател за витара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • по мощен двигател за витара?

    Здравайте приятели и аз станах горд собственик на сузуки витара външният вид е отвратителен,по грозно създание не бях виждал,но факт е ,че нещо
    май не бях на себе си и го купих,кръстих го Франкенщаин Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14237600_1479797618712674_2076320817221578816_n.jpg
Прегледи:2
Размер:30.8 КБ
ID:6121018покупката бе преди 10 дена,сменях масла ,ремъци филтри,помпи, и какво ли не,и по ходова част,сега от 5 дена му правя оптичен тунинг,до два три дена Франки ще е с нов дизайн,нещо уникално,грозно и някак зловещо,но има едно но,Франки е с двигател 1,6 8в-80 коня и 130 нм ,аз го карах има няма 2 км ,много маломощен ми се струва,МОЛБА за съвет от хора които са присаждали двигатели на витарки.Кой двигател е най удачен ,лесен и евтин за слагане,нещо над 130 коня и 250нм,бензин или дизел,някой в БГ прави ли тия транзплантации срещу заплащане,преди да питам доста четох,има само догатки и претположения,има поставени от опелчета 115 коня,но за 50 нм някак не си струва физарядката,нооо има едно нооо,тази двойна мощност дали няма смачка ходовата част,карета деференцияли? Благодаря предварително за одговорите

  • #2
    От: по мощен двигател за витара?

    Здравей колега ! Честитка да ти е и да си я караш със здраве !
    И аз съм пред тази дилема за двигателя така че следя темата със интерес !
    Мисля за 1.9тди 131 с 310нм на 1900об Успех
    Витара не e просто кола,тя е една мечта !

    Коментар


    • #3
      От: по мощен двигател за витара?

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00014 iunga11.jpg
Прегледи:2
Размер:127.4 КБ
ID:5729478снощи гледах точно този двигател за които си писал,филм ще е да се вкара!! трябва нещо по лесно,като 1.9 тд.иначе по новите са приказка но са и кекави,има много писано ,по темата но недописано,и то отпреди 4-5 години
      Мислих и за турбо,но какво става с газта ,ето го джипа които направихме с подръчни материяли,просто ми лиспва мощност,на баири и дълбока кал ще си вехне

      Коментар


      • #4
        От: по мощен двигател за витара?

        Витарката е станала супер ! Много хора плуят бензиновото турбо в гората според мен си струва лично мое мнение. Успех с начинанието и следя темата с интерес !
        Витара не e просто кола,тя е една мечта !

        Коментар


        • #5
          От: по мощен двигател за витара?

          Хубаво я следим темата и двамата ,но няма жокери и дискусии на бавни добре се движи витарката,по-принцип поне моят Франкенщайн(така се казва джипа) над 70км/ч е много нестабилен,но си му трябва мощност за да катеря по уверено и в калта да драпа
          Гледах един клип с руски витарки как излиза от дерето и прескача 3 метров отвес на койото аз просто ще си боксувам леко и мазно и ще се мъча с часове

          Коментар


          • #6
            От: по мощен двигател за витара?

            Аз присадх 2.0 115hp от ауди.Много труд и доста скъпо.

            Коментар


            • #7
              От: по мощен двигател за витара?

              Имам двигател от Балено 1,8, май няма да се наканя да го сложа, а и стандартния на мен ми стига.
              Влиза във Витарата без много преправяне. Някой ако му е мераклия, да пише на ЛС.

              Коментар


              • #8
                От: по мощен двигател за витара?

                Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                Хубаво я следим темата и двамата ,но няма жокери и дискусии на бавни добре се движи витарката,по-принцип поне моят Франкенщайн(така се казва джипа) над 70км/ч е много нестабилен,но си му трябва мощност за да катеря по уверено и в калта да драпа
                Гледах един клип с руски витарки как излиза от дерето и прескача 3 метров отвес на койото аз просто ще си боксувам леко и мазно и ще се мъча с часове
                Абе Юнга ти барем се окумуш момче....И къкъв искаш бензин или дизел.Тоя джип е за проходимост...не става за рали или дриф.Еле със тия тракторки.Провери си окачванета най-вече геоматрията че кът знам как го прави Колйо...На първо време земи му монтирай един кит в раздатката бе направи я бавна.Иначе има и 2500кб витара .Намираш донор и почваш .Иначе филма става голям за присаждане от друг двигател плоча към ск. кутия или отделна раздатка.....
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X