Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой телефон е с хубава камера

    Сложил си го в класацията ,заради камерата предполагам.Имаш ли лични впечатления.Трябва ми нов телефон и съм се насочил към този модел заради издръжливостта на батерията.Но се колебая между него и А5/2017. Единия е водоустойчив ,другия с голяма батерия.Въпреки ,че на мен проблема ми е , че чупя дисплейте -3 броя досега и сигурно ми трябва ударо, а не водоустойчив.
    CR-V 2.0i RVSi 147PS

    Коментар


    • От: Кой телефон е с хубава камера

      Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
      Samsung J7



      Сложил си го в класацията ,заради камерата предполагам.Имаш ли лични впечатления.Трябва ми нов телефон и съм се насочил към този модел заради издръжливостта на батерията.Но се колебая между него и А5/2017. Единия е водоустойчив ,другия с голяма батерия.Въпреки ,че на мен проблема ми е , че чупя дисплейте -3 броя досега и сигурно ми трябва ударо, а не водоустойчив.

      Дублирах .Извинете.
      CR-V 2.0i RVSi 147PS

      Коментар


      • От: Кой телефон е с хубава камера

        Ами аз съм с спраскан дисплей J7 понеже съм го натиснал докато е бил в предния ми джоб, та не е удароустойчив, батерията наистина държи много, поне 2-3 дни. Но като камера аз не го харесвам много, но това не значи, че е зле. Аз бих взел Хуавеи Р 10 ако съм на твое място, или Мото z, моя е служебен, всъщност никога не съм имал мой си телефон до сега (на 41години съм) май съм от късметлиите.
        Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

        Коментар


        • От: Кой телефон е с хубава камера

          Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
          ... моя е служебен, всъщност никога не съм имал мой си телефон до сега (на 41години съм) май съм от късметлиите.
          Може и да си от късметлиите.

          ... аз цял живот си мечтая за служебен телефон, служебна кола и служебна жена, та нЕкой друг да поема щетата, ма явно нЕам късмет.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Кой телефон е с хубава камера

            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Кой телефон е с хубава камера

              Ето - как се справят с функцията снимане сегашните ми телефони.

              1. По един далечен и близък кадър с "абсолютен китаец": XiaoMi Redmi Note 4 (камера: 13 MP, f/2.0, 1.12µm, PDAF).

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171226_140720_HDR1.jpg
Прегледи:2
Размер:298.2 КБ
ID:5806021

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171230_134015_HDR1.jpg
Прегледи:1
Размер:307.1 КБ
ID:5806022

              2. Пак по една "пейзажна" и "портретна" снимка, направени с втория китаец: Sharp S2 Aquos (камера: 12 MP, f/1.8, 1/2.55", 1/3.2", 1.4µm, dual pixel PDAF 8 MP)

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180820_173947-1.jpg
Прегледи:1
Размер:213.2 КБ
ID:5806025

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180815_151419-1.jpg
Прегледи:1
Размер:265.6 КБ
ID:5806024
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X