Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой телефон е с хубава камера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой телефон е с хубава камера

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Колега, до какъв размер си смачкал публикуваната снимка ?
    Оригиналът е над 3 МВ. Бях го пратил на сина в сураттефтеря и оттам го копнах, че телефона не ми е под ръка. Тоест мнооого е смачкан. Ако някой държи, ще пратя по-голям файл.
    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

    Коментар


    • От: Кой телефон е с хубава камера

      Съвсем информативно питам, щото Търтея каза, че трябва да са 1024 по дългата страна и ги мачках до 1024х768, но някъде прочетох, че трябва да са до 1920, та мисля да пробвам с 1920х1080.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Кой телефон е с хубава камера

        Аз нося П9 от самото му излизане. Няма да говоря в стил критик защото не съм, аз съм просто потребител. Специално камерата му е една много силна страна защото работи перфектно без усилие при начинаещ в снимките като мен и приятелката ми (на която точно заради камерата купих пак П9). За една година и много снимане аз бих го препоръчал за телефон с камера на всеки като за парите си. Информативно споделям че в ръцете на професионалист не можех да повярвам на какво е способен в режим ПРО камерата на телефона.

        Темата напред не съм чел, само заглавието!

        Коментар


        • От: Кой телефон е с хубава камера

          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
          Това не го разбрах, хвалиш ли се или е утешение.
          Все пак телефон за 1000лв е добре
          Иначе - The camera comes with dual 12MP sensors and F2.2 lenses, but unfortunately no optical image stabilization.
          Галакси 6, е с оптична стабилизация на образа (OIS) 2х зум
          Quick Launch, Tracking AF, Auto Real-time HDR (Front & Rear) , F1.9, А 16мп
          7 да я слагам ли или няма смисъл

          Съжалявам, но рекламата с Лайка беше много гадна, след като се разбра че нямат нищо общо.
          Лично аз бих им го върнал - че са лъжци
          И аз не те разбрах какво хвалиш но карай да върви.
          Винаги когато се появи достоен конкурент на доказали се марки трудно се приемат.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • Re: Кой телефон е с хубава камера

            Колеги не се разправяйте за глупости. П9 е с отлична камера. Самсунгите снимат обаче по добре. За съжалени на Сони им изпуснах края.

            Коментар


            • От: Кой телефон е с хубава камера

              P9 има много добра камера, но пробвах P10 и новите лещи на лайка са си казали думата. Ако 1000 лв. са проблем има и евтини варианти на телефони с двоен сензор на камерата - redmi pro prime е с двоен сензор за 400 до 500 лв. Лещите не са LEICA но за тези пари си е повече от добре. P10 както и фаблета MATE могат да снимат и в RAW - освен фазовия афтофокус, който дори в не всички dfsr го има. Дали редми-то може - нямах време да видя, само за малко го видях
              Накратко - за около 1000 лв. - П10 или mate
              за 400 до 500 - редми про прайм
              edit - интересна е и VIP гаранцията на P10

              Коментар


              • От: Кой телефон е с хубава камера

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Ми Колега, пусни някоя снимка с Галаксито да видим какво прави тая апература.
                Може ли да кача някаде целите снимки -5-7мб
                П9 е конкурент на галахи по цена.
                Всичките снимки са на ауто, тази е със светкавица
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:so.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:5747740
                Тази е обикновена от вън
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:itt.jpg
Прегледи:1
Размер:51.7 КБ
ID:5747741

                Коментар


                • От: Кой телефон е с хубава камера

                  И П9 може да снима RAW ако не се лъжа, ама не е оферта защото това трябва да ти е нужно.

                  Коментар


                  • От: Кой телефон е с хубава камера

                    Asus Zenfone 2 Laser
                    Може ли по снимките да се определи дали камерата снима приемливо като за телефон?

                    ПП: Снимките на компютъра са по-ясни и контрастни. Компресията нещо ги поразмаза.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Ивайло Александров; 28-03-17, 05:59. Причина: Разяснение
                    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
                    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

                    Коментар


                    • От: Кой телефон е с хубава камера

                      Като съм писал от Тапаталк-а гледам много правописни грешки има, но не мога да ги коригирам
                      По темата - ДА не на всеки му е нужно да снима в RAW , но това е показател за вниманието, качеството и технологиите отделени на Камерата !!! Снимките от пост 159 не са критерий защото
                      за да хванеш колко 'добра' е една камера трябва да снимаш -
                      - в лошо осветление без светкавица,
                      - сцена с много тъмни и с много ярки места

                      тогава просто 'лъсва' разликата между иначе правещи 'ЕДНАКВО ДОБРИ снимки' камери.

                      Коментар


                      • От: Re: Кой телефон е с хубава камера

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Колеги не се разправяйте за глупости. П9 е с отлична камера. Самсунгите снимат обаче по добре. За съжалени на Сони им изпуснах края.
                        Личен опит, S II надминава всичко, което съм имал, до момента.
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • От: Re: Кой телефон е с хубава камера

                          Колега, че не си имал телефон, който е акцентирал на фотото е ясно, но S II ...... ако напишеш с какво го сравняваш ще е най-полезно.

                          Коментар


                          • От: Кой телефон е с хубава камера

                            SII, без никакви забележки.
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • От: Кой телефон е с хубава камера

                              аз да ви покажа нещо ново на пазара

                              http://consumer.huawei.com/minisite/bg/p10/index.html
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар


                              • От: Кой телефон е с хубава камера

                                Бря! Направо да се обърка човек
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X