Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧЗ-п -09

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЧЗ-п -09

    Здравейте колеги,от известно време се заглеждам по два модела на ЧЗ.Това са пистолетите ЧЗ-п-09 и ЧЗ-п-07.Проблема ми е че никой около мен няма такъв пистолет.Другия проблем е че имам вече два други пистолета и мисля че ще тряба да се разделя с единия Аркус -94,макар че се падна изключително точен и непетенциозен пистолет.Но пуста мода по плимерите и мен ме тресе.Не се интересувам от пистолети без чукче.Ще съм благодарен на всяка информация за тези модели.

  • #2
    От: ЧЗ-п -09

    Никой,ли няма впечатления от двата пистолета.Все пак Чз- п-07 Дюти е на пазара в Бг.от 2014 г.

    Коментар


    • #3
      От: ЧЗ-п -09

      На мен лично не ми харесва на дизайн . На времето чехите не се справиха до никъде с ЧЗ 100 по голям боклук от него не са произвеждали . Явно силата не им е в полимерите .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: ЧЗ-п -09

        На ЧЗ100 проблема му не беше ли в спусъка - дълъг и всеки път различен DAO.

        sent from smartphone
        42

        Коментар


        • #5
          От: ЧЗ-п -09

          Едно "Дюти" зорлем го продадоxа за 300 лв. Последните две години нямаше нещо, което да му не даде проблем.
          Без да съм капацитет - не струва!
          Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
          "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

          Коментар


          • #6
            От: ЧЗ-п -09

            Много благодаря,явно ще се търси друг модел.

            Коментар


            • #7
              От: ЧЗ-п -09

              Фен съм на ЧЗ, имам ЧЗ 83 (страхотен пистолет) , но ако ще си купувам пластмасов пистолет бих заложил на Глок 17....Или 19.....

              Коментар


              • #8
                От: ЧЗ-п -09

                В общи линии единствения доказал се като безпроблемен пистолет от полимерните е Глок . Щом издържа вече повече от 15 години на въоръжение в СОБТ значи е достатъчно добър .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: ЧЗ-п -09

                  Що, на HK какво му е, примерно?
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #10
                    От: ЧЗ-п -09

                    Р-09 ми е в списъка към дядо Коледа. Преди две години си пострелях с него и мога да кажа, че толкова приятен полимерен пистолет от години не бях пипал. Приятен баланс, хубав спусък и мек откат въпреки, че самият пистолет е лекичък. Работи се отлично с и без ръкавици. Може да преминава от вариант с предпазител на вариант с декокер. Въобще лично на мен ми пасна. за Р-07 не мога да кажа същото.
                    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                    No man left's behind !!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: ЧЗ-п -09

                      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                      Здравейте колеги,от известно време се заглеждам по два модела на ЧЗ.Това са пистолетите ЧЗ-п-09 и ЧЗ-п-07.Проблема ми е че никой около мен няма такъв пистолет.Другия проблем е че имам вече два други пистолета и мисля че ще тряба да се разделя с единия Аркус -94,макар че се падна изключително точен и непетенциозен пистолет.Но пуста мода по плимерите и мен ме тресе.Не се интересувам от пистолети без чукче.Ще съм благодарен на всяка информация за тези модели.
                      Колега, би ли споделил кой модел на CZ (от металните) е най-качествен/надежден за втора ръка пистолет в калибър 9/18 или 9/19?

                      Коментар


                      • #12
                        От: ЧЗ-п -09

                        Чз-Шадоу,но много скъп

                        Коментар


                        • #13
                          От: ЧЗ-п -09

                          Ако в България има турски, може да погледнеш Sarsilmaz Killinc 2000 или производните му. Точно и много добро копие на ЧЗ.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ЧЗ-п -09

                            CZ 75 много го хвалят също.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ЧЗ-п -09

                              Първоначално публикуван от kapacone Преглед на мнение
                              CZ 75 много го хвалят също.
                              Това ръждясва зловещо при носене. Да не говорим, че е над кило и със стабилни габарити...
                              "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                              2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X