Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    не ми е еталон,просто като приятел го помолих да види терена,ето Мехата пише колкото по трудно толкова по добре,но тои си кара отдавна и кефа от преодолимо препятствие за него,ще е мъка небесна за някои новообранец ,като мен,аз няма да карам разбира се,защото не е редно,и има едно но,правим наклоните стръмни на сухо се катерят добре,завали як дъжд и става Еверест непревземаем

    Коментар


    • #32
      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      Ще следя темата. Юнга, радвам се на хъса ти. Ама все пак, като пишеш, почвай изречението с главна буква. Слагай и точка, като прецениш, че едно изречение е свършило. И Емо не е КУмаровски.
      Навит съм да карам, много искам да се справите с организацията!
      Успех!!!
      Георги Донев, 0889 437 687
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • #33
        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        Господин Донев ,а вие като правите офроуд джип ,просто се зайгравайте с детаилите а не така палачорската,купих джипа които си правил преди години,и сега го стягам,кръстих го Франкенщайн
        Преди малко говорих с Мехата,тои ми е най наблизо,съгласи се да доиде,и тои да види и сбора от неговото виждане на Емо и на наовобранец ще даде облик на трасето

        Коментар


        • #34
          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          "Господин Донев ,а вие като правите офроуд джип ,просто се зайгравайте с детаилите а не така палачорската,купих джипа които си правил преди години,и сега го стягам,кръстих го Франкенщайн "

          Брат ми ,старай се малко ,може ли такова нещо !
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #35
            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
            ,но които аз съм возил,е оставал с психична травма и учестено сърцебиене за цял живот...
            Аз съм навит, да ме повозиш. Психичните травми са за моя сметка.
            Обаче после си разменяме местата. Навит?
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              Аз се качвам в облаците ,изгасям двигателят и пускам надолу,а понякога се е получавало и такаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0071.jpg
Прегледи:1
Размер:116.7 КБ
ID:5728445

              Коментар


              • #37
                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                ето елементите които измислих и са осъществими(тракториста поне така каза),ако някои иска да добави нещо да сподели,ще съм много благодаренНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:1
Размер:77.3 КБ
ID:5728446

                Коментар


                • #38
                  От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                  купих джипа които си правил преди години,и сега го стягам,кръстих го Франкенщайн
                  Баси мамата...
                  Този джип съм го правил аз.
                  Преди това си правих и моя си джип. Който, ако прочетеш първия ми пост по темата ще видиш, че съм го записал като Сузуки "Франко".

                  Ха сега познай откъде идва "Франко".

                  Нямало съдба а?..
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #39
                    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    кръстих го Франкенщайн защото си приличат,незнам,това да не е родното му име,на мен просто отвътре си ми доиде така да го кръстя,никога не съм ходил на състезания с джипки,видях го случайно,дожаля ми за него,осинових го
                    Отхвърлен ,занемарен,ръждясал изтормозен,колко ли ви е бесен на всички които сте го изоставили,как ли ще се пулите когато Франкенщайн ви хвърля парцали кал на предните стъкла сега е на пластичен хирург и раздвижване на крайницитеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:14237600_1479797618712674_2076320817221578816_n.jpg
Прегледи:2
Размер:30.8 КБ
ID:5728449

                    Коментар


                    • #40
                      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Еееех, спомени...
                      Беше си най-тривиална, цивилна витара, с маркови алуминиеви джанти, с раздувки на калниците...
                      Превърнах я в сериозна машина, ама Жоро не се похарчи за по-сериозни мостове, та сложих УАЗкови.

                      Мога да ти покажа снимки от процеса на "тунинг".

                      А в тази машина нещата дето не са от нея са май само мостовете и окачването.

                      А на моя Франко почти нищо няма вече оригинално от витара. Та моя е по-голямо извращение.

                      Извинявам се за спама.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #41
                        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Ха, това май на Жорката Донев бившата бегачка? Мислехме я за умряла . . .
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • #42
                          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Нещата които Колю прави не умират лесно...

                          Следващия проект ще взема да го кръстя "Дай хард"...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            Юнга, браво! Витарата е в добри ръце! Даже малко се радвам, че няма да съм на Смирненски, щото старата ми кола може да бие "новата"...
                            На Исперих ще ми дадеш да направя едно кръгче с "Франкенщайн", нали? Да си припомня младостта...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image002.jpg
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5728456
                            Правете трасето, живот, здраве и здрав Патрол, ще караме!
                            Георги Донев, 0889 437 687
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • #44
                              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              аз купих Франкенщайн преди седмица и няма да е готов до 2 седмици ,но за Исперих със сигурност
                              на тази снимка е много стегнат ,при мен доиде в насипно състояние,но долу горе го правим в момента

                              Коментар


                              • #45
                                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Дай снимки от реанимирането.

                                Тази витара има едно 1-во място в региона...
                                Нищо не мога,и нищо не знам...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X