Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    като зрител,и диагнозата е на зрител разбира се,звучи грубо но е факт
    а зрителите намаляват и това си е факт,може би заради тези екстрими които ,просто са си ями
    офроуда е много мъжки спорт,мисля го като зрител,и с тези 50 метра на 1 бавна и стоене на място,мъжкият спорт се затрива

    Коментар


    • #17
      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      То хубаво, ама състезание се прави основно за състезателите. Това с бързото каране между ленти му мина модата отдавна.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #18
        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        всичко се прави за публиката ,няма ли публика ,няма състезание!!!!!тоест не е ли интересно
        примерно спрат ли да ходят хора по мачове,,просто няма да има мачове
        а критиката ми беше градивна ,нямам зла умисъл,просто съм надъхан да направя хубаво състезание ,и състезателите да са доволни и с по малко изпочупени машини и публиката да говори дълго след състезанието и да хвали еди кои си,да се създават герои ,младите да искат да станат като тях и спорта да върви напред

        Коментар


        • #19
          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Юнга, според това което пишеш-надъхаността ти е много по-голяма от опита.
          Ако искаш да стане наистина добро състезание-Наско(два поста нагоре) е твоя човек. Агне ли ще му колиш, прасе ли, ама го хвани за главен организатор и съдия.

          Има и други хора които биха ти свършили работа, ако те интересува-ще те светнем кои са.

          Оценявам ентусиазма ти, но само той не е достатъчен. Състезания по офроуд се правят в България от 15 години, и вече нещата доста се поизбистриха лое какво е, и защо е такова, а не друго.
          Организацията си я направете вие, там никой няма да ви се меси, но за типа състезание, и трасе/терен на който да се проведе се доверете на врели и кипели в тази област хора.

          Иначе ще се получи "някакво" състезание, и ще има недоволни, а горчивия вкус остава дълго...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
            публиката да говори дълго след състезанието и да хвали еди кои си ,младите да искат да станат като тях и спорта да върви напред
            Те тука е ключа за палатката,ама...
            Ако имам възможност,ще дойда да ви погледам.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #21
              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              относно Наско Арабаджиев ,днеска ти си третият дето казаха добри думи за него,явно е много в час и свестен
              аз по принцип от коли не разбирам а и не ме влекат,но с момчетата от АДРЕНАЛИН В КРЪВТА успяхме да организираме и вече е традиция Рали Исперих,имаме си и драгаджия и успяхме да оргазнизирахме голямо драг състезание на летище Острово,даже и зимно рали си правим на сняг
              не е нужно да си супер разбиращ ,за да организиращ нещо,важното е да имаш мерак да го направиш
              досега не сме се излагали,от към страна на публика,публиката ни е голяма и много шумна,състезанията са ни екшън на макс,много смях и минимум сърдити,събота ни е събранието ,всеки ще си каже мнението и започваме дебати до ранни зори
              Аз като председател исках да разбера и за някои тънкости от кухнята,а това е офроуд форума,просто не искам примерно траял състезанието да е ЯМА 10 мин боксуване и лебедка,след 5 метра ,вир 10 мин боксуване и пак лебедка,след 5 метра баир стена ,10 мин боксуване и пак лебедка

              Коментар


              • #22
                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Защо пък да не го направите тип Италианско преследване. Доста е атрактивно за публиката и интересно за състезателите ?
                Samurai Gemax

                Коментар


                • #23
                  От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  с директни елиминации ли? но там идва въпроса с локвите,ако някои закъса а другият го настигне,настигнатият отпада,а този които го е настигнал и тои може да потъне на същото място,но това си има разршение,ще ги направим широки по 10 метра примерно и нека първият финиширал спечели и продължи напред

                  офроуда и автомобилните състезания които сме организирали по принцип са доста различни,защото в офроуда си има препятствия,които за някои са лесни за други не,имено там е интересното,италиянско на поляна ще покаже най бързият ,но не и по проходимият
                  трябва ни точна идея,как да се оценява на офроуд терен средна хубост тип италиянско преследване,без да се ощетява другият

                  Коментар


                  • #24
                    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                    офроуда е много мъжки спорт,мисля го като зрител,и с тези 50 метра на 1 бавна и стоене на място,мъжкият спорт се затрива
                    Ако идваш на Разград ми се обади да те повозя в някоя зона.
                    Да придобиеш представа как се затрива мъжкия спорт.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                      ити,събота ни е събранието ,всеки ще си каже мнението и започваме дебати до ранни зори
                      Аз като председател исках да разбера и за някои тънкости от кухнята,а това е офроуд форума,просто не искам примерно траял състезанието да е ЯМА 10 мин боксуване и лебедка,след 5 метра ,вир 10 мин боксуване и пак лебедка,след 5 метра баир стена ,10 мин боксуване и пак лебедка
                      Траялните състезания отдавна не са това, което си описал.

                      АКо искаш трофи - сега е Загора трофи, иди, виж за какво става дума. Ако решиш пък траял - Разград 4х4 екстрийм е на 1 октомври. Бъди зрител поне на едно състезание на ниво и тогава слагай оценки. Явно отдавна не си гледал и не знаеш колко се е вдигнало нивото и на организация, и на машини, и на състезатели. Прецени какво желаеш и се свържи с правилните хора да ти помогнат, иначе нищо няма да се получи.

                      Коментар


                      • #26
                        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Пламене дай тел,аз съм се возил на много страшни машинки и много съм се смял ,но които аз съм возил,е оставал с психична травма и учестено сърцебиене за цял живот,от Разград примерно съм возил Калоян Ангелов(мидията) Днеска ми отпуснаха един тежък багер за два дена и един по малък за още два и работата ще стане,на 25 съм в Смирненси на 1 в Разград,и след 2 ще се копа но умерено не злонамерено,идеята е първи ден трофи с навигация и точки,втори ден лек траял на затворена писта,идеята е най издържливият ,най опитният и подготвен да се класира,всяко голямо състезание тръгва с подигравки и недоверие,ако тръгнеш много да питаш и да мислиш,тъпчеш на едно място

                        Коментар


                        • #27
                          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                          Днеска ми отпуснаха един тежък багер за два дена и един по малък
                          А сега се обади на Борко и Бай Матю от Русе,и гледай какво трасе ще ти спретнат...
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • #28
                            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            знам че досега звучах много самонадеяно префарцунено и надменно,но някак си обичам да споря трасето искам аз да го измайсторя,обаче са ми мъгла тези джипки,Кумаровски ще идва събота да огледа,интересува ме само с какъв наклон се справя джипа(средна хубост) и още нещо ме интересува,мястото е идялно и за водно препятствие,примерно дълъг изкоп 12-15 метра,пълен с вода,но колко да е дълбоко 70-80 см или метър,отдолу ще има чакъл за да няма закъсали,калното е отделно

                            Коментар


                            • #29
                              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Колкото е по трудно толкова по-добре.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #30
                                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                                знам че досега звучах много самонадеяно префарцунено и надменно,но някак си обичам да споря трасето искам аз да го измайсторя,обаче са ми мъгла тези джипки,Кумаровски ще идва събота да огледа,интересува ме само с какъв наклон се справя джипа(средна хубост) и още нещо ме интересува,мястото е идялно и за водно препятствие,примерно дълъг изкоп 12-15 метра,пълен с вода,но колко да е дълбоко 70-80 см или метър,отдолу ще има чакъл за да няма закъсали,калното е отделно
                                Ако Комаровски ти е еталон за офроода направо се откажи да правиш нещо такива трасета ще направи че само АТВ да минават за джиповите не ми се мисли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X