Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

    като зрител,и диагнозата е на зрител разбира се,звучи грубо но е факт
    а зрителите намаляват и това си е факт,може би заради тези екстрими които ,просто са си ями
    офроуда е много мъжки спорт,мисля го като зрител,и с тези 50 метра на 1 бавна и стоене на място,мъжкият спорт се затрива

    Коментар


    • #17
      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

      То хубаво, ама състезание се прави основно за състезателите. Това с бързото каране между ленти му мина модата отдавна.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #18
        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

        всичко се прави за публиката ,няма ли публика ,няма състезание!!!!!тоест не е ли интересно
        примерно спрат ли да ходят хора по мачове,,просто няма да има мачове
        а критиката ми беше градивна ,нямам зла умисъл,просто съм надъхан да направя хубаво състезание ,и състезателите да са доволни и с по малко изпочупени машини и публиката да говори дълго след състезанието и да хвали еди кои си,да се създават герои ,младите да искат да станат като тях и спорта да върви напред

        Коментар


        • #19
          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

          Юнга, според това което пишеш-надъхаността ти е много по-голяма от опита.
          Ако искаш да стане наистина добро състезание-Наско(два поста нагоре) е твоя човек. Агне ли ще му колиш, прасе ли, ама го хвани за главен организатор и съдия.

          Има и други хора които биха ти свършили работа, ако те интересува-ще те светнем кои са.

          Оценявам ентусиазма ти, но само той не е достатъчен. Състезания по офроуд се правят в България от 15 години, и вече нещата доста се поизбистриха лое какво е, и защо е такова, а не друго.
          Организацията си я направете вие, там никой няма да ви се меси, но за типа състезание, и трасе/терен на който да се проведе се доверете на врели и кипели в тази област хора.

          Иначе ще се получи "някакво" състезание, и ще има недоволни, а горчивия вкус остава дълго...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

            Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
            публиката да говори дълго след състезанието и да хвали еди кои си ,младите да искат да станат като тях и спорта да върви напред
            Те тука е ключа за палатката,ама...
            Ако имам възможност,ще дойда да ви погледам.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #21
              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

              относно Наско Арабаджиев ,днеска ти си третият дето казаха добри думи за него,явно е много в час и свестен
              аз по принцип от коли не разбирам а и не ме влекат,но с момчетата от АДРЕНАЛИН В КРЪВТА успяхме да организираме и вече е традиция Рали Исперих,имаме си и драгаджия и успяхме да оргазнизирахме голямо драг състезание на летище Острово,даже и зимно рали си правим на сняг
              не е нужно да си супер разбиращ ,за да организиращ нещо,важното е да имаш мерак да го направиш
              досега не сме се излагали,от към страна на публика,публиката ни е голяма и много шумна,състезанията са ни екшън на макс,много смях и минимум сърдити,събота ни е събранието ,всеки ще си каже мнението и започваме дебати до ранни зори
              Аз като председател исках да разбера и за някои тънкости от кухнята,а това е офроуд форума,просто не искам примерно траял състезанието да е ЯМА 10 мин боксуване и лебедка,след 5 метра ,вир 10 мин боксуване и пак лебедка,след 5 метра баир стена ,10 мин боксуване и пак лебедка

              Коментар


              • #22
                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                Защо пък да не го направите тип Италианско преследване. Доста е атрактивно за публиката и интересно за състезателите ?
                Samurai Gemax

                Коментар


                • #23
                  От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                  с директни елиминации ли? но там идва въпроса с локвите,ако някои закъса а другият го настигне,настигнатият отпада,а този които го е настигнал и тои може да потъне на същото място,но това си има разршение,ще ги направим широки по 10 метра примерно и нека първият финиширал спечели и продължи напред

                  офроуда и автомобилните състезания които сме организирали по принцип са доста различни,защото в офроуда си има препятствия,които за някои са лесни за други не,имено там е интересното,италиянско на поляна ще покаже най бързият ,но не и по проходимият
                  трябва ни точна идея,как да се оценява на офроуд терен средна хубост тип италиянско преследване,без да се ощетява другият

                  Коментар


                  • #24
                    От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                    Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                    офроуда е много мъжки спорт,мисля го като зрител,и с тези 50 метра на 1 бавна и стоене на място,мъжкият спорт се затрива
                    Ако идваш на Разград ми се обади да те повозя в някоя зона.
                    Да придобиеш представа как се затрива мъжкия спорт.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                      Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                      ити,събота ни е събранието ,всеки ще си каже мнението и започваме дебати до ранни зори
                      Аз като председател исках да разбера и за някои тънкости от кухнята,а това е офроуд форума,просто не искам примерно траял състезанието да е ЯМА 10 мин боксуване и лебедка,след 5 метра ,вир 10 мин боксуване и пак лебедка,след 5 метра баир стена ,10 мин боксуване и пак лебедка
                      Траялните състезания отдавна не са това, което си описал.

                      АКо искаш трофи - сега е Загора трофи, иди, виж за какво става дума. Ако решиш пък траял - Разград 4х4 екстрийм е на 1 октомври. Бъди зрител поне на едно състезание на ниво и тогава слагай оценки. Явно отдавна не си гледал и не знаеш колко се е вдигнало нивото и на организация, и на машини, и на състезатели. Прецени какво желаеш и се свържи с правилните хора да ти помогнат, иначе нищо няма да се получи.

                      Коментар


                      • #26
                        От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                        Пламене дай тел,аз съм се возил на много страшни машинки и много съм се смял ,но които аз съм возил,е оставал с психична травма и учестено сърцебиене за цял живот,от Разград примерно съм возил Калоян Ангелов(мидията) Днеска ми отпуснаха един тежък багер за два дена и един по малък за още два и работата ще стане,на 25 съм в Смирненси на 1 в Разград,и след 2 ще се копа но умерено не злонамерено,идеята е първи ден трофи с навигация и точки,втори ден лек траял на затворена писта,идеята е най издържливият ,най опитният и подготвен да се класира,всяко голямо състезание тръгва с подигравки и недоверие,ако тръгнеш много да питаш и да мислиш,тъпчеш на едно място

                        Коментар


                        • #27
                          От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                          Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                          Днеска ми отпуснаха един тежък багер за два дена и един по малък
                          А сега се обади на Борко и Бай Матю от Русе,и гледай какво трасе ще ти спретнат...
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • #28
                            От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                            знам че досега звучах много самонадеяно префарцунено и надменно,но някак си обичам да споря трасето искам аз да го измайсторя,обаче са ми мъгла тези джипки,Кумаровски ще идва събота да огледа,интересува ме само с какъв наклон се справя джипа(средна хубост) и още нещо ме интересува,мястото е идялно и за водно препятствие,примерно дълъг изкоп 12-15 метра,пълен с вода,но колко да е дълбоко 70-80 см или метър,отдолу ще има чакъл за да няма закъсали,калното е отделно

                            Коментар


                            • #29
                              От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                              Колкото е по трудно толкова по-добре.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #30
                                От: ОФРОУД гр.ИСПЕРИХ 29-30 ОКТОМВРИ (БИТКАТА НА ТИТАНИТЕ)

                                Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                                знам че досега звучах много самонадеяно префарцунено и надменно,но някак си обичам да споря трасето искам аз да го измайсторя,обаче са ми мъгла тези джипки,Кумаровски ще идва събота да огледа,интересува ме само с какъв наклон се справя джипа(средна хубост) и още нещо ме интересува,мястото е идялно и за водно препятствие,примерно дълъг изкоп 12-15 метра,пълен с вода,но колко да е дълбоко 70-80 см или метър,отдолу ще има чакъл за да няма закъсали,калното е отделно
                                Ако Комаровски ти е еталон за офроода направо се откажи да правиш нещо такива трасета ще направи че само АТВ да минават за джиповите не ми се мисли

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X