Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SO-239 протектор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SO-239 протектор

    Оказа се, че търся нещо, дето явно не е много популярно.

    Имам си на колите антени за градска употреба, обаче се снабдих с антена, която е с конектор PL259, и респ. си накичих и окабеляване и конектори SO 239 - сиреч - женското на PL259.

    Обаче - това окабеляване, респ, тия конектори не се ползват ежедневно, че с тая антена колите не се събират в гаража, и антената ще я ползвам при излизане извън града.

    Въпроса ми е с какво да защитя SO239 от влага, прах и боклуци по времето, когато там няма антена?

    Вероятно ми трябва някакво гумено презервативче, ама откъде, как, какво - ако някой е решавал подобен проблем, моля да удари едно рамо със съвет.

    Предварително благодаря на отзовалите се.
    73

  • #2
    От: SO-239 протектор

    Евроболт предлагат калпачати гайки с цолова резба.

    Коментар


    • #3
      От: SO-239 протектор

      Хмм, това е добра идея, утре ще ги преслушам на живо.
      Аз, не знам защо, си представях, че това, дето ще ми свърши работа, е пластмасова тапа някаква...

      Благодаря за насоката.

      Коментар


      • #4
        От: SO-239 протектор

        Здрасти,в гр.Гоце Делчев се произвеждат за фирмата се сети сам да не правя реклама цена 1.90 за бройка!

        Коментар


        • #5
          От: SO-239 протектор

          Здрасти,в гр.Гоце Делчев се произвеждат за фирмата се сети сам да не правя реклама цена 1.90 за бройка!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1515935054-picsay.jpg
Прегледи:1
Размер:170.9 КБ
ID:5778236Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1515935301-picsay.jpg
Прегледи:1
Размер:259.6 КБ
ID:5778237
          Последно редактирано от cb maistor; 14-01-18, 14:09. Причина: добавчне на снимка

          Коментар


          • #6
            От: SO-239 протектор

            Благодаря, утре ще си хортуваме на Р2.
            Прочее, аз реших проблема с транспортни заглушки за някакви антени за АП, които са с такива конектори, и досега за толкова време не се е появил проблем.

            Коментар


            • #7
              От: SO-239 протектор

              Аз ползвам едни пластмасови прозрачни капачки с резба. Такава намерих от някаква козметична серия на жена ми и шишето и бе затворено с обикновена коркова тапа, а оригиналната капачка е на магнитната основа на мобилната ми антена. Даже и резбата е стандартна .... същата и затваря перфектно SO -239. Това то около половин година и не е имало проблем.
              LZ3YG

              Коментар


              • #8
                От: SO-239 протектор

                Първоначално публикуван от cb maistor Преглед на мнение
                Здрасти,в гр.Гоце Делчев се произвеждат за фирмата се сети сам да не правя реклама цена 1.90 за бройка!

                [ATTACH=CONFIG]944449[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]944450[/ATTACH]
                Дай поне име на фирмата. Да поръчам 2-3-5 броя да има.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X