Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

    Здравейте,
    скъсах малко спици и се оказа проблем намирането им. Някой, сблъсквал се с този проблем би ли споделил опит с намирането им?

    Благодаря

  • #2
    От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

    Моят опит с намирането им приключи успешно единствено при вносителя и чакане десетина дни.
    Неприятната изненада беше, че този модел на тази марка не продават спици по отделно.
    Парт номера е за комплект включващ всичко.
    Оставих 200лв.
    Познат от друга страна купува за кава на бройка, пак от официален канал.

    Иначе това е сигурният начин - от вносителя.
    7-8лв на бройка примерно.

    Ако обаче джантите не са стокови и не се зная парт номерата...
    Нямам идея
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

      В ибей има спици комплект , но се намират и по няколко бройки , около 60 евро е комплекта , най-добре е да ги смениш всичките. Но първо виж дали каплата ти е оригинална за супер мото , или е пренареждана , и дали обръча е за тази главина. Защото ако обръча не отговаря на главината , ще си късаш спици редовно.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

        Здравейте,
        благодаря за отговорите. Мотора, който карам е взет от някакъв отбор и съдейки по начина, по който го заварих смятам, че не са правени компромиси - следователно това ме кара да мисля ,че обръчите Такасаго Ексел са за тези главини (които ми приличат на оригинални на КТМ). Все пак нямам опитс това и единствено логиката произтичаща от начина на поддръжка преди мен ме кара да мисля, че обръчи и главини са съвместими. Все пак бих се радвал ако някой сподели метод за установяване на.
        Също така- предполагам, че вината, че се скъсаха е изцяло моя, тъй като още преди време забелязах хлабави спици, но така и не направих усилие. Та...причината за скъсването май е ясна.
        Значи...се почва с чакането...

        Благодаря ви още веднъж!

        Коментар


        • #5
          Re: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

          Виж тук
          http://www.motox-bg.com/bg/cat/238/%...B8%D1%86%D0%B8

          ако ги няма в сайта, питай и по телефона

          Коментар


          • #6
            От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

            КТМ имат два вида главини , едните имат демпфер , другите нямат , при първите левия ред спици е под различен наклон спрямо десния , при другите наклона е еднакъв. Огледай обръча от страната на спиците , там където лягат ниплите се образуват полусфери , при теб полусферите от двете страни трябва да са еднакви. Това е основната видима разлика.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #7
              От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              КТМ имат два вида главини , едните имат демпфер , другите нямат , при първите левия ред спици е под различен наклон спрямо десния , при другите наклона е еднакъв. Огледай обръча от страната на спиците , там където лягат ниплите се образуват полусфери , при теб полусферите от двете страни трябва да са еднакви. Това е основната видима разлика.
              Благодаря!
              Точно така е- нямам демпфер, спиците са с еднакъв наклон и леглата на ниплите са с еднакви полусфери!
              А в линка, който пусна колегата chemomche май намерих точно каквото ми трябва- 3.6 мм х 180мм. Когато ги получа ще информирам и надявам се потвърдя успешното търсене!

              Коментар


              • #8
                От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

                най-мразя насред лято да търся части... Спиците се оказва че са 4 мм х 178 мм. Намерих такива, които са абсолютно прави и опцията да им правя леката кривина до глава на менгеме не ми допадна. Някой да се сеща за някакъв друг вариант ?

                Коментар


                • #9
                  От: Спици за супермото капла 17 цола или 4 мм. х 180 мм.

                  Търсенето приключи с доставка на оригинални спици, благодарение на момчетата от Пазарджик!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X