Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нежелани гости

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нежелани гости

    Що псувате бе?

    И говорете на български баси...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Нежелани гости

      Добре де, не може ли поне да ограничите изпращането на ЛС докато потребителя не е натрупал постове....
      Това за мен си е чисто администраторска работа и пропуск в настройката на форума...
      В друг форум първата битка бе с недопускане регистрацията на ботове - потребители - стана с поставяне на що годе уникални 'български' въпроси....
      Втората линия на отбраната - ръчното модериране/одобрение на първите няколко поста, като през това време потребителя не може да пуска ЛС...
      По този начин бяха доубити и малкото преминали първата зона на отбрана обекти...

      При тази технология всички пробиви стават видими само за администрацията на форума, а достигането на каквото и да е мнение/активност до потребителите е възможно само при ръчно одобрение от страна на администрацията...
      Да, ако работата на администрацията скочи рязко - трябва да се мисли за промяна на първата степен на отбраната - промяна на въпроси или начин на регистриране..

      Преди малко ми изпрати ЛС ей този юнак: http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=172870
      Ама нещо не му разбрах написаното...
      Последно редактирано от slowtraveler; 19-09-16, 10:20.
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Нежелани гости

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Добре де, не може ли поне да ограничите изпращането на ЛС докато потребителя не е натрупал постове....
        Това за мен си е чисто администраторска работа и пропуск в настройката на форума...
        В друг форум първата битка бе с недопускане регистрацията на ботове - потребители - стана с поставяне на що годе уникални 'български' въпроси....
        Втората линия на отбраната - ръчното модериране/одобрение на първите няколко поста, като през това време потребителя не може да пуска ЛС...
        По този начин бяха доубити и малкото преминали първата зона на отбрана обекти...

        При тази технология всички пробиви стават видими само за администрацията на форума, а достигането на каквото и да е мнение/активност до потребителите е възможно само при ръчно одобрение от страна на администрацията...
        Да, ако работата на администрацията скочи рязко - трябва да се мисли за промяна на първата степен на отбраната - промяна на въпроси или начин на регистриране..

        Преди малко ми изпрати ЛС ей този юнак: http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=172870
        Ама нещо не му разбрах написаното...
        Кат ни учиш изици как дъ разбереш )

        Тва с правото на ЛС май си беше забранено, може би след рестора нещо не са догледали админите.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          Re: Нежелани гости

          Работи се по въпроса. Кога ще стане, не знам.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X