Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Професионален домоуправител търся

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Професионален домоуправител търся

    Здравейте колеги, имате ли досег с Професионален домоуправител от който сте доволни и бихте го препоръчали. Може и на ЛС, че нещо го закъсахме във входа с една Баба Яга

  • #2
    От: Професионален домоуправител търся

    Ние ползваме "мениджърите".Кво да ти кажа!Имахме проблеми във входа-никой не ще да е касиер че при нас е цело семейство Яги.И ся сме с те тия те от първото изречение.Реално те също имат проблеми с Ягите.
    Иначе кво-събират таксите плюс тяхното,ако примерно трябва да се праи нещо по входа те не проявяват никаква самоинициатива!Тряат събрания па кой съгласен кой не......абе ......
    Аз да ти кажа се повече се замислям за смяна етаж,вход,блок.....
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #3
      От: Професионален домоуправител търся

      Хи, то на събрание при нас се събират не повече от10 апартамента в най добрия случай. Най неприятното е че се вижда, че ни лъже и пак си караме с нея. Именно това ме кара да потърся мнения на хора ползващи такива услуги.

      Коментар


      • #4
        От: Професионален домоуправител търся

        "Професионалният" домоуправител, няма как да превъзпита "Ягите", просто към тяхното си добавя и своето.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Професионален домоуправител търся

          Никаква файда с този "вход мениджър"... бяхме 2 месеца така и сега пак си е стария домоуправител... ;-)

          Коментар


          • #6
            От: Професионален домоуправител търся

            Г-н a_andreew, приеми поддръжката на входа като личен ангажимент и няма толкова да ти тежи. Ако някой не си плаща входната такса, гласувана и приета на общо събрание на живущите във входа, има механизми за принудително събиране. Справка: справочник на домоуправителя. Аз така правя и ми е по-лесно и евтино, отколкото ... напр. грижите за вилата ми.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Професионален домоуправител търся

              Хи, за съжаление нямам време, налага ми се да пътувам за да се занимавам с тази дейност. Преди време бях аз домоуправител и 3 години бях несменяем, защото никой не искаше да ме замести. Гадното е в нашата ситуация, че в хващам , че ни лъже и то с пари. Тази седмица ще погледна офертите на фирмите и ще се опитам да се свържа с тях.

              Коментар


              • #8
                От: Професионален домоуправител търся

                За да не отварям нова тема, ще пиша тук. Надявам се колегата да няма нищо против.

                Нова кооперация с 81 апартамента в гр. Варна. Около 3/4 от тях са продадени. Свика се общо събрание, на което беше избрана фирма домоуправител. На следващия ден бе сключен договор. След това - ни вест, ни кост. Едвам успяваме да се свържем с тях. Не, че не знаем, къде се намират офисите им, но все пак не там е въпросът. До момента, за близките 2-3 седмици, все едно играем на котка и мишка.

                След два дни ще има второ събрание, на което се обмисля варианта да се потърси друга фирма, която да бъде домоуправител.

                Въпросът ми е: има ли колеги от Варна, които са доволните от тяхната фирма домоуправител? Приемам всякакви препоръки, било то в темата или на ЛС.

                Благодаря!

                Коментар


                • #9
                  От: Професионален домоуправител търся

                  Пиши в гугъл Кантора Акорд.
                  Собственика е читав и изглежда си спазват договореностите.
                  От 5 години сме при тях - блок във Виница.
                  Не мога да кажа колко струва услугата но не е нещо фрапиращо.
                  Чистачката на входа от фирмата също облизва и излъсква всичко което ако сравня с друг блок където не са с профи домоуправител е направо 10 класи отгоре а парите за чистене са еднакви - явно домоуправителя упражнява строг контрол на чистенето.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Професионален домоуправител търся

                    За "Вход мениджър" мога книга с дебели корици да напиша- ще е хорър с леки елелемнти на криминале. Ако във входа не се разбирате и не ви дреме за общите неща, с фирмата домоуправител просто ще си имате на главата още един безхаберник, който обаче ще трябва да храните. Нищо повече.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Професионален домоуправител търся

                      При нас нещата се подобриха значително,след наемане на такава фирма.Явно си зависи.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Професионален домоуправител търся

                        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                        За да не отварям нова тема, ще пиша тук. Надявам се колегата да няма нищо против.

                        Нова кооперация с 81 апартамента в гр. Варна. Около 3/4 от тях са продадени. Свика се общо събрание, на което беше избрана фирма домоуправител. На следващия ден бе сключен договор. След това - ни вест, ни кост. Едвам успяваме да се свържем с тях. Не, че не знаем, къде се намират офисите им, но все пак не там е въпросът. До момента, за близките 2-3 седмици, все едно играем на котка и мишка.

                        След два дни ще има второ събрание, на което се обмисля варианта да се потърси друга фирма, която да бъде домоуправител.

                        Въпросът ми е: има ли колеги от Варна, които са доволните от тяхната фирма домоуправител? Приемам всякакви препоръки, било то в темата или на ЛС.

                        Благодаря!
                        http://plhome.net/
                        Виж тези какви цени дават, че не са много евтини. Но пък винаги можеш да ги намериш. не могат се скрият и имат имидж да поддържат.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • #13
                          От: Професионален домоуправител търся

                          При нас, след преминаване към платен домоуправител:
                          - плащаме повече, но всички плащат редовно;
                          - чисти се, както е уговорено (не че е кой знае какво чистене);
                          - дребни неща се решават лесно (пръскане за вредители, дребни ремонти, смяна на крушки ...);
                          - на дребните хитреци не им харесва (нормално е).
                          Иначе голяма полза няма. Действат бавно, даже много бавно, но получаваш за каквото плащаш и нямаш грижи.
                          По-добре е отколкото да набедим някой от входа, и той само да чака да му изтече мандата.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • #14
                            От: Професионален домоуправител търся

                            Благодаря на всички! За момента явно ще остане сегашният домоуправител.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Професионален домоуправител търся

                              На този етап силно не препоръчвам "Добрите съседи". Много организирани и стриктни в събирането на таксите, но без особен ентусиазъм и грижа към услугата.

                              Проблемът с всичките проф. домоуправители е, че настанят ли се в среда с преобладаващи и често сменящи се наематели или много трудно организиращи се собственици се бетонират и с топ неможеш да ги смениш вече. Те това много добре го знаят, и усетят ли такава среда я превръщат в дойна крава.
                              WG 2.7 CRD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X