Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

    Приятели ме помолиха да пусна тази тема. Състезанието ще е на 25.9.2016. След малко ще помоля някой от "инициативния комитет" да влезе и да напише повече информация

  • #2
    От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

    Свилка, кажи им на хората, че на 24 и 25 има организирано състезание в Павликени, като темата е от доста време.
    Не е коректно да се правят две състезания на една дата в сравнително близки региони.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

      Също така по това време е и състезанието на Самоков, така,че трябва да променят датата!
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #4
        От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

        Самоков и Смирненски са доста далеч, а за регионални състезания тези километри са си много, и двете състезания няма да си пречат.
        Но Смирненски и Павликени са на 140 км, което не е никак много, та може да се конкурират относно състезатели.
        То и без това не сме много в България...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

          Здравейте,

          Много се извинявам, че датата съвпада с други състезания, но на 24 и 25 Септември е Сбора на с.Смирненски. Традиционно всяка година организираме за Сбора.
          Няма как да променим датата.

          Наградите ще са парични:

          1-во място 600лв.
          2-ро място 400лв.
          3-то място 200лв.

          Това сме предвидили за сега.

          Коментар


          • #6
            От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

            По молба на основния спонсор на това състезания ще обявя наградите за първите три места.1-600лв.,2-400лв.,3-200лв.,ако има повече от 10 екипажа ще бъдат разпределени в два класа,като и за двата класа ще има подобаващи награди.Това състезание винаги се е правило по това време за сбора.Правилник и други подробности ще се доуточняват в деня на състезанието.Организатора съжалява за съвпаденията по дати с другите мероприятия,но няма как да бъде отложено за друга дата.Ако все пак има желаещи,то записването нека да започне.От броя на записаните ще зависи колко класа ще има.По правенето на трасето АЗ няма да участвам,така,че бъдете спокойни!!!!

            Коментар


            • #7
              От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

              аз искам да участвам и се мъча да постегна франкенщайн до неделя,лебедка имам,трябват ли ми стълбички за преминаване на окоп,тоест нищо не знам,дайте инфо малко,терен ,изисквания?

              Коментар


              • #8
                От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

                Първоначално публикуван от iunga Преглед на мнение
                аз искам да участвам и се мъча да постегна франкенщайн до неделя,лебедка имам,трябват ли ми стълбички за преминаване на окоп,тоест нищо не знам,дайте инфо малко,терен ,изисквания?
                Ти ела. Твоята Витара познава трасето. Може и без лебедка и пътечки, предполагам... Ако е с тракторки, ще се справи!
                Георги Донев, 0889 437 687
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • #9
                  От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

                  днеска на майстора му свърши бутилката,няма от къде да се зареди,със хиляда молби утре ще ни дадат,коланите забравили да ги пуснат,вторник ще пристигнат,ще дойда да зяпам,тракторки съм взел нови,иначе Франкенщайн става нещо БРУТАЛНО

                  Коментар


                  • #10
                    От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

                    и аз ще дойда да позяпам.пък някой може да ми даде и да покарам
                    Дидо
                    Без Паджеро 2

                    Коментар


                    • #11
                      От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

                      Нещо класиране, снимки...
                      Имаше ли кушия, аджеба, или нямаше?
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #12
                        От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

                        Тази година ще има ли?
                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • #13
                          От: Приятелско състезание гр.Смирненски 25.9.2016

                          Освен теб няма кой да го оргнизира съдиите тиса налице колиш коча от Павликени и си ти дървата от мен Коджака носи кайсиевата от Силистра и газ по трасето!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X