Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте ,искам да попитам????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте ,искам да попитам????

    Здравейте ,искам да попитам можете ли да ми дадете съвет каква е най подходящата лодка за дърпане на водни спортове за до 1 човек.
    Благодаря ви много !!

  • #2
    От: Здравейте ,искам да попитам????

    също така искам да попитам как се изкарва професионална капитанско право и колко време отнема?

    Коментар


    • #3
      От: Здравейте ,искам да попитам????

      Няма много информирани тук по моят въпрос явно ?

      Коментар


      • #4
        От: Здравейте ,искам да попитам????

        Кара се курс. Теория, практика и около 2-3 месеца.
        Изпита е в Морска Администрация.
        Цените варират от 500 до 700 лв.

        Коментар


        • #5
          От: Здравейте ,искам да попитам????

          коментирано е тук: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=26885
          Мисля, че имаше пусната и още една тема. Потърсете я

          Коментар


          • #6
            От: Здравейте ,искам да попитам????

            Благодаря за отзивите

            Коментар


            • #7
              От: Здравейте ,искам да попитам????

              Трябва да се уточни все пак какви ще бъдат и водните спортове. За дърпане на ринг и водни ски, където не е необходимо въжето да идва от висока позиция ползват лодки с пилон. Повечето американски "плежър" лодки идват с такъв пилон. Докато лодките за уейк борд им монтират специални "кули" или уейк тауър. Тези лодки обикновено са и с водометни двигатели, тъй като при определена позиция на трима прави голяма вълна зад лодката по която карача може да скача и да прави разни салта...
              Колкото до капитанското право, колегата Венци ти е посочил срок от 2-3 месеца но предполагам това включва е ветроходният модул за който на мен ми поискаха допълнително 350 евро извън цената от 550 лв. която платих за теоретичното обучение, чиято продължителност до явяването ми на изпит пред ИАМА беше точно 1 месец.

              Коментар


              • #8
                От: Здравейте ,искам да попитам????

                Първоначално публикуван от 6TORM Преглед на мнение
                ...
                Колкото до капитанското право, колегата Венци ти е посочил срок от 2-3 месеца но предполагам това включва е ветроходният модул за който на мен ми поискаха допълнително 350 евро извън цената от 550 лв. която платих за теоретичното обучение, чиято продължителност до явяването ми на изпит пред ИАМА беше точно 1 месец.
                По изискване теорията трябва да е минимум 116 учебни часа.
                Някои центрове провеждат заниманията след работа по 2 часа, други по 8 часа събота и неделя.

                Ветроходните практики са отделни и не са задължителни.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X