Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За маслата и миялните им качества.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За маслата и миялните им качества.

    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Продавам няколко марки масла 5W40, 10W40 и т.н. на всички са изписани по няколко сертификата на автомобилни производители. Колко са качествени и откъде идват......Made in къде ли не, но най-вече EU, купувам ги откъдето ги купуват всички търговци като мен. Единствено за едно масло гарантирам(неизвестна марка)за произхода му-идва от Италия и там се произвежда. Вземам го лично от официалния вносител за България. Та както казва колегата BENZBOSS "аз карам с масло,не с етикети Одобрено"
    Да не е IP

    Коментар


    • От: За маслата и миялните им качества.

      Не, не такова. Ако те интересува по-вече на лични.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • От: За маслата и миялните им качества.

        Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
        и колко е?
        15 Евро - без ДДС му е цената на едро, а онлайн го продава за 75 лв. с ДДС-то,
        тоест взима го за 15 и го продава за 31.90 Евра, дори при отстъпка за сервизи от 40% си му остава доволно печалба. Печалба по-голяма от тази, на която работят много други бизнеси. При това даващи две години гаранция на стоките си !!!!

        Коментар


        • От: За маслата и миялните им качества.

          Интересно ми е кой дава гаранция две години след като налееш маслото в ДВГ. и две години на части от окачване в България че и на фирмени.

          Коментар


          • От: За маслата и миялните им качества.

            Първоначално публикуван от u_bo Преглед на мнение
            15 Евро - без ДДС му е цената на едро, а онлайн го продава за 75 лв. с ДДС-то,
            тоест взима го за 15 и го продава за 31.90 Евра, дори при отстъпка за сервизи от 40% си му остава доволно печалба. Печалба по-голяма от тази, на която работят много други бизнеси. При това даващи две години гаранция на стоките си !!!!
            При 15 евро доставна цена цената на дребно е оправдано да е 75 лева. Аз на 15 евро продаван на едро 5-40 TEDEX. Колкото е по висока продажната цена на дребно толкова процентът печалба е по голям.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X