Обява

Свий
Няма добавени обяви.

китайски МТ гуми CF3000 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
    Последно НАЗДРАВЕ и от мен /за тази вечер/.
    Благодаря , но не пия (тази вечер).




    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181002_161150.jpg
Прегледи:1
Размер:478.3 КБ
ID:5804944
    Последно редактирано от New hope; 19-12-18, 21:52. Причина: Снимка
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #77
      От: китайски МТ гуми CF3000 MT

      Свиквайте с китайците. Никак не са лоши. Вече има доста предложения на пазара и ще стават все повече.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #78
        От: китайски МТ гуми CF3000 MT

        Здравейте! Гледам, че COMFORSER CF3000 се предлага от еMAG (дано не се приеме като реклама) на много добра цена, не че съм виждал на друго място каква е: https://www.emag.bg/vsesezonna-avtom.../pd/DFTGCCBBM/ Въпросът ми е: пазарувал ли е някой гуми от там и има ли някаква уловка?

        Коментар


        • #79
          От: китайски МТ гуми CF3000 MT

          Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
          Здравейте! Гледам, че COMFORSER CF3000 се предлага от еMAG (дано не се приеме като реклама) на много добра цена, не че съм виждал на друго място каква е: https://www.emag.bg/vsesezonna-avtom.../pd/DFTGCCBBM/ Въпросът ми е: пазарувал ли е някой гуми от там и има ли някаква уловка?

          Мойте ги взех от друго място за 200 лв . (235/75/15) Пробвани са тази зима и останах много доволен!

          Коментар


          • #80
            От: китайски МТ гуми CF3000 MT

            Не виждам уловка. Гумата е много добра, ако ти трябва купувай.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #81
              От: китайски МТ гуми CF3000 MT

              Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
              Здравейте! Гледам, че COMFORSER CF3000 се предлага от еMAG (дано не се приеме като реклама) на много добра цена, не че съм виждал на друго място каква е: https://www.emag.bg/vsesezonna-avtom.../pd/DFTGCCBBM/ Въпросът ми е: пазарувал ли е някой гуми от там и има ли някаква уловка?
              Тези гуми не ги продава EMAG , а фирма която ползва платформата . Като цъкнеш на подробности излиза че фирмата която ги предлага е МД КОМЕРС 98 . Имат си и официален сайт : http://mdcommerce.bg/ . Така че уловка няма . Даже през emag са написали безплатна доставка (което си спестяваш едно 20 лв само за куриерски такси) .

              Коментар


              • #82
                От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                Тези гуми не ги продава EMAG , а фирма която ползва платформата . Като цъкнеш на подробности излиза че фирмата която ги предлага е МД КОМЕРС 98 . Имат си и официален сайт : http://mdcommerce.bg/ . Така че уловка няма . Даже през emag са написали безплатна доставка (което си спестяваш едно 20 лв само за куриерски такси) .
                Десо, Бистрица...

                Коментар


                • #83
                  От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                  Благодаря за коментарите, колеги! Да, сега наистина видях, че поръчката ще бъде изпратена директно към вносителя на марката. Безплатната доставка също е "+". Ще ги поръчам и когато имам впечатления, ще споделя. Приятен ден на всички!

                  Коментар


                  • #84
                    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                    Поръчах, но от магазина ми върнаха отговор, че поръчката е отказана. Най-вероятно са изчерпани количествата, защото гумите не ги намирам на сайта на МД КОМЕРС, изчезнаха и от сайта на eMAG. Здраве да е, всяко зло за добро! Така или иначе се бях насочил към TOYO Open Countri M/T, но пред вид атрактивната цена и нелошите отзиви реших да пробвам китайчетата,но уви! Goodyear Wrangler MT/R и Federal Couragia MT също са ми в полезрението.

                    Коментар


                    • #85
                      От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                      Що не звъннеш на Десо?

                      Коментар


                      • #86
                        От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                        .
                        ..... Колеги , налага ми се да избирам между две конкретни марки . За COMFORSER CF3000 вече има доста добри отзиви от ползвателите - сега ги има обявени в Емаг на около 180 лв. за размер 31 х 10.5 х 15 .
                        По принцип си търся 32йки , това е максималния размер който според мен може да се кара безопасно за трансмисията. Като такива намирам UNIGRIP ROAD FORCE 32x11.5R15 M/T - те са на цена ок. 220 лв.

                        Та въпроса ми е Унигрипа много по скапани ли са от Комфорстера ?

                        п.с. в един момент ми мина еретична мисъл за Силвърстон , но и те нямат
                        32x11.5R15 M/T а и струват колкото Гудрич...

                        Общо взето психологическия таван ми е ок. 200 лв. бр.
                        Последно редактирано от nbajani; 22-03-19, 08:09.
                        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                        Коментар


                        • #87
                          От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                          На галлопера ли гласиш 32 -ки
                          На оригиналните джанти би трябвало да влезат
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #88
                            От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                            Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                            .
                            ..... Колеги , налага ми се да избирам между две конкретни марки . За COMFORSER CF3000 вече има доста добри отзиви от ползвателите - сега ги има обявени в Емаг на около 180 лв. за размер 31 х 10.5 х 15 .
                            По принцип си търся 32йки , това е максималния размер който според мен може да се кара безопасно за трансмисията. Като такива намирам UNIGRIP ROAD FORCE 32x11.5R15 M/T - те са на цена ок. 220 лв.


                            Та въпроса ми е Унигрипа много по скапани ли са от Комфорстера ?

                            п.с. в един момент ми мина еретична мисъл за Силвърстон , но и те нямат
                            32x11.5R15 M/T а и струват колкото Гудрич...


                            Общо взето психологическия таван ми е ок. 200 лв. бр.




                            Като за начало качих ето тези http://4x4gumi.bg/product/3984/235-8...-120-116q.html - наследника на COMFORSER CF3000. Първи МТ ми са колкото да се пробвам.Изглеждат прилично.Ще покарам пък да видим.Паджеро 2 дизел късо 2,5, лекичко повдигнато
                            Почти 32 са https://www.tacomaworld.com/tirecalc...5r16-235-85r16 мисля, че калкулатора ще е доста полезен.
                            Последно редактирано от zik7777; 22-03-19, 19:52.

                            Коментар


                            • #89
                              От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                              Аз пък съм в дилема за гими за пикапчето,между тези две в размер 235/85/16:
                              UNIGRIP ROAD FORCE M/T 120/116Q
                              ROADCRUZA RA3200 120/116Q
                              Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                              Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                              Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                              Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                              Коментар


                              • #90
                                От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                                Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                                Аз пък съм в дилема за гими за пикапчето,между тези две в размер 235/85/16:
                                UNIGRIP ROAD FORCE M/T 120/116Q
                                ROADCRUZA RA3200 120/116Q
                                В ловният ти район би трябвало да няма много кал, та ROADCRUZA RA3200 май са твоите гуми.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X