Обява

Свий
Няма добавени обяви.

китайски МТ гуми CF3000 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Roadcruza RA 1100 109S

    31x10.5x15 цената е 696 лв.с ДДС.Цената е промоционална!

    Много приличат на BF GOODRICH AT ,но шарката е видимо по едра ,някъде по средата между АТ и MT

    Височина с ролетка качени на колата 77 см.и малко

    Много добре стоят като визия,стойката на колата се промени коренно.Като возия са доста добре ,незнам как е като шум ,карах го преди малко от нас до залата и обратно което е общо 2 км.няма със 30-40 км.Утре повече информация.
    Последно редактирано от Roninn; 17-05-19, 21:16.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

      Тук намирам малко инфо


      Асиметричният дизайн на протектора, осигурява отлична стабилност и прецизно управлвние на мокри пътища
      2. 4 периферни канала, осигуряват отлично отвеждане на водата и минимизират риска от аквапланинг при висока скорост.
      3. Разнообразието от ламели и наличието на страничните канали, ефективно намалява шума.
      4. Обогатената със силиций смес, намалява пребоксуването и осигурява добро сцепление и лекота при управление на автомобила.

      Височина им дават 77.5 см.

      Толкова е и при мен 77 и нещо
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • MMB
        MMB коментира
        Редактиране на коментар
        Можеш ли да сравниш какъв е шума спрямо други популярни МТ гуми ако си карал? BFG, Cooper, Maxxis...

    • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

      Честито!
      Гумата според мен е копие на BF GOODRICH AT КО2. Заглеждах ги, но накрая взех БФ КО2, понеже няма много мнения за Роадкруза-та. Спрямо стария Гудрич, шарката е по - едра, но сравнено с КО2 е по - ситна. Мисля също, че е много, много далече от МТ.
      Suzuki Samurai SJ80
      Suzuki Samurai SJ80
      Toyota LC 70

      Коментар


      • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

        Да , дават ги като АТ разбира се.

        Днес минах почти 300 км.
        Пловдив-Димитров град ,хапнахме гюзлеме ,после Хасково на покупки, Кърджали на корабите ядохме пържен шаран ,по пътя ме удави яко дъжд преди Кърджали.


        Та..добре возят ,меко поемат ударите.Скорост около 80 км и нагоре съвсем леко шумят на отворен прозорец,със затворени прозорци не се чува.Спират добре,в дъжда са отлични.

        Стоят на колата доста добре,правят впечатление.На един паркинг спрях до един Дискавъри със 31-ци БФ Гудрич АТ ,мойте изглеждат по високи ,не върви да извадя рулетката да меря пред празна кола гумите й.

        Доста често захващат камъни между грайфера и като литне чука в подкалниците.

        За мен са много добре,извън пътя още не са тествани.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

          Местих колите преди час та снимах.

          Бялата баничарка е с бусови гуми,те са възможно най големите които влизат на тоя модел транзит,а именно 195/70/15 и са по високи от същия размер в цолаж 16.

          Галлопера преди беше със един пръст по висок от баничарката.

          Преди месец галлопера го вдигнах отзад с около 5-6 см.Отпред съвсем малко ,може би 2-3 см.По скоро 2 см.

          В момента сравнени изглеждат така.



          Според мен тези гуми,клонят към 32 -ки

          Старите са 265х75х15 ще ги наложа да видя,но новите са чувствително по-високи.
          Последно редактирано от Roninn; 20-05-19, 21:40.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

            Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
            Ами честито,аз и да ми ги подаряват не бих си сложил на техниката, колкото и да ми е прежалена ...
            Колега, някакво движение по темата или още си в размисли
            Suzuki Samurai SJ80
            Suzuki Samurai SJ80
            Toyota LC 70

            Коментар


            • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

              Движението е следното аз за мен съм си решил ,ще слагам на пикапа ROADCRUZA RA3200.Незнам колко ще кара в кал пък и никой не казва кара ли стях и доволен ли е така , че най-вероятно аз ще съм първи!
              Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
              Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
              Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
              Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

              Коментар


              • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                Движението е следното аз за мен съм си решил ,ще слагам на пикапа ROADCRUZA RA3200.Незнам колко ще кара в кал пък и никой не казва кара ли стях и доволен ли е така , че най-вероятно аз ще съм първи!




                #88
                Колега доволен съм от гумите, за сега лек офроуд се държат прилично и в кал и в пясък а и на сухо количката е късо 2,5 Паджеро.
                Ето такива локвички в продължение на 3-4 км. с леки коловози си върви перфектно.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:локва.jpg
Прегледи:1
Размер:49.2 КБ
ID:5816392

                Коментар


                • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                  Благодаря за включването , самопочистват ли се лесно ,и пикапа е 2.5 не е от най- мощните, аз ще ги ползвам основно зимата и когато е ловния сезон октомври до март.Там където ходя си е свинска кал и си е за силвърстони но имам много по асфалт до там ,и тези ще ги взимам като компромис...
                  Дано да се справят с кал...дават ги 70/30 асфалт/кал...
                  Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                  Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                  Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                  Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                  Коментар


                  • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                    Отиват наистина към АТ по агресивно. 2,5 Паджеро дизел и аз съм малък но няма проблем с почистването а и според мен са леки и двигателчето може по лесно да ги развърти.Преди бях с АТ Грабер 3 в калта колата си вървеше накъдето иска. Тези вървят доволно а и лесно ме вадят от коловоз настрани.А и между другото Грабера два !! пъти ги пуках и то странично на борда.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190513_170650.jpg
Прегледи:1
Размер:157.7 КБ
ID:5816393

                    Коментар


                    • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                      И аз досега карах зимата с грабер АТ2 ,но на паджеро 3.5 и до добре си ги почистваше а и на сняг добре бяха, да в не бяха кой знае какво в кал но то имаше сила ,но сега ще ги пробвам тия , китайците...
                      Последно редактирано от svjokera; 24-06-19, 22:21.
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                        Сдобих се с Унигрипа. Първо впечатление, че гумите за МТ са сравнително леки, каучука е мек, за шум не знам как ще са, ще се монтират на есен. На пръв поглед, Кобрите, които търкалях ми се струват по - агресивни, но пък китайчетата по ме радват визуално.
                        Suzuki Samurai SJ80
                        Suzuki Samurai SJ80
                        Toyota LC 70

                        Коментар


                        • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                          Roadcruza и Unigrip-a на един и същ производител ли са и кои са по-подходящи за гората, шарките са идентични

                          Коментар


                          • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Според мен тези гуми,клонят към 32 -ки
                            Ми, премери ги де. Ролетка не вярвам да не ти се намира.

                            ПП: Видях че си мерил. Съвсем са си 31-ци. Да приемем че малко са смачкани, та да са 78см спрямо 77, които си измерил. Това е 30.7 инча. почти всички 31х10.5х15 са между 30.3 и 30.8 инча.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: китайски МТ гуми CF3000 MT

                              https://www.tacomaworld.com/tirecalc...5r15-290-75r15

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X