Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изчезващи икони след ъпдейт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изчезващи икони след ъпдейт?

    Здравейте, колеги! Телефонът ми е Samsung Galaxy S4 GT-I9505. Вчера вечерта реших да го ъпдейтна. След тази процедура започнаха да ми се скриват някои икони. Става въпрос за иконите за бързо набиране. След неизвестно време, обикновено около 30 минути, иконите изчезват, и то само те, другите си стоят. Четох из разни форуми и явно ъпдейта или не е написан като хората, или има някаква несъвместимост. Можело да се оправи чрез връщане на фабричните настройки или чрез ребуутване на която си искам версия на Андроид. Но тъй като не ми се занимава в момента с нито едно от двете, дали ще излезе скоро друг ъпдейт с фикс за този бъг или като ми писне, да му върна фабричните настройки? Също така, ако имате други предложения, ще се радвам да ги чуя. Благодаря!

  • #2
    От: Изчезващи икони след ъпдейт?

    Имаше един сайт,за проверка на софтуера и след колко време ще има ъпдейт... Нещо на samsung беше. Тъй като и аз изпозлвам Samsung galaxy J5. Но сега не мога да го намеря, този сайт с тази информация. А, ти държиш ли да си ги върнеш тези икони,за БЪРЗО НАБИРАНЕ? А, едва ли с фабричните настройки да се върнат.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X