Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

    Първоначално публикуван от I.Yankov Преглед на мнение
    Да,продадох ги колега. Много удобни ,след първото каране и забравяш за тях,както и добра протекция ! Препоръчвам ги !
    С този пост ме караш още повече да съжалявам,че не видях обявата по-рано ... Ще го имам предвид и скоро видях,че се предлагат и Ево 3.
    YAMAHA RAPTOR 700R

    Коментар


    • #92
      От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

      Те са същите,колега.

      Коментар


      • #93
        От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

        Някой има ли наблюдения над шини Asterisk cyto cell ,че след две операции на коляното ще трябва да се купуват .Голяма ли е разликата между cyto cell и ultra cell ,първите ги намирам изгодно ,но изглеждат лимбизия и с тези лепки ,а вторите много тарикатски се пристягат с врътки .Има и други добри шини на Leat ,evs ,alpinestars ,но не съм много в час .Трябва ми добра протекция да предотвратява усукване/ротация ,да са що годе удобни за каране на мотор и по-възможност да са под 1000 лева .

        Коментар


        • #94
          От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

          Мога да споделя мнение за Asterisk Ultra Cell с BOA системата за притягане. Доста обемисти са, но това си го пише навсякъде за този модел. Относно здравината на самата система нямам оплаквания, достатъчно корави, вече може би 4 години съм с тях. Но пък всички останали марки мисля (Asterisk също) си продължават с лепките, та може би има защо.
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #95
            От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

            Когато си счупих крака бях с Астерикса.
            Усуках го в глезена,няма спасение като ще става.
            А тазобедренната става какво да я варди?Да не говорим там какви са поразиите.
            Така че , Бай бабо да не ни стига !

            Коментар


            • #96
              От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

              Така е ,ако има да става не може да избягаш ,но винаги е по-добре да си екипиран .А колянната става е най-сложната и ремонта излиза солено ,та за това се обръща такова внимание на шините .Астерискът варди само коляното ,за глезена само ботуши с шарнир .

              Коментар


              • #97
                От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем (счупен шарнир на наколенката) ? Има ли начин да се оправи или директно е за боклука ? Според мен второто ,ама рекох да питам .
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9065825Z.jpg
Прегледи:1
Размер:48.6 КБ
ID:5746677
                Последно редактирано от GeToVvV; 13-03-17, 19:48.

                Коментар


                • #98
                  От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                  как я направи тая поразия ...
                  http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                  Коментар


                  • #99
                    От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                    Да дам и моите 5 стотинки в темата.След операция на коляното (две скъсани връзки и менискус),най накрая се прежалих за наколенки.Първо взех POD MX K700, некъф ужас некъф ад откъм комфорт,ужасно обемисти ,стоя на мотора все едно яздя бременна кобила с близнаци,едвам стъпвам на степенките а към средата на деня вече полудявам с тях.От към протекция обаче ,жестоки,кракът 6 месеца след операцията още е нестабилен че мускула отиде по дяволите а с POD а няма мърдане ,как ли не се мъчих да го разсипя .Реших ще ги сменям.Взех Asterisk ultra cell.Това чудо как ми пасна не е истина върнах си стойката на мотора, удобни са, дано и от към протекция да са добре че ми е малко важно .Колебанията ми бяха между Alpinestar Fluid и Asteriska а сега и за секунда не съжалявам.

                    Коментар


                    • От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                      Здравей, от къде купи Астериска и на каква цена?

                      Коментар


                      • От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                        Втора употреба естествено. Кой номер ти трябва. За около 500лв се намират.

                        Коментар


                        • От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                          А някой тук да ползва Leatt C-Frame, да сподели впечатления?
                          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                          Коментар


                          • Здравейте, изчетох темата, назад има телефон и описан магазина, но дали е актуален опитаха да пиша на Goblin ама не ми позволи да изратя съобщението, та търся наколенки и евентуално връзка с Goblin за видя какво мога да намеря при него. Това ще са ми първи наколенки, даже нямма още мотор, но съм решил да се подготвя с хубава екипировка докато стигна до мотора, бях се насочил към Leatt x frame за около 700 лв, ама след малко четене се разколебах така и така ще се дават пари и не бързам особенно та и Asterisk или някой по - скъпи бих взел, ако някой има и предложения ще се радвам.
                            Благодаря предварително.

                            Коментар


                          • Гоблин няма да го намериш тук или поне аз не съм го виждал с години.

                            Опитай Амазон,вече има всичко
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • На Гоблин му "писна" преди доста време! Както и на доста други, ама това е друг въпрос.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X