Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: наколенки

    Колега аз карам с такива , и ще ти кажа моя опит с тях.

    Взех ги с идеята че са горе долу здрави (има писано из чуждите форуми), и на прилична цена. Първоначалната идеята беше да са под брича.
    На първото каране едното тик-так копче се прецака незнайно как и падна. Съответно и отнесе една свинска опашка на меката част, където е копчето и, която се сваля.

    След няколко карания установих че няма никаква симбиоза м/у нас. т.е когато са под брича. Докато караш са ок, но да седиш прав е неудобно, понеже се отварят само на 90% и убиват.

    Сложих ги върху брича и ги карам вече 4 месец, без оплаквания. Стоя ли прав отлепям горния ластик и готово.
    Лично аз обаче не бих си ги купил пак.

    Коментар


    • #77
      От: наколенки

      http://www.motorcycle-superstore.com...nee-Brace.aspx (от линка са детски, но излгеждат по същия начин)

      Взех си такива от еди(бяха и намалени). Малко се чувствах като робокоп, но бързо им свикнах. Прав, седнал не ги усещам. Те са с метална шина, а другото е една странна гумена гъвкава пластмаса(няколко слоя някакси). Ако имаш възможност пробвай такива да видиш дали ти допадат, защото така и така ще даваш пари. Поздрави!
      09 YZ290F Athena BB

      Коментар


      • #78
        От: наколенки

        В краина сметка взех тези http://www.motoshop1.com/product_inf...oducts_id=1690 вчера ги пробвах и съм възхитен,те са нещо средно между наколенки и шини,не съм ги пробвал при падане но комфорта при каране е несравним,благодаря за съветите и отговорите,живи и здрави

        Коментар


        • #79
          От: наколенки

          Първоначално публикуван от kabasan Преглед на мнение
          В краина сметка взех тези http://www.motoshop1.com/product_inf...oducts_id=1690 вчера ги пробвах и съм възхитен,те са нещо средно между наколенки и шини,не съм ги пробвал при падане но комфорта при каране е несравним,благодаря за съветите и отговорите,живи и здрави
          Какви са ти впечатленията от тези наколенки?

          Коментар


          • #80
            От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

            Здравейте наскоро се сдобих с наколенки Asterisk cell някои може ли да качи снимки как се нитоват наколенките за ботуша , че не ми е ясно много

            Коментар


            • #81
              От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

              Първоначално публикуван от Valery.iliev Преглед на мнение
              Здравейте наскоро се сдобих с наколенки Asterisk cell някои може ли да качи снимки как се нитоват наколенките за ботуша , че не ми е ясно много
              https://www.youtube.com/watch?v=SMB-8OEl7K0
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #82
                От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                Мерси за информацията

                Коментар


                • #83
                  От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                  Колеги,искам да попитам някои дали има опит или е пробвал просто някои от двата вида наколенки: Thor force и Acerbis evo 2 ?

                  Коментар


                  • #84
                    От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                    Аз карам с Acerbis,ако са ти точни по кракът не усещаш ,че носиш наколенка.
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • #85
                      От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                      А като марка и модели ,добре ли съм се ориентирал ? Ако имате по-добри предложения в този ценови диапазон ....

                      Коментар


                      • #86
                        От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                        В този ценови диапазон няма да намериш по - добри.

                        Коментар


                        • #87
                          От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                          Мерси колега, взех Acerbisa

                          Коментар


                          • #88
                            От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                            Отново съм пред дилема какви наколенки да си взема ? Досега бях с Acerbis evo 2 , искам да премина на горен-клас , някакви съвети ? Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • #89
                              От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                              Първоначално публикуван от I.Yankov Преглед на мнение
                              Отново съм пред дилема какви наколенки да си взема ? Досега бях с Acerbis evo 2 , искам да премина на горен-клас , някакви съвети ? Благодаря предварително.
                              А с какво впечатление остана от Ево 2-ката,че и аз съм се спрял на тях.

                              п.п Ако си ги продал в един от големите сайтове аз ти писах за тях,но бях закъснял ..
                              YAMAHA RAPTOR 700R

                              Коментар


                              • #90
                                От: НАКОЛЕНКИ и предпазни средства за колената

                                Да,продадох ги колега. Много удобни ,след първото каране и забравяш за тях,както и добра протекция ! Препоръчвам ги !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X