Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв лек автомобил/ван

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв лек автомобил/ван

    Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
    ....

    Какъв мотор, колко пара, километри?
    Ъммммм! Сварвам се доста неподготвен за конкретна оферта. Принципно, напролет автомобилът ще трябва да си хване пътя. Просто, политиката на фирмата е над 250 000 км. коли да не се експлоатират. Не че, сега не мога да лапна пръста, да зяпна в тавана и да ти дам цена, но първо трябва да заменим Маздичката с нещо друго и вероятно по- голямо, че леко му омаля на колегата. Съмнява ме да траеш до пролетта, та приеми псевдоофертата ми като дружеска закачка. Засега!
    Инак, досега няма някой, който да си е взел стара кола от нас и да е останал недоволен. Старите Берлинга чукнаха вече по 500 000 км. и питат за още. Сорентото отиде в Хасково с току що сменен съединител и акумулатор... ама ще си запазя рекламното време за друг път.
    Успех с избора.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Какъв лек автомобил/ван

      Писах , писах ( и секи път бришах).Ти не му каза коя Мазда.......
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Какъв лек автомобил/ван

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        ...
        Няма дерт, колега

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Писах , писах ( и секи път бришах).Ти не му каза коя Мазда.......
        Доколкото разбрах, става въпрос за петицата
        РенеГАД
        VW Golf V Variant 1.9 TDI
        Honda HR-V 1.6i 4WD
        "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

        Коментар


        • От: Какъв лек автомобил/ван

          Мазда 5, комънрейл 2.0 л. единствена до момента регистрация 29.10.2007. По необясними за мен причини, срещу ВИН излиза модел 2008. Не е вярно. Подробностите (то кво ли остана) ще ги съобщя в съответния раздел, когато тръгнем да я продаваме.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Какъв лек автомобил/ван

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Мазда 5, комънрейл 2.0 л. единствена до момента регистрация 29.10.2007. По необясними за мен причини, срещу ВИН излиза модел 2008. Не е вярно. Подробностите (то кво ли остана) ще ги съобщя в съответния раздел, когато тръгнем да я продаваме.
            Каза , че ще му я дадеш. Па аз на негово место бих и почерпил (от кумува срама).Щом ще се продава - ми не искам , ще си мисля
            пп Малко спам - "каква жена ще ми уйдиса..." .Требе да се има опит , с питане само до Цариград се стига
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: Какъв лек автомобил/ван

              Някакви мнения от първо лице за Skoda Octavia 2 (може и 4x4 дизел/бензин)?
              Доколкото разбрах от интернета 2.0 FSI 150 к.с. бил с директно впръскване и не е препоръчителен за газификация, защото полите на буталата били малки и се чупели, бил масларка и т.н.
              РенеГАД
              VW Golf V Variant 1.9 TDI
              Honda HR-V 1.6i 4WD
              "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

              Коментар


              • От: Какъв лек автомобил/ван

                Шкодата само дизелите. Иначе си е екстра бебевоз. За разлика от 1-цата отзад има доста повече място и багажника е приличен.
                Hyundai Galloper 3.0 V6

                0885 44 60 16

                Коментар


                • От: Какъв лек автомобил/ван

                  Абе, като те гледам как се мяташ насам- натам... ще стигнеш до Киа Карнавал. Тогава ще ти разправям повече.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Какъв лек автомобил/ван

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    ... регистрация 29.10.2007. По необясними за мен причини, срещу ВИН излиза модел 2008. Не е вярно. ...
                    Грешката е вярна. VIN-овете на всички коли са от 01-ви Септември до 31-ви Август, т.е. моделна година 2008 е от 01/09/2007 до 31/08/2008.

                    За Октавията - брат ми е фен на VAG. Притежава Голф 4 дизел, а доскоро возеше шефката на фирмата, в която работи с Октавия дизел. Не знам, коя година е, но я кара от нова и вече е над 600000 км. Казвал ми е, че е изключително здраво куче. През годините е имала някакви проблеми, но нищо плашещо психиката и джоба Началото на тази година слезе от нея и се качи (шефката де) на последен модел Пасат, пак дизел. Октавията остана във фирмата с друг шофьор.
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • От: Какъв лек автомобил/ван

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      Абе, като те гледам как се мяташ насам- натам... ще стигнеш до Киа Карнавал. Тогава ще ти разправям повече.
                      По-конкретно? Какви кахъри има?
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Какъв лек автомобил/ван

                        Кахърите са сравнително бели. Просто е автомобилът, който май се навърта от най- дълго време около мен, а по принцип, информацията за него е леко ограничена, поради малката му популярност.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Какъв лек автомобил/ван

                          Малко се отклонявам отново и даже се чудех дали да не отворя нова тема, но ...
                          Mitsubishi Outlander mk1 vs Hyundai Santa Fe mk1 - Плюсове и минуси, поддръжка и т.н.
                          Автомат, бензин и двете.
                          РенеГАД
                          VW Golf V Variant 1.9 TDI
                          Honda HR-V 1.6i 4WD
                          "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                          Коментар


                          • От: Какъв лек автомобил/ван

                            Санта Фе -то със сигурност има с диференциал 60:40 предно/задно, постоянно, с виско-муфа в паралел, която го блокира автоматично до 100%.
                            Автомата на Хюндая е на Митсубиши, четиристепенен.
                            Модела е на базата на Соната. Бензинови мотори 2,0 ; 2,4(редови), 2,7 и 3,5 (V6). Всички са с по четири клапана на цилиндър(с хидравлични повдигачи, доколкото знам). Последния мотор е с трансмисията на следващия модел, т.е. с някакъв вид Халдекс.

                            Модела има варианти и само с предно предаване, както и с вискомуфа към задния мост.

                            От мен толкова, интересувал съм се от дизеловия и не знам подробности за другите мотори. За Митсубишито нищо не мога да кажа.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: Какъв лек автомобил/ван

                              Някой с впечатления от Hyundai i30 1.6i, първо поколение? Аз като гледам градско му дават 8/100 км. и няма много смисъл от газова, но все пак проблем ли е да се сложи?

                              Кварталния майстор като го питах за тоя хюндай и преди това за Сонатата се разбуча, че все съм избирал изкелифенчени коли.
                              Нямало части за тях и им били високи цените, щото само един вносител имало за България ...
                              РенеГАД
                              VW Golf V Variant 1.9 TDI
                              Honda HR-V 1.6i 4WD
                              "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                              Коментар


                              • От: Какъв лек автомобил/ван

                                Това не е ли много подобно на Кия Сийд? Ако е така, то Roninn кара такава от нова и е на газ. Може да си поговорите за поддръжка.

                                Относно майсторът ти - всички майстори искат да оправят само Голф 2, но времената се менят, също и автомобилите.

                                Точно пък цените на частите за корейските автомобили са едни от най-евтините (съобразено с класа автомобил и годината на производство). Вносители на части са Базис-М, Колос-МС, Корея Ауто, KJ Ауто. Инд Комерс и Кия България са официалнитепредставители. Отделно в наши дни дори и да няма нещо, то винаги може да се поръча отвън.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X