Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ново 20... Шум в скоростите ?

    Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
    Филмът продължава. Не е от раздатката...... втора употреба поставиха... шума си остава..... Още малко им давам да се чудат кво е... сглобяват я и отивам директно във Порше сервиз да кажат какво е на 100%....
    Невероятно!
    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Май не четеш внимателно.
    ...
    Айде сега пак прочети това:

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    ...
    Има и вариант, ако въобще не е трябвало да барат раздатката, после да ти кажат, че трябва да се прави и друго.

    Като си вземеш колата ще кажеш.
    ...
    Нооо, имал - дал !

    Не само, че е вероятно, а така си работят пациентите като видят, че нищо не разбират.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Ново 20... Шум в скоростите ?

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Айде сега пак прочети това:




      Не само, че е вероятно, а така си работят пациентите като видят, че нищо не разбират.
      От последните минути. Не е раздатка. Сега свалят да погледнат Ск.Кутия ... ако ми гарантират няква прилична цена и ремонт на 100% я правя ако не до края на деня си взимам колата и карам доакто може то се е видяло. Цяла седмица разправии и накрая КуР-Бан чорба.

      Коментар


      • #33
        От: Ново 20... Шум в скоростите ?

        Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
        От последните минути. Не е раздатка. Сега свалят да погледнат Ск.Кутия ... ако ми гарантират няква прилична цена и ремонт на 100% я правя ако не до края на деня си взимам колата и карам доакто може то се е видяло. Цяла седмица разправии и накрая КуР-Бан чорба.
        Ето, казвам ти още сега, ще ти "гарантират" !

        А ти
        КуР-Бан
        -а си го хапнАл, ма поне да тръгне джипа.

        ... така и не разбрах, що не звънна на Деди, па и по-тънко щеше да минеш ?!
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Ново 20... Шум в скоростите ?

          Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
          След малко си я взимам. Ремонта на раздатката не стана... вътре всичко е било леш. Втора ръка ... 800лв+ремонт 1000лв

          Повече извън пътя не особенно на бавни и блокажи.
          Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
          Сега свалят да погледнат Ск.Кутия ...
          Интересно като ремонтират скоростната кутия как ще караш с тоя леш в раздатката? Сега сигурно и в скоростите ще бъде леш и ще трябва друга!!

          Коментар


          • #35
            От: Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

            Както казах филма е голям. Утре имам уговорен час в Порше/Ф-н/ там ще е квото кажат

            Коментар


            • #36
              От: Ново 20... Шум в скоростите ?

              Приключихме с казуса ем-комплект.... Нищо не направиха .. незнаят какво е къде е как е...... Дал съм им срок до утре обяд да я сглобят от там отивам в сервиза на Ф-н за преглед и диагностика. Дано там да установят от какво е. И най-накрая ще излезе някой тампон (убеден съм) ако ли не ще Ви помоля тогава за съвети къде да я карам.

              Благодаря

              Коментар


              • #37
                От: Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

                Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
                Утре имам уговорен час в Порше/Ф-н/ там ще е квото кажат
                Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
                отивам в сервиза на Ф-н
                Какво е това "Ф-н"?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Ново 20... Шум в скоростите ?

                  Първоначално публикуван от grand123 Преглед на мнение
                  Приключихме с казуса ем-комплект.... Нищо не направиха .. незнаят какво е къде е как е...... Дал съм им срок до утре обяд да я сглобят от там отивам в сервиза на Ф-н за преглед и диагностика. Дано там да установят от какво е. И най-накрая ще излезе някой тампон (убеден съм) ако ли не ще Ви помоля тогава за съвети къде да я карам.

                  Благодаря
                  в сервиза на ФВ не очакквай да разбират нещо повече от смана на масла и филтри на гаранционни хафтомобили.
                  И да се дзверят на това дето им го изплюва компа.
                  Успех и късмет!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ново 20... Шум в скоростите ?

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    в сервиза на ФВ не очакквай да разбират нещо повече от смана на масла и филтри на гаранционни хафтомобили.
                    И да се дзверят на това дето им го изплюва компа.
                    Успех и късмет!
                    +100! На РАВ4 в ТМ Ауто се събраха целият сервиз да се опитат да интерпретират грешката, след което вдигнаха рамене и ми измиха колата! Проблема си го реших впоследствие сам с помоща на рускоезичните форуми!
                    Honda XL600LM, 1987
                    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

                      Като ти я оправят я вкарай пак в гората.
                      Джиповидните леки коли, нямат работа там, поне по замисъл на производителя им.
                      Иначе в спама има много реклами за уголемяване на някои телесни части..
                      Раздатката на туй нящо е обширно понятие. Щото има верига, планетарен механизъм, LSD и куп още подробности. Кое е строшеното?
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

                        "Охо, Бохо и Малкият Мук" правят ауспуси бе, хора !

                        ... а и те изгниват след една година.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Като ти я оправят я вкарай пак в гората.
                          Джиповидните леки коли, нямат работа там, поне по замисъл на производителя им.
                          Иначе в спама има много реклами за уголемяване на някои телесни части..
                          Раздатката на туй нящо е обширно понятие. Щото има верига, планетарен механизъм, LSD и куп още подробности. Кое е строшеното?
                          Тук можем да поспорим и то доста. НО не за това е темата.

                          Раздатка ми казаха първоначално, че са я влачили по сервизи но нямало оправия. След това ми казаха Скорости. А най-отначало казаха кардани и други неща. Дали да им вярвам ? Не мисля.

                          Утре в 13:30 имам час в сервиз на марката ./. 1 час ще е значи към 14:30 ще напиша тук и тяхното мнение. Мога и да кача Видео клип на проблема. Евентиално друг ако го има подобен проблем да знае какво да очаква

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ново 20... Шум в скоростите ? - Туарег Р5

                            Развитието е тук : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=212389
                            За тези които се сблъскали с моя проблем.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X