Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-рата джипка от днес ми е КИА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

    Колеги,помагайте!Къде се намираше VIN-а(№ на шасито)на КИА-та???Някой ако има снимка даже може да качи за да се ориентирам!Приятел не може да си регистрира джипката,защото не намират номера,а аз на моята чистих ръждите и след това правих консервация на моста и също на намирам №-ра!!!Знам че беше някъде под дясна предна врата,но къде точно???

    Коментар


    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

      Някъде под десните врати беше, набито върху шасито със ситни точици. Лесно корозира. Ако е боядисвано шасито е почти невъзможно да се намери. Не се търка със шкурка. Евентуално с пистолет за горещ въздух и шпакла

      https://kiaclub.ru/forum/showthread....l=1#post405501
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

        От дясно на 20-30см. назад от началото на предната врата.

        Коментар


        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

          Там е,но една боя отгоре и го няма.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

            Благодаря колеги,аз даже бях забравил че е набит с точки!Ще го търсим!!!

            Коментар


            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

              Споко, няма да го намерите. Това е най- голямата недомислица на тази кола. Моята е 2002 г. италианка, без точица ръжда и не се вижда. Добре, че беше регистрирана в България и не ми го търсиха в КАТ.
              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
              SSang Yong Kyron 2.0xdi
              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

              Коментар


              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                Дълго време отсъствах защото люснах една чаша ракия на клавиатурата и две седмици бях извън строя!!!Така и не намериха номера на шасито и не можаха да я регистрират.макар да е със Софийска регистрация,отказаха му да я пререгистрират!!!

                Коментар


                • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                  Появи ми се следния проблем от известно време,като е запаля сутрин започва да прекъсва и да работи като на три цилиндъра,след известно като подавам по малко газ образдва,но започва да мирише на сяра!!!Дали е запушен катализатора,от някой филтър ли ще да е,или някоя дюза е запушена???!!Очаквам вашите предположения колеги!!!

                  Коментар


                  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                    Хвърли едно око на свещите. Иначе, ако си спомням коректно, твоята трябва да има Обд порт и да подлежи на нормална диагностика, това е най-лошото решение.
                    Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                    Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                    Коментар


                    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                      Благодаря Нико,свещите с ключ 16 ли се отвиват?!И как да разбирам последното ти изречение,на кое е най лошото решение???

                      Коментар


                      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                        Дюза е ако го прави на бензин. Ако го прави и на газ и е свещи във високите трябва да поизчиства. Също така като загрее няма да се оправя, освен ако не е бобина. Малко объркано го написах, нядявам се да ме разбереш, ако е само като е студена и на бензин е дюза, но ще трябва да смениш и филтъра и да видиш резервоара.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                          Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
                          Благодаря Нико,свещите с ключ 16 ли се отвиват?!И как да разбирам последното ти изречение,на кое е най лошото решение???
                          Най-доброто решение трябваше да пише!!! Спирам да пиша от таблета, че си съчинява глупости...
                          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                          Коментар


                          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                            Ванка,даже като е загряла и вече прехвърлила на газ,загасям двигателя и след 5мин.престой тръгвам да запаля,пали и започва да работи като на три цилиндъра и като започвам да подавам постепенно газ в един момент възстановява нормална работа и си работи добре до следващото загасяне на двигателя!!!

                            Коментар


                            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                              Антифриз губи ли?
                              Я развиий свещите,хем да им видиш междуелектродното разстояние.
                              Завърти мотора без свещи.
                              При мен при първия мотор след този експеримент от 3-ти цилиндър хвърли антифриз до капака.
                              П.П.Дано нямаш този късмет....-просто споделям опит от лошо подържаната охл.система с която купих колата.
                              В последствие излязоха и куп други дертове по мотора и в крайна сметка се предаде нацяло,та се наложи да закупя друг,да го ревизирам и монтирам.

                              Коментар


                              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                                Майко мила!
                                И колко сте ми интересни после като твърдите, че бензиновите са по-безпроблемни.
                                Достатъчно е човек да се разрови из темите за една груба статистика.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X