Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новия полски танк може и да го бъде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Новия полски танк може и да го бъде

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Ех д**ба тези ТЪПИ РУСНАЦИ, не могат да ви угодят по никакъв начин!
    Не обиждай хората, спри се малко, пак го избиваш на политика. Дай го лангзам както би казал Дерхунтер. Аз не сравнявам двата танка, а двете концепции.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #32
      От: Новия полски танк може и да го бъде

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      Не обиждай хората, спри се малко, пак го избиваш на политика. Дай го лангзам както би казал Дерхунтер. Аз не сравнявам двата танка, а двете концепции.
      Та, казваш, англичаните да изхвърлят "големия и тежък сандък" Challenger 2 и да започват да правят леки танкове? Същото се отнася и за немците с Leo 2 A7+?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Новия полски танк може и да го бъде

        Ами НЕ, не казвам това, но както се спомена по горе, западняците не са произвеждали кардинално нов танк скоро, предполагам нямат нужда от това за сега или се чудят коя концепция да хванат за в бъдеще. Ако руснаците са решили да газят Европа, сигурно са преценили че Армата им е нужен, не знам.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #34
          От: Новия полски танк може и да го бъде

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          Ами НЕ, не казвам това, но както се спомена по горе, западняците не са произвеждали кардинално нов танк скоро, предполагам нямат нужда от това за сега или се чудят коя концепция да хванат за в бъдеще. ...
          Не знам дали се чудят, обаче поляците, както работят по някакъв свой проект за лек танк, така и по-рано тази година са подписали един договор да си модернизират "големите тежки сандъци" Лео2, така че май категоричните ти заключения какво търсели поляците и в кое било бъдещето ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Новия полски танк може и да го бъде

            Мечтата за грандиозни танкови клинове и битки ала ВСВ отдавна залезе.При сегашните ПТ средства и нивото на съвременната авиация никой нямя да остави другия да си разиграва коня(танка) из Европата или в степите.Тенденциите както аз ги виждам за в бъдеще са две-тежко бронирани автоматизирани или напълто роботизирани машини-"Армата" и подобни, и мобилни,лекобронирани машини с танкови оръдия за непосредственна подръжка на пехотата-"Кентавър",оръдейният "Страйкър",полячето.Коя от двете концепции ще наделее ще видим в бъдеще.

            Коментар


            • #36
              От: Новия полски танк може и да го бъде

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              така че май категоричните ти заключения какво търсели поляците и в кое било бъдещето ...
              Ей, като доберман си, захапеш и не пускаш, явно си нямаш друга работа. Къде прочете какви са категоричните ми заключения в какво е бъдещето? Комушо долу го е казал, така и аз размишлявам, а какво ще стане... не знам.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #37
                От: Новия полски танк може и да го бъде

                Всеки си прaви сметки зa отбрaнaтa,поляците сa го решили тaкa плюс нещо сигурно достaвкa нa достa Леопaрди 2A5 +имaщите си нa основно въоръжение 2A4 .Решили сa имaт възможност ,a явно и помощ от.съюзниците дa си нaпрaвят своя мaшинa.A Aрмaтa дaли ще гaзи някъде е въпрос нa финaнсови средствa и фискaлнa сигурност,която нещо я нямa нaпоследък ,a и постоянно се източвa в сирийския теaтър!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #38
                  От: Новия полски танк може и да го бъде

                  Нищо лошо няма в пускането на ново изделие дори и без да е ясно неговото приложение . Винаги ще се намери някой луд арабски принц да поръча стотина бройки .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X