Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба от Австрия - да я плащам ли?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    ...Отделно че и знаците са толкова добре поставени че трЕбва да си много луд да спориш за глупости . ..........
    Самата истина
    Точно в Австрия на много места да караш с +10км си трябват кола и умения над средното ниво, снимка даже слагах тука нейде за пример на философите обясняващи как 80 на "летищата" по Тракия било нормално видите ли.

    На ремонт на магистрала в Австрия си беше 100 и съседната кола на 20см. от тебе и който може си караше със 100, у бугарско е 40 при подобни условия.....
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #92
      От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      Самата истина
      Точно в Австрия на много места да караш с +10км си трябват кола и умения над средното ниво, снимка даже слагах тука нейде за пример на философите обясняващи как 80 на "летищата" по Тракия било нормално видите ли.

      На ремонт на магистрала в Австрия си беше 100 и съседната кола на 20см. от тебе и който може си караше със 100, у бугарско е 40 при подобни условия.....
      Даа, то и на техните междуселски тесни пътчета с завои ограничението е 80-90, а аз с повече от 70 не карам. Макар, че местните си летят, ама знаят пътя.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #93
        От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Абе, всичко се случва и всякакви ги има. И аз си позволявам понякога (да не се правя на ангелче) - с времето, все по-рядко - но ако всички, навсякъде, винаги и едновременно го правят, просто ще се изтрепем.
        Пък , ако повечето и навсякъде се придържат към ограничението , може и да икономисаме някого.Особено , ако е малолетен.Не че другите не струват!
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #94
          От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

          Ние пак откриваме топлата вода.
          На нашите пътища банкети няма.
          Въобще, каква е тезата?

          Коментар


          • #95
            От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            .... А това, че са те търсили и ненамерили по ЛК си е само твой проблем. ....
            Е как ще е само мой проблем ?! Като не са ме намерили аз от къде ще знам,че изобщо са ме търсили ?!?!

            Коментар


            • #96
              От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

              Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
              Е как ще е само мой проблем ?! Като не са ме намерили аз от къде ще знам,че изобщо са ме търсили ?!?!
              Развий телепатия или поработи в/у 6,7 или 8-то си чувство.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #97
                От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                Е как ще е само мой проблем ?! Като не са ме намерили аз от къде ще знам,че изобщо са ме търсили ?!?!
                Ми имаше нещо там за адресната регистрация и местоживеенето .
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #98
                  От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Развий телепатия или поработи в/у 6,7 или 8-то си чувство.
                  Бе , може.Ма да си живееш некъде из Тибет.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Ми имаше нещо там за адресната регистрация и местоживеенето .
                    Адреса ми по ЛК е този на който си живея то 20 години някъде имам си и адресна регистрация.

                    Коментар


                    • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Бе , може.Ма да си живееш некъде из Тибет.
                      Аз не, но мой добър приятел (по-известен като Франц Милде от една реклама) от 5-6 години е дзен, та се опитва и мен да ме прави.
                      Абсолютно му е все едно за всичко, само да не трябва да става въпрос за пари, и думи като "проблем", които не трябва дори да си помисляш, та постоянно ми прави забележка.

                      А ти плащаш ли си глобите в Австрия ?
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                        Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                        Адреса ми по ЛК е този на който си живея то 20 години някъде имам си и адресна регистрация.
                        Та какъв е проблемът? - Намерили , уведомили...
                        При такова положение ще излезе , че ти не си склонен да бъдеш уведомен.Ма нищо не променя ситуацията.
                        пп Мен ме уведомяват и на двата адреса - и в БГ и Белгия.
                        А , тука и белгиец да си , ако в тримесечен срок нямаш актуална адресна регистрация си губиш доста от правата.Ма то нема полукълбо!
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                          Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                          Като не са ме намерили аз от къде ще знам,че изобщо са ме търсили ?!?!
                          Ей ся ми светна - например "братя Галеви", защо още не са се предали на органите...
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                            Щом са те търсили на посочен от теб адрес, те работата са си я свършили. Ако някой се светне, че получаваш колетите от ибей, а призовките не, тогава— хептен.

                            Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                              И как са я свършили ? Питам понеже вратата на входа се заключва, пощите са вътре във входа. А и дори някой да залепи някакво уведумление на входната врата - имаме едно смахнато бабе,което залепи ли се нещо на вратата веднага го къса и изхвърля. Та дори и да са ме търсили, как да разбера аз това ?!

                              П.П. Не,че има за какво да ме търсят - чисто хипотетично питам

                              Коментар


                              • От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                                Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                                И как са я свършили ? Питам понеже вратата на входа се заключва, пощите са вътре във входа. А и дори някой да залепи някакво уведумление на входната врата - имаме едно смахнато бабе,което залепи ли се нещо на вратата веднага го къса и изхвърля. Та дори и да са ме търсили, как да разбера аз това ?!

                                П.П. Не,че има за какво да ме търсят - чисто хипотетично питам
                                Ограничен достъп до адресата
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X