Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба от Австрия - да я плащам ли?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

    [QUOTE=Джоу (x3mrjoe)
    Г-н Йончев, е ся е момента, с два реда, да покажете, че темата не е кьорфишек. [/QUOTE]

    На г-н Йончев това си му е стандартен начин на поведение. Два пъти му пиша ЛС и ни дума, ни вопъл...

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=212013
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #77
      От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

      Може да е в Австрия,да си плаща глобата
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • #78
        От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

        Абе, то шита хитна фена ( май Калин беше копирайтъра на тоя моабет - много ми хареса), ами да видим кой от васалите ще затвори темата...

        Коментар


        • #79
          От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          ... та какво имах предвид:
          Или си внимателен, или караш през къра.
          Ако ше караш през къра, добре е да знаеш кво те чака, и кво можеш да си позволиш.

          А на какво основание австийците ще си приберат глоба по административно наказание, и то в друга дъжава, въобще пък не ми е ясно ?

          Досега не чух никой от чужбиноживеещите да каже, че е обжалвал каквото и да било,
          а всеки казва "Като ми дойде честитката, отивам и плащам."

          Що така бе хора ?



          P.S. През оная работа ми е дали австрийците ше си събират глобите (ма поне си дават зор),
          яд ме е, че наще чуждопоклонни изкъртеняци оставят "гостите" да си правят каквото искат.
          Как да обжалвам и какво след като за всяко едно нарушение е толкова добре документирано . Отделно че и знаците са толкова добре поставени че трЕбва да си много луд да спориш за глупости . Дописвам че е късо ......................
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #80
            От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

            Подозирам, че не е влизал във форума. Надявам се да отговори като се появи.
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #81
              От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

              http://www.offroad-bulgaria.com/sear...archid=9017815
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #82
                От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                Божич, я кажи за какво става дума, щото тоя линк не мога да го последвам.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #83
                  От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                  Лнкът е енигма, имало го, няма го, нещата се заплитат, студио Х (това май беше за съседната тема)...
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                    Линка показва, че Йончев е бил във форумът на 23 август в 14 часа и е чел всичко.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #85
                      От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                      Аз също съм почти през цялото време в някаква зависнала на Тапаталка на телефона ми тема, примерно. Това все още не значи, че съм готов да я изчета цялата, камо ли да пиша по нея.... Темата е тъпа.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                        темата е много интересна от друга гледна точка. Спазването на правилата . Дали тези правила са оптимални ,има ли смисъл от тях ,дали не трябва да се преразгледа въобще начина на управление на амтомобилните потоци и и отношение между хората в и извън автомобилите. Според некои ДРУГАРИ това да няма ограничение на скоростта е кощунство.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                          Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                          ...това да няма ограничение на скоростта е кощунство.
                          Конкретно тук - България - за такова нещо никъде няма условия.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                            С бг авторарк и аутобани и така сме си все едно без ограничение с нашите 140. Освен франция и Италия другаде май няма кой знае какви възможности, но точно поради това тия са със 130 и драконовски мерки. Нека за сега си караме със ,,засонните" 140+10
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #89
                              От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Конкретно тук - България - за такова нещо никъде няма условия.
                              Конкретно тук в България за много хора си няма никакви ограничения на скоростта, а и не са наказвани за това което е по лошото.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Глоба от Австрия - да я плащам ли?

                                Абе, всичко се случва и всякакви ги има. И аз си позволявам понякога (да не се правя на ангелче) - с времето, все по-рядко - но ако всички, навсякъде, винаги и едновременно го правят, просто ще се изтрепем.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X