Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

    Здравейте приятели.В края на миналата седмица направихме една експедиция из Карпатите.
    Изкарахме едни невероятни 4-ри дни.Първо спахме на палатки, а около тях имаше мечки, след това атакувахме Трансфагараш в дъжд и мъгла и се намокрихме до кости, последва и щурм на Трансалпина в страхотно време, което ни донесе супер готини емоциии и страхотно настроение и в крайна сметка се прибрахме безаварийно у дома.
    За тези на които би им било интересно да разберат как премина нашето пътешествие по-подробно могат да прочетат това в темата ето тук:

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...88#post3008088

    Поздрави на всички!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

  • #2
    От: Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

    Честито Любо за първото ти мотопътешествие!Радвам се ,че ти е харесалои ....добре ,че си купи мотор ,та и този раздел на форума да намаже откъм хубави снимки.Точно тоя маршрут съм го минавал 4 или 5 пъти ,ама благодарение на обектива и фотошопа все едно местата ги виждам за пръв път!Следващото пътешествие , ПОНЕ 10 ДЕНА и 4,5 държави!

    Коментар


    • #3
      От: Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

      Започнал си да усещаш, какво е да караш мотор в планина по хубав път! Това е щастието! А някой не могат да го разберат цял живот това. Апарата ти е много добър. Да бях в Грузия с него щеше да видиш красотиии.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #4
        От: Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

        Чудесен пътепис. С пожелания за още...
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #5
          От: Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

          Благодаря ви приятели.Радвам се, че ви харесва това, което направихме.Благодаря и за пожеланията.Искрено се надявам да имам физическа и финансова възможност, защото идеи имам...

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Започнал си да усещаш, какво е да караш мотор в планина по хубав път! Това е щастието! А някой не могат да го разберат цял живот това. Апарата ти е много добър. Да бях в Грузия с него щеше да видиш красотиии.
          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение


          Владич, наистина е така, дори и с този голям трафик.За фотоапарата...ами не е чак толкова много добър.Вече е доста стар, но се старая и се радвам, че ви харесва крайния резултат.Добрия и качествен кадър подсилва много написаното...
          Имам предложение от приятел с мотор да направим обиколка на Грузия ,та...твоята тема май ще ми става указател и ще ми е доста в помощ.За съжаление...това като гледам разпределението на свободното време , май няма да е тази година.Нищо де...тъкмо ще има достатъчно време за подготовка и кроене на планове.

          Поздрави на всички!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #6
            От: Да преследваш мечтите си...мото-експедиция Карпати - 2016г.

            Страхотно,с кеф ще прочета пътеписа!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X