Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Янита има нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Янита има нужда от помощ

    Има, защото може да е в заблуждение, както и други покрай нея.

    Съществува една максима, „помощ на сила не се дава"...

    p.s. когато (ако) се прави магнитен резонанс, тогава ще дам моята лепта, бях го споменал.
    Последно редактирано от emanuilis; 23-08-16, 17:10.
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

    Коментар


    • #17
      От: Янита има нужда от помощ

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Много добре ви разбирам, обаче от това което сте написали тук няма НИКАКЪВ смисъл......
      ....писал съм го, ще го повторя :
      "Бучка" на гърдата на жена ми, посещение при "специалист".
      "Ще ви прегледам не в тази, а в онази поликлиника, работя на няколко места що'т парите, а и там е по-добро оборудването"......съгласни, отиваме, "доктора" - киста ( взема мизерни 20 лв. за преглед) и назначава хомеопатични препарати. Оказва се че на първото място в кабинета сме попаднали само на рентгеноложката ( по спомени Алипиева ) и не и е било работа да назначава каквото и да е лечение. Година по-късно (вече четем и се обучаваме) симптомите ни завеждат при професор Киров (дано не греша името му) преглед и диагноза - рак 3-4 стадий, телефони, 4 дни по-късно операция с радиккално орязване, опериращата лекарка ( забравил съм и името, но вътрешно в онкологията и викаха "каката") след операцията ми заявява "това е, за мен всичко е ясно" и се фръцва.....
      Няма как да не спомена с добра дума доктор Галя Куртева и доктор Ники Марков при борбата с метастазите и рецидива, но следящ лечението специалист няма и се появява поредния "доктор".
      "Има руско лекарство в куфарче, всяка доза е номерирана и на мястото си,100% успеваемост, прави се само за ( изразителни жестове) и струва Х.хиляди" .....нямаме тези пари. Добре "Золадекс" 500лв (по цени към 2000г.) 3-4 дози през 28дни и сме ние. Той е фито/био/не помня вече какво и за това не се продава на граждани, не го търсете, аз ще ви го доставям.......О.К. ама на четвъртата доза се променя рецитацията:
      "Не съм казал 3-4 дози, това е пожизнено иначе пак рецидив, "кабинет за борба с болката" (тогава на забутано място в онкологията имаше и такава "радост") и поп"....е парите от продадената гарсониера свършиха, и като разбра че няма повече и стотинка да вземе "приятелят ни доктор" меко казано прекъсна отношенията, скоро след това "Господари на ефира" го изловиха че не е доктор, а биолог и т.н......
      За сега се въздържам от твърдение че Янита умишлено ни вкарва в заблуждение, може нея да е "водят за носа" и за това искам информация.......
      И нещо от "Звездни войни".......и запомни Люк силата действа най-много на най-слабите.....
      Последно редактирано от дядо владо; 23-08-16, 23:37.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        От: Янита има нужда от помощ

        ...
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #19
          От: Янита има нужда от помощ

          Пояснение към всички, които четат темата: За да вземе решение да обяви акцията, ОС събра доказателства, че Янита наистина има нужда от помощ - лично я посети популярен член на форума, направи снимки на нея в сегашното и състояние и на медицинската документация, видя условия на живот и т.н.
          Заглавието на темата не е подвеждащо, колеги.
          Янита има нужда от помощ.
          От тук нататък, всеки сам преценява дали да помага или не и ако ще го прави - как точно и на кой етап.
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • #20
            От: Янита има нужда от помощ

            Днес ще стане ясно кога ще постъпя в санаториума и отново ще пиша.Имам нужда от активна рехабилитация.
            Не казвай "Хоп" преди да си скочил

            Коментар


            • #21
              От: Янита има нужда от помощ

              Здравейте! На 07.11.ще постъпя в Клиника по рехабилитация в Бургаските минерални бани.От там ще ви държа в течение за развоя на моето възстановяване.
              Не казвай "Хоп" преди да си скочил

              Коментар


              • #22
                От: Янита има нужда от помощ

                Здравейте! На 07.11.ще бъда приета в клиника по рехабилитация в Биргаските Минерални бани.От там ще пиша отново след като разбера какво ще ми назначат като раздвижване.Престоят ще бъде минимум месец.
                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                Коментар


                • #23
                  От: Янита има нужда от помощ

                  Дано помогне максимално. Стискам палци!
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Янита има нужда от помощ

                    Стискаме палци всички в къщи. Янитке оправяй се бързо.😇

                    Коментар


                    • #25
                      От: Янита има нужда от помощ

                      Днес са пристигнали още 800лв. Към горните суми се добавят и 20+50 лева пристигнали в Еконт, които не са написани.

                      Янита, мисли за по-удължен курс на рехабилитация.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Янита има нужда от помощ

                        Благодаря на всички за подкрепата!Като отида в клиниката ще говоря с тях и ще ви уведомя за колко време мога да остана
                        Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                        Коментар


                        • #27
                          От: Янита има нужда от помощ

                          Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                          Благодаря на всички за подкрепата!Като отида в клиниката ще говоря с тях и ще ви уведомя за колко време мога да остана
                          Моля, пиши какво се случва.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Янита има нужда от помощ

                            Привет Янитка, не съм разбрала в подробности точно какво е състоянието ти, но искам да кажа, резултати при рехабилитация се виждат едва след първите активни 10-20 дни по рано е рядко.......от опит с дъщеря ми, не знам как е рехабилитацията там, но наблягай найвече на гимнастиката и механотерапията.
                            Успех момиче!
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Янита има нужда от помощ

                              Да,Доби.Ще бъда в клиниката поне месец,ако се наложи ще остана повече време.Благодаря на всички за подкрепата!
                              Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                              Коментар


                              • #30
                                От: Янита има нужда от помощ

                                Успех.
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X