Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5ст за радар детектор Stealth RG300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

    Как ще го докажат? Преди не можеха и се правеше, днес вече не им и трябва. С камера може всичко, и танк идва.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #32
      От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

      Значи не е проблем да си Закупя новия stelth rg79ht .Въпроса е колко е ефективен и дали някой го е използвал до момента .В сайта на пройзводителя пише че засича новите радари S1 .
      TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

      Коментар


      • #33
        От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

        Новите камери не засичат ли скоростта по времето за изместване на превозното средство в обсега на камерата? Тоест без да излъчват каквото и да било? Така би трябвало да засекат няколко автомобила в един кадър. Това навярно изисква и калибриране преди пускане в работа.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #34
          От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

          Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
          Новите камери не засичат ли скоростта по времето за изместване на превозното средство в обсега на камерата? Тоест без да излъчват каквото и да било? Така би трябвало да засекат няколко автомобила в един кадър. Това навярно изисква и калибриране преди пускане в работа.
          Нашите - не... Ползва се радар..
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #35
            От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Нашите - не... Ползва се радар..
            Това сигурно ли е?, на какви честоти излъчват? Или лазер?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #36
              От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

              В България ме спряха веднъж от полицията и ми видяха антирадара и ме питаха, той не ме ли предупреди? За нищо на света не казвайте,че имате антирадар. Казвайте,че имате детектор! Антирадарът е в смисъла на активен, а детекторът е е уж от пасивните. В Германия е като в Гърция, нямаш право да го ползваш и пренасяш. Ако те спипат ти го конфискуват, глобяват 100 Евро и взимат 4 от висчките възможни 8 точки - т.е. половината,които ти се полагат по закон.
              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
              Тел: +359 887 847261

              Коментар


              • #37
                От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                Може ли да дадете линк за активен антирадар?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #38
                  От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                  Аз линк нямам, но в къщи си пазя още т.н. "Пасивен" (детектор) от производителя "Кобра", който закупих преди години в МЕТРО Варна за 100 Лева.
                  JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                  Тел: +359 887 847261

                  Коментар


                  • #39
                    От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                    Купувал съм 2 пъти радар детектор Кобра, а с whistler в комплект получих стария си джип. Всички те са само детектори, не излъчват и не смущават радарните устройства.
                    Та за това търся линк за антирадар, излъчващ, пречещ на нормалната работа на полицейските радари.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X