Обява

Свий
Няма добавени обяви.

5ст за радар детектор Stealth RG300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

    Още ли не си го разглобил да видиш какво китайче се крие вътре ?

    Коментар


    • #17
      От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

      Не ми пускай такива мухи, че каквото е лефтерно, може и да се разпадне от едно разглабяне... като знам как се разхвърча буксата на захранващия кабел...
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #18
        От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

        Мисля,че един форумец го определи много точно:Който е некадърен ,да не вини устройството!!! Имам най модерната "Кобра", която с извинение за израза на "Стелта" може да му служи за опора на тестисите!!! Това е линукс керн и трябва правилно да го настроиш. Ха сега ми кажете, кой от другите антирадари хваща новата мобилна камера трипод на КАТ??? ХА ХА ХА!!

        Коментар


        • #19
          От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

          Къде е най- на сметка?
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #20
            От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

            Първоначално публикуван от starezat Преглед на мнение
            Ха сега кой хваща новата мобилна камера трипод на КАТ??? ХА ХА ХА!!
            Има ли такова животно?

            Коментар


            • #21
              От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

              Някой пробвал ли е новият stelth rg79ht?
              Пише че хващал новите триноги.
              TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

              Коментар


              • #22
                От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                Използване на антирадар - глоба до 50 лева.
                Източник (Пълен списък с новите глоби на КАТ за всички видове нарушения)
                Последно редактирано от kbot; 16-05-19, 09:01. Причина: допълване
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #23
                  От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                  Зависи как го тълкува закона думата Анти радар.
                  Има Анти радари и Радар детектори .Както и активни и пасивни радари.
                  Аз си мисля , че разликата между пасивен и активен радар- детектор е следния надпис на етикета>

                  This devicce may NOT cause harmful interference, and
                  Тhis device must accept any interference received including interference that may cause undesired operation
                  TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

                  Коментар


                  • #24
                    От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                    Няма нищо за тълкуване: Наказва се с глоба до 50 лв. „водач, който използва устройство, смущаващо действието на уредите, използвани за измерване скоростта на движение на моторните превозни средства;
                    Радар-детекторите са пасивни приемници и не смущават действието на уредите, използвани за измерване скоростта на движение.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                      silverfox е съвсем прав... Радар-детекторите не са забранени в България (но са забранени в доста европейски страни, като в Гърция е забранен и преносът им - т.е. няма значение дали е включен или не - имаш ли го в колата, дори и да е в раницата в багажника - гориш)..
                      Друг е въпросът каква полза носят... Аз се отказах от 'техните услуги' - качвам в DVR само местата на камерите да не се разсея нещо, а на другите места - достатъчно внимателно и обикновено в рамките на +10км/ч...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #26
                        От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                        Аз точно това имах предвид!
                        Че повечето радари на пазара са пасивни и не смущават камерите за скорост на Кат.
                        TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

                        Коментар


                        • #27
                          От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                          И това не трябва да е около теб в Гърция
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #28
                            От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Няма нищо за тълкуване: Наказва се с глоба до 50 лв. „водач, който използва устройство, смущаващо действието на уредите, използвани за измерване скоростта на движение на моторните превозни средства...
                            Бърза сметка "на око" показва, че е по-изгодно да смутиш радара, той да не отчете правилно скоростта и да те глобят за притежание на активен антирадар, отколкото за превишена скорост...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • #29
                              От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                              Да, това съм го мислил Пък и стигаме до момента да докажат, че радара им не е работил, защото нещо от твоята кола го е смутило.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • #30
                                От: 5ст за радар детектор Stealth RG300

                                То им стига да докажат, че в колата ти има нещо, което МОЖЕ да им смути радара
                                Все съм се чудил как кореспондират изискванията радара да не е в зона с радиосмущения/излъчвания докато измерва, и автомобилните радари, които му създават такава зона ..
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X