Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият КТМ 800 Adventure модел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новият КТМ 800 Adventure модел

    Тоест 30 години по-късно откриха топлата вода.....
    Yamaha XT​M600E '98
    Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

    Коментар


    • #17
      От: Новият КТМ 800 Adventure модел

      Струва ми се доста висок, поне на снимката постната от Ro-di. Говоря за седалката. За просвета не се оплаквам
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар


      • #18
        От: Новият КТМ 800 Adventure модел

        Това е снимка на новото Тенере , а КТМ-ма са го снижили за да го маскират , като започнат да го продават ще е достатъчно висок.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #19
          От: Новият КТМ 800 Adventure модел

          Това са последните "шпионски" снимки на прототипа на KTM 800 Adventure (от Декември 2016):

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-04.jpg
Прегледи:1
Размер:155.1 КБ
ID:5743167

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-22.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5743168

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-02.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5743169

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-06.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5743170

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-07.jpg
Прегледи:1
Размер:131.6 КБ
ID:5743171

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-08.jpg
Прегледи:1
Размер:186.7 КБ
ID:5743172

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-09.jpg
Прегледи:1
Размер:211.7 КБ
ID:5743173

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-11.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5743174

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cw1216-ktm-800-adventure-spy-photo-18.jpg
Прегледи:1
Размер:163.2 КБ
ID:5743175

          Още няколко, които съм пропуснал, за да не става много дълъг поста: http://www.cycleworld.com/spied-2018...adventure-bike
          На мен ми изглежда като потентен офроудър, има много интересна централна степенк, която явно има и други функции ...
          Последно редактирано от Ro-di; 11-02-17, 09:45.

          Коментар


          • #20
            От: Новият КТМ 800 Adventure модел

            Много добре изглежда. С 18 х 21 капли е готин. Колкото до това дали е висок, или нисък трябва да дадат ТТ данните му, за да разберем точно за какво става въпрос. Така от снимки не можем да разберем, защото зависи, какъв ездач са качили на него. Ако са качили някой 1,90 висок на този мотор на снимките, всичко ще изглежда по един начин, а ако са качили някой 1,60 висок ще изглежда по съвсем друг начин на снимките. Ще видим какъв резервоар ще му сложат, какви куфари. Да не му набутат някой 8-10 литра резервоар и да те принудят още с купуването да го тунинговаш. Това че има централна стойка стандартно е голям плюс, а няма да те товарят още поне 500 лева, за да си я сложиш. Защита трябва за двигателя отдолу и отпред и много ръбове, много нещо по тия пластмаси.... Егати и грозната, и гадна мода. Няма плавно, заоблено и обтекаемо...
            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
            Златомир Попов - Forry

            Коментар


            • #21
              От: Новият КТМ 800 Adventure модел

              Според мен това са фалшиви спойлери. Личи си че са с ниско качество на изработка! Ако тестват двигател и окачване, защо им са спойлери
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #22
                От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                Тая централна стойка няма да я има , поне не в този вид. С това окачване за сериозен офроуд няма да става , но рекламни клипчета ще има. Съдейки по спирачките , ще е ориентиран към асфалта и равни отъпкани черни пътища. Най-вероятно ще изглежда като големия КТМ , окачване с ход 200-250мм. , седалка на 85см. , резервоар 15-18 литра , и нищо чудно да го правят в Индия.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #23
                  От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  Тая централна стойка няма да я има , поне не в този вид. С това окачване за сериозен офроуд няма да става , но рекламни клипчета ще има. Съдейки по спирачките , ще е ориентиран към асфалта и равни отъпкани черни пътища. Най-вероятно ще изглежда като големия КТМ , окачване с ход 200-250мм. , седалка на 85см. , резервоар 15-18 литра , и нищо чудно да го правят в Индия.
                  Е, ако е така ще е екстра! То и без това, който си го купи едва ли ще го ползва точно за мотокрос, въпреки че рекламите ще бъдат такива....
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                    Интересни фирмени стратегии, за разнообразие - клас 750 и 1000 станаха 800 и 1200, скоро ще ги раздробят на 600 , 900 и 1300 сигурно , или нещо от тоя род . А 1 л си звучеше екстра едно време. Повечечто с които съм говорил, биха били доволни на една осъвременена Африка 750, без болежки, с не много добавки, или поне да може да си ги избираш, и да си пътуваш с кеф. И то не заради догматизъм, а заради доказано работеща и трайна концепция. Явно сега ще е епохата на 800 кубиковите, БМВ и Триумф проправиха пътя, разнообразието трябва да радва. Каквото и да измъдрят, едва ли ще се различава от стратегията им - офроад насоченост, сила, управляемост, агресивност. Дано не преиграят както Хонда, с нейният нацапан с кал манекен дето вися година в тайнственост, щом подгряват вече клиентите с тия "шпионски" снимки.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                      ама тия хич не могат да се удържат значи, еййй тц,тц.. да знам че не е ендуро, ама знам и как може да стане такова...
                      http://www.motorcycle.com/manufactur...le.com20170224

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                        Това е KTM 790 Duke със същия двигател. Развитието му върви паралелно с Адвенчъра. Средно-размерен гол мотор, т.нар. 'naked'.
                        Няма нужда да става ендуро, защото КТМ 790 Adventure е отделен модел.

                        ПС: Между другото вече изглежда напълно готов, аз поне не виждам нещо, което да му липсва или да е от друг мотор, това ще е финалната визия на КТМ 790 Duke

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                          Мисля , че това няма да е финалната визия , ауспуха , стопа , седалката , предният калник , оформлението около радиатора , според мен ще са други.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новият КТМ 800 Adventure модел

                            Може, но е доста по-напреднало като визия и ми се стори финализирано, единствено ауспуха ми се вижда "недовършен", иначе вече има седалка, опашка, дръжки за пасажера, мигачи, фар, слюда. Понакичен е и с "power parts", явно подготовката на каталога с шаренийките също е в прогрес.

                            И спирачките са интересни:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:022417-KTM-790-Duke-Spy-010-2-633x388.jpg
Прегледи:1
Размер:56.1 КБ
ID:5744331

                            JJuan Brake Systems - днес за първи път се срещнах с тях.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X