Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правило 3 на Форума

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Правило 3 на Форума

    3. Забранени са дискусии на верска и религиозна тематика!

    Вьпрос - в половината свят се водят войни на религиозна основа.Войните и сьбитията покрай тях като религиозна тематика ли ги смятаме или просто като войни на дадена основа,финикийска да речем?
    Не ми е идеята да сравнявам Будист с Мормон примерно,а искам да разбера дали е правилно или не според правило 3 да се обсьждат сьбитията в Сирия,Ирак и сьседните им територии или дьржави.Както знаем там много от военните действия които се водят са между Суни и Шия пьк това попада под религиозна тематика и не ми се иска да газя из правилата.


    Мерси
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Правило 3 на Форума

    Ся ... ко ровиш?
    Да беше с 5 кила взрив и пирони на пояса .... да те разбера ..
    А Мормони, Сунити и Шиити .. не мисля че пишат у форума ...
    Отделно има и некакви модератори .....
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Правило 3 на Форума

      Много удачен въпрос е задал морския, аз лично също се интересувам от конфликтите и техните причини и развръзка, никак не ме брига самата религия, жена ми е православна, дъщеря ми католик, аз съм атеист с уклони към исляма и юдеизма, не ми дреме как му викат на бога а просто искам да разбера повече за конфликтите и особеностите около тях за да мога да си обясня аджаба защо се случва нещо си някъде си и защо от на майна си някоя държава подкрепя едните а не другите и т.н.

      Едно уточнение на правилата няма да е излишно, защото понастоящем и на първо четене всяка военна тема от испания надолу и от нас на изток все ще трябва да е цензорирана по китайски/ирански маниер и ще и се убие смисъла, според мен...
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Правило 3 на Форума

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Ся ... ко ровиш?
        .

        Ми ровя примерно какво искат от Ердоган и на каква основа той ги подкара ония 50 000 по затворите.Икономическа ли е,политическа или религиозна,че има тема вьв форума от преди години и е вече 20 страници та се чудя как да пусна темичка за Турция и сьседните и без да намесвам религията и без да газя по правилата.Чудя се и дали да я репортувам тая тема защото СПОРЕД МЕН и половината свят е на религиозна основа и Ердоган ги гони по религиозни разбирания или различия или кой как иска да си го нарича.
        Има и тема за Сирия и Руснаците там - аз сьм и автор та там Руснаците подьржат едните пьк другите са на кльлбе с третите християни.Има и тема за ИС или Ислямска Дьржава,там пак боя настана заради различие в религиите или мисленето на дадени клонове така да го нарека в Исляма.Има и тема за тероризма в Европа кьдето има примери за нападения на група хора с една религия срещу група хора с други религиозни разбирания.
        Още теми да изброявам ли или последните 3 от 5 вьв форума са достатьчни?

        Просто се опитвам да си изясня какво значи ВЕРСКА И РЕЛИГИОЗНА ОСНОВА

        Шиити и Сунити може и да не пишат,но са ни сьседи едните и преди да се вкарам в тепавицата искам да знам до колко не е позволено.
        Последно редактирано от BENZBOSS; 08-08-16, 20:51.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Правило 3 на Форума

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          от испания надолу
          Може би имахте предвид "От Испания на ЮГ"?
          Щото от Испания "надолу" е ядрото на земята
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Правило 3 на Форума

            Пък и никой не се интересува от същността на определена религия. Интересни са причините за това безумно противопоставяне.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              От: Правило 3 на Форума

              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
              Пък и никой не се интересува от същността на определена религия. Интересни са причините за това безумно противопоставяне.
              Е да ама правилото е Забранени са дискусии на верска и религиозна тематика.........та как да почнем тема за противопоставянето на религии пьк били те нормално или безумно противопоставяне?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Правило 3 на Форума

                Въпросите са зададени, който може да им отговори може да пише и в тази заключена тема. По-късно като намеря време ще добавя моето обяснение което няма да е нито изчерпателно нито меродавно.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X