Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

    http://petapixel.com/2016/08/06/nat-...raphical-maps/

  • #2
    От: Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

    Интересно...

    Коментар


    • #3
      От: Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

      Сървърът им май падна... явно бързо се е разчуло.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

        Току-що го пробвах, работи перфектно. Избрах си произволен участък някъде из Калифорния, използвах "
        Zoom into your area of interest or use the search box to look for a Quad "- search box to look for a Quad и ми генерира PDF , съставен от 5 страници-карти. Първата е сборна 100К, на която са разчертани 4 карти от 7,5' , останалите 4 страници са самите карти.
        Тънката ми мисъл беше дали не би могло това да се реализира някакси и тук ;-), имаме прекрасни разработчици на карти. Лично за мен би било голямо удобство да си принтна и ламинирам карта за мястото, където мисля да ходя, и би ми спестило или поне допълнило кьоравенето по екранчетата на джипиеси и телефони.

        http://www.natgeomaps.com/trail-maps/pdf-quads

        Коментар


        • #5
          От: Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

          Първоначално публикуван от 100yanov Преглед на мнение
          ...
          Тънката ми мисъл беше дали не би могло това да се реализира някакси и тук
          Измисли бизнес-модел (или поне финансиране) и го правим.

          Коментар


          • #6
            От: Nat Geo Launched a Free Website for Printing Detailed Topographical Maps

            Какво да се реализира тук - на Събин картата е в пъти по-подробна. Тук не намерих нищо повече от Гугъл мапс. Или аз нещо не разбирам целта?
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X