Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

    Тук доколкото виждам идеята е да се ползва "брауновия газ", който гори с доста висока температура, и поради нея да изгори и саждите.

    Обаче-не се споменава колко от този газ трябва да премине за един такт, за да има ефект. С бълбукатор се постигат такива мижави количества, че даже не си заслужава писането за някакъв ефект. Ако се ползват газове от бутилки, смесени достатъчно прецизно за да образуват тази смес-може и да има ефект, но как би се отразила на двигателя тази доста по-висока температура...

    Докато не се види реален резултат-аз ще си мисля, че това е поредната изгъзица за лапнишарани.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

      А какво конкретно би трябвало да се очаква от почистването на двигателя,ако стане?И кое налага да е чист,и колко струва това "удоволствие"?

      Коментар


      • #33
        От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

        Въобще не разбирам какво има предвид пусналият темата, и за каква процедура, или машина, или не знам какво, става въпрос ?!
        Нямам намерение да гугълирам, а чета само тук.
        Може ли за малко яснота ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          ....
          ...ще си мисля, че това е поредната изгъзица за лапнишарани.
          И аз така. Поредната мода, но пък добър бизнес модел за известно време, до следващото автомобилно "плацебо"
          Докато има хора слагащи музика в колата за 2000-5000лв., а децата им ядат кренвирши, ще има и такива "кукички"

          Коментар


          • #35
            От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

            Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
            А какво конкретно би трябвало да се очаква от почистването на двигателя,ако стане?И кое налага да е чист,и колко струва това "удоволствие"?
            Нагара по клапаните си е проблем с последици.
            Производителите на двигатели се борят с него отдавна и имат какви ли не решения. Но едно "водородно почистване" няма да е излишно, ако върши работа, разбира се.
            ОФБ ДБ X22SE
            Не искам Турция да ме пази от Русия. Стигат ми 500 години.

            Коментар


            • #36
              От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

              Аз да попитам пак какво точно е "окси-водород" и как се чисти "геометрия", ако говорим за една и съща процедура:

              Иновативна технология за почистване на двигатели без разглобяване.[*******] е машина която може да почиства бензинови и дизелови двигатели от вътре, като добавя окси-водород към гориво-въздушната смес. По този начин се премахват ефективно всички въглеродни нагари, наслоявания и сажди от клапани, сегменти, чела на буталата, ЕГР, турбо и геометрия на турбото, DPF или катализатор. Когато автомобила е почистен има по-добро уплътняване, по-добра компресия и по-малко триене и вредни емисии. Увеличава се мощноста и живота на двигателя.
              Всички тези части на автомобила се почистват в рамките на 60 минути и Вашия автомобил възвръща динамичните си показатели, като ефекта е осезаем веднага след процедурата Водородно почистване!
              Единствено в автсервиз [********], предлагаме тази услуга за София.
              Елате и се убедете сами какъв е ефекта от почистването. Записване на час за Водородно почистване може да направите на тел. [******]



              p.s. http://www.dhmo.org/facts.html

              Коментар


              • #37
                От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                Бати глупостта !

                Колкото и да е чисто, нали пак ще караш по начина, и с горивата които си караш,
                и пак ще си стане същото.

                Ако някой си направи система за перманентно почистване, може би, би имало смисъл.

                Темата ми хвана окото щото карам и с олио, от което остава нагар.
                Имаше вариант да впръсквам разреден метилов алкохол, но ми е излишно сложно, и минавам на вариант пропан-бутан.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                  Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                  Аз да попитам пак какво точно е "окси-водород" и как се чисти "геометрия", ако говорим за една и съща процедура:

                  [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]


                  p.s. http://www.dhmo.org/facts.html
                  Еееее, линкът ти е грешен, той води към окси-дву-водород, а младежите действат с окси-водород, т.е. с ОН, което пък се намира на опашката на кое - првилно - на алкохолната молекуле.
                  Демек работят с ракия, домашна по възможност и над 70 градуса.
                  Дали дават салатка ?
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #39
                    От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    ...
                    Демек работят с ракия, домашна по възможност и над 70 градуса.
                    Дали дават салатка ?
                    Еее, ма не звучи, нЕкакси, наУчному като оксиводород.

                    Как, иначе, ше земат некой лев да плакнат маторя с рАкия, еле па ако не е в София ?!
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #40
                      От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                      Здравейте КОЛЕГИ прекарахме 3 автомобила през тази операция,целта ни беше да постигнем по добро ускорение на автомобилите:1-BMW525TDS имаше промяна във вървенето само в ниски обороти.2-BMW320TD което след направен НЕКАЧЕСТВЕН основен ремонт и не иска да ОТКИНЕ собственика не усети почти никаква разлика във вървенето.3-NISAN TERRANO 2.7TDI усетих разлика във вървенето само на високи обороти след 2500.Аз лично постигнах по добро ускорени джипката вече не пуши толкоз и двигателя е по тих.До колкото мога да обясня:пуска се ВОДОРОД през въздушния филтър преди дебитомера,и по този начин се почистват ВСИЧКИ елементи които имат допир със въздух дори гърнето.Надявам се да съм бил полезен

                      Коментар


                      • #41
                        От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                        "Дa продaдеш колaтa си" го превеждaт по Дискaвъри.
                        Изолирaт горивнaтa системa и зaкaчaт aвтомобилa/дърт ягуaр/ нa мaшинa. Рaботи с двa флaконa. Следвa.един чaс нa около 2000 оборотa и след почиствaнето aвтомобилa влизa в допустими стойности нa СО.
                        Мaшинaтa определено не приличaше нa сaмоделкa, и нищо не споменaхa зa водa във флaконите.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #42
                          От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                          Първоначално публикуван от goldi_tiger Преглед на мнение
                          ....пуска се ВОДОРОД през въздушния филтър преди дебитомера...
                          А водорода под формата на огнеупорен гел ли се впръсква или е на кристали?

                          Коментар


                          • #43
                            От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                            подформа наГАЗ

                            Коментар


                            • #44
                              От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                              На мен ми се налага да направя тази процедура. Предполагам че EGR-а се е позадръстил, защото между 1500 и 2000 оборота има придърпване. Въпреки че по телефона ми казаха, че единствено при почистване на EGR-а не винаги постигат желания ефект, зависело от модела. След процедурата ще кажа има ли ефект.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ВОДОРОДНО ПОЧИСТВАНЕ

                                Има ли ефект и каква температура се вдига?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X